Sayfa 195/344 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. bu kağıtta gapa mapa da inanmayın o gap dediğin boşluğun uzunluğu speğin kar marjı

2. bu oyunlar hep dönüyor ben tmsf elinde olan asyb hissesi aldım canım yandı gecenlerde 2 hissedeki arkadaşların da canını yaktılar
    emsal hisseler varmış onları niye kapatmadılar işte o hisseler19 Nisan 2018 - 16:25 www.borsagundem.com

Borsa İstanbul özsermayesi eksiye geçmiş olan ve faaliyetlerini yürütemeyecek kadar finansman sıkıntısına girmiş olması nedeniyle Transtürk Holding ve Esem Spor'u borsa kotundan atmıştı. Borsa İstanbul'da özsermayesi eksiye geçmiş, 3'te 2 oranında erimiş şirketler işlem görüyor.

Bu şirketleri GCM Menkul Değerler'den Enver Erkan belirledi.

3. emsal hisseleri saymakla bitmiyor kabak Transtürk Holding ve Esem Spor patlamış bu günde bizim başımıza patladı en azından +10 filan kapatır derken olan bu

4.  Alıntı Originally Posted by gokhan8313 Yazıyı Oku
    çok alçakca oynadın spek bugünkü oyununu
    Gökhan kardeşim bu namussuzu uzun zamandır takip ettiğini düşünüyorum Piyasada talep olmayınca bu hain yine 1.12 ye getirecektir.Lanet olsun bu hisse sahiplerine.Kimse güvenmiyor.Ragbet etmiyor.Birkez olsun bugün umutluydum ama malesef yine zararla çıktım.

5.  Alıntı Originally Posted by Helalkazanç Yazıyı Oku
    Gökhan kardeşim bu namussuzu uzun zamandır takip ettiğini düşünüyorum Piyasada talep olmayınca bu hain yine 1.12 ye getirecektir.Lanet olsun bu hisse sahiplerine.Kimse güvenmiyor.Ragbet etmiyor.Birkez olsun bugün umutluydum ama malesef yine zararla çıktım.
    yahu güzel kardeşim bugün defalarca tavan olacak dedin.olmadı. şimdide 1,12 lerden bahsediyorsun. ne akdar uç noktalarda beklentilerin var senin. bu işten tam olarak anlamayan yeni borsacılar var ister istemez etkilenir bu söylediklerinden.dikkat etmelisin yorumlarına.can yakmak iyi birşey değil

6. madem sende bu kadar namussuz olduklarına kanaat getirdin. iletişim ve şikayet kanallarını yazdım üstte. canın yandıysa ve manipülasyon olduğunu sende düşünüyorsan hadi buyur iki dakikanı alır.

7.  Alıntı Originally Posted by gokhan8313 Yazıyı Oku
    madem sende bu kadar namussuz olduklarına kanaat getirdin. iletişim ve şikayet kanallarını yazdım üstte. canın yandıysa ve manipülasyon olduğunu sende düşünüyorsan hadi buyur iki dakikanı alır.
    Yazdım kardeşim merak etme.Talep olmazsa 1.12 ye getirir diyorum yanlış anlama.Meydan bu haine kalınca al sat yapıyor tahtada baskılıyor.

8. Dunki tavan 1.30 ustunde tutmaya çalıştı sabah ki gap ta kapandı teknik çalışırsa1.45 yarın geçmeyi deneyecektir.. seçim öncesi bu sektör işlerin en iyi olduğu dönemdir patron raşit kuru ve kardeşi sürekli hisse satarak kağıdı yıllardır baskıladı şimdi kazandırmazsa hiç kazandırmaz bekleme taraftarıyım...
    “Benim kudretimin ulaştığı yere onların hayalleri bile ulaşamaz!”
    Fatih Sultan Mehmet

Sayfa 195/344 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •