Sayfa 327/540 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. İyi akşamlar arkadaşlar.
    Sn.Antiseptik takas alabilir miyiz?

İkicinci olarak Sn.Egem hissenin bir sıkıntısı yok aslında; sadece bugun alıyım yarın zengin olayım tayfası burda olmadığı için durum böyle. Ben halen güveniyorum ve güvenmeye devam ediyorum. Orta-Uzun vadede çok iyi yerlere gelecektir.
    Bir cemas, flap,bantaş gibi olmadığı için KY çekmesi zor.
    Tek sorun yabancının satması. Yabancı bugun satar -yarın kökten alır belli olmaz.Ayrıca Takaslarda gördüğümüz yatırım firmalarının kime virmanladığını bilemezsiniz. Bu noktada hissenin geçmişine ve yönetimine güvenerek , gelecek planlarına bakarak , temel araştırması yaparak hissedeki pozisyonunuzu almalısınız. Zaten benden daha iyi bildiğinizi düşünüyorum.

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

2. Teşekkürler Sn.Antiseptik.

BGC kılçıksız toplamış, Gecen haftadan beri başlayan yurtdışı olayları , suriye olayları , ardından gelen dünkü seçim açıklaması derken hisse yi bayağı baskıladılar.

Bugunkü erken seçim açıklamasıyla BİST değer kazanmasıyla birlikte ULUSE nin gücü yetmedi diyelim.

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

3.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sn.Antiseptik.

BGC kılçıksız toplamış, Gecen haftadan beri başlayan yurtdışı olayları , suriye olayları , ardından gelen dünkü seçim açıklaması derken hisse yi bayağı baskıladılar.

Bugunkü erken seçim açıklamasıyla BİST değer kazanmasıyla birlikte ULUSE nin gücü yetmedi diyelim.

YTD.
    Rica ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    İyi akşamlar arkadaşlar.
    Sn.Antiseptik takas alabilir miyiz?

İkicinci olarak Sn.Egem hissenin bir sıkıntısı yok aslında; sadece bugun alıyım yarın zengin olayım tayfası burda olmadığı için durum böyle. Ben halen güveniyorum ve güvenmeye devam ediyorum. Orta-Uzun vadede çok iyi yerlere gelecektir.
    Bir cemas, flap,bantaş gibi olmadığı için KY çekmesi zor.
    Tek sorun yabancının satması. Yabancı bugun satar -yarın kökten alır belli olmaz.Ayrıca Takaslarda gördüğümüz yatırım firmalarının kime virmanladığını bilemezsiniz. Bu noktada hissenin geçmişine ve yönetimine güvenerek , gelecek planlarına bakarak , temel araştırması yaparak hissedeki pozisyonunuzu almalısınız. Zaten benden daha iyi bildiğinizi düşünüyorum.

YTD.
    Bugün biste hektas parsan gibi şirketlerin performansı ortada halbuki bu iki şirket ciroda karda da bundan düşük fakat piyasa değeri olarak daha iyi yerdeler bunun açıklamasını ben kafamda bulamıyorum yani benim bildiğim temele göre bunu hak etmiyor bu yıl ihracat yılımız olacak diye patronun açıklaması da var yeni yatırım da var herşeyin pozitif olduğu bu yerde bu performansı ilginç

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Genel kurula katılan bir arkadaşımız Endonezyadan bu sene fazla bir şey beklenmemesi Cezayırınde en fazla ciroya yuzde 5 katkısı olabilecegi konuşulmuş.
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Genel kurula katılan bir arkadaşımız Endonezyadan bu sene fazla bir şey beklenmemesi Cezayırınde en fazla ciroya yuzde 5 katkısı olabilecegi konuşulmuş.
    Yani ciro çok artmayacak mı

7.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Yani ciro çok artmayacak mı

Cironun yuzde 20 civari artacagini 2 ay once kurumsallarla yaptiklari toplantida belirtmislerdi zaten.

Bugunde cok farkli soylemiyorlar belki biraz mutavazi davraniyo olabilirler.

Hisseye atak yaptiracak kanal ihracat ayaginin kuvetlenmesi gibi gozukuyor.
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 327/540 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •