Sayfa 931/1001 İlkİlk ... 431831881921929930931932933941981 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 7,441 - 7,448 arası.

Konu: Viop LIV

1. Ekran başındaki traderlar %20 kuralı vs olmasın, açığa satış serbest olsun vs diyor.

Bana göre kaldıraç mesela 1 e 20 yapılıp günlük değişim limiti %10 dan %5 e inmeli. Hacim daha da artar. Yatırımcı da hissesini takip etmez.

Yatırımcı oynaklığın az olduğu yere gelir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. bu kardeş 200 günlüğün üzerinde tutunmaya çalışıyor game over olmamak için.
    hikayesi yok karışık dünya acilen yukarı V yaptıracak haber gerekli bu olmazsa formasyon çalışmaya devam eder.

KOZAL buradan donmezse tek kelime ile mala mi ney olacak

KOZAL da spot eksi 1 ama ekim vade eksi 2.

Shortlamayin diyor, sadece ben shortlarim demeye getiriyor

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Aciga satis ve yuzde 20 geri gelsin
    açığa satış gelirse spek eskisi gibi at koşturması zoooorrrr....piyasa da denge olur ......özellikle viop için daha iyi olur......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

6. Hisse vadeliler

1 gün kaldığı için faiz bu vadede anlamsız.

7. Yarın TUPRS'daki temettü nedeni ile endeksdeki düşüşü BIMAS ile telfi edecek bence, yarın sabah izlenmeli.

8. Bizim borsamızda ağalar düzeltme ve düşüşlerini genelde olumsuz haberle başlatır.
    Bu zatı muhteremler mallarını yükselirken sattıkları için haberden sonra çıkmanıza izin vermezler...!!!

-Kardeşiniz bile olsa bu kağıt bizde götüreceğiz diye inanma.

-Burada inanacağım tek bir şey var o da rakamlar. Matematik asla yalan söylemez. Temel olsun teknik olsun, rakamlara güven hayatın tadını çıkar

-Yoksa bu piyasada yem olursun….

Sayfa 931/1001 İlkİlk ... 431831881921929930931932933941981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •