Sayfa 783/1030 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Dun attigim grafige bakabilirsin. Butun rakamlar orada var.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geriyi okumadan yazarsan böyle olur hakikaten çok sağlam bir grafik hazırlamışsın eline sağlık.

2. Enpara 250k üstü geçen hafta 24.50 iken 24 e düşmüş. Adamlar dolar biraz gerileyince faize çakmaya başlıyor. Dolar 5.50 gerilerse daha da düşebilir gibi durum var

3.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Belediyelerden meydanı alıyorlar dernek vakıf vs ismiyle kirada ödemiyorlar çoğu pazarcı üretimle falan ilgileri yok.A ilçesinde Trakya günleri b ilçesinde karadeniz günleri böyle devam ediyor üretici değiller.Çok sağlıklı olduğunu da düşünmüyorum satılanların.Sucukları dizmişler çadırın içine hijyen yok her sabah ıslak bezle siliyorlar sıcağın tozun içinde .Peynir tereyağları aynı şekilde.Karadut şerbeti plastik kaplarda yığmışlar üst üste bir ay birde duruyor sonra toplayıp başka bir yere ne denetim var ne bir şey.Ben şahsen almam kimsenin almasını da önermem.istanbul da açılan bu tür pazarların bildiğimiz köylü üretim pazarlarıyla alakası yok.
    bedevizim ....

4. Crash cı arkadaşlar vardı.
    Sıra ile yazıyorlardı.
    Crash otobanda turbun büyüğü heybede..
    Öyle mi değil mi bilemiyorum..Ok..Şu aşamada işler iyi gitmiyor..
    Ama ilginç bulduğum..
    Misal günlerdir bu arkadaşları pek göremiyorum..
    Neden dolar biraz gevşediği zaman crash ortadan kayboluyorda
    Yükselirken hemen otobana çıkıyor.
    Şimdi de yaz.... misal crash otobanda sıkı durun turbun büyüğü heybede daha bugünler ne ki diye falan..
    1 ay önce otobanda olan crash dolar 50 kuruş düştü diye mi kenara çekti..nedir?

Birisi aydınlatırsa sevinirim

5.  Alıntı Originally Posted by MobilMedya Yazıyı Oku
    Döviz de dip kaç bekliyorsunuz. 5,80 seviyeleri ve altını test eder mi? Alımda 5,80 hedefliyorum sizlerin farklı bir görüşü var mı ?
    haftalık grafiği açıp ,geçmişte tepelerden yüzde kaç geri çekilme olmuş istatistik olarak bakabilirsiniz.... çok eski tarihlerdeki hareketler lineer grafikte zor seçilir , onun için semi log grafikten bakarsınız yüzde düzeltmeler daha net görünür...

not : sadece yüzde kaç geri çekilme olmuş , yüzde kaç çekilme sonrası artış tepeye kadar olmuş diye bakabilirsiniz semi log graph..... Log grafikte fiyatla ilgili akım ( trend ) çalışması yapılmaz.

6.  Alıntı Originally Posted by Burak Yazıyı Oku
    Yanlis anliyorsunuz.
    ayin elemani olunca birikim hesabina +2 veriyor, vadeli hesaplara degil.
    https://www.qnbfinansbank.enpara.com...mkampanya.aspx
    ok bende yanlış bi şey olduğunun farkındaydım onun için sordum ..tsk

7.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Crash cı arkadaşlar vardı.
    Sıra ile yazıyorlardı.
    Crash otobanda turbun büyüğü heybede..
    Öyle mi değil mi bilemiyorum..Ok..Şu aşamada işler iyi gitmiyor..
    Ama ilginç bulduğum..
    Misal günlerdir bu arkadaşları pek göremiyorum..
    Neden dolar biraz gevşediği zaman crash ortadan kayboluyorda
    Yükselirken hemen otobana çıkıyor.
    Şimdi de yaz.... misal crash otobanda sıkı durun turbun büyüğü heybede daha bugünler ne ki diye falan..
    1 ay önce otobanda olan crash dolar 50 kuruş düştü diye mi kenara çekti..nedir?

Birisi aydınlatırsa sevinirim
    Ocak ayı hatta mart ayından beri 3.80 den 5.80 lere gelmiş bir USD kuru var ülkede hala...Hala ülkenin borcu USD cinsinden çok çok yüksek...Konkordato ilan eden şirket sayısı belki de yüzleri, binleri geçti...Enflasyon hala görünen % 25-30 aralığında, görünmeyen % 70-80...

Papaz gitse de bu gerçek rakamlar değişmiyor...

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Burgan 100 bin üstü yeni para max.26,50 veriyor.Nurol geçen hafta 31 bono oranı vermişti bu hafta 31,50 verdi....

Sayfa 783/1030 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •