Sayfa 15/1252 İlkİlk ... 5131415161725651155151015 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    dolar yaparak çekeceğim zaten tl olarak değil,mevcut bir kısım dolar elimde zaten yarın çekeceğim,56 dan aldığım dolarları da 78 den sattım salak gibi,yarın 82 filan demeyeceğim alacağım dolar ve çok az bir kısım sistemde tutacağım,gidişatı beğenmiyordum zaten iyice boka sardı,herhalde açıkça krizdeyiz şu an.
    bitcoin gurusu sene sonu 25.000 dolar diyor, ya tutarsa..?
    https://cryptoyum.com/news/wall-stre...can-reach-25k/

2.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    açıkçası borsadaki düşüşten sonra faiz 18 mi 20 mi umrumda değil,güvenimi yitirdim.bankaların açıkladıkları rakamın doğru olmadığını düşünüyorum,2 günde %20 erir mi garanti bankası normal mi sizce.
    2008 krizinde 6 liradan 1.5 yada indi garan ama batan banka o zaman olmadı .

3. Sakin olmak gerektiğini düşünüyorum dünkü açıklamalar sayın şimşeğin açıklamalarından farklı değildi hemen hemen aynı çizgideydi şu an dış dünyada acaba farklı bir yol mu izlenecek telaşı var ! Tabi bu benim düşüncem

4. Bu doğrumu?
    Sitelerde ki rakamlar az daha düşük
    YAZDIĞIM YORUMLAR KİŞİSEL DÜŞÜNCE VE FİKİRLERİMİ İFADE EDER.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

5. En sağlam banka hiç hazine bonosu devlet tahvili almayan banka yani butik bankalar 🤣🤣🤣

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    bitcoin gurusu sene sonu 25.000 dolar diyor, ya tutarsa..?
    https://cryptoyum.com/news/wall-stre...can-reach-25k/
    çok biliyorsa kaldıraçlı işlem yapsın malı götürsün, niye konuşuyor?
    yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Sakin olmak gerektiğini düşünüyorum dünkü açıklamalar sayın şimşeğin açıklamalarından farklı değildi hemen hemen aynı çizgideydi şu an dış dünyada acaba farklı bir yol mu izlenecek telaşı var ! Tabi bu benim düşüncem
    Bro bu dolar ne olacak 6 -7 liradan alacağız ikimizde sanırım

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    2008 krizinde 6 liradan 1.5 yada indi garan ama batan banka o zaman olmadı .
    Banka bilançolarının 2008 ile şu anı kıyaslamak yanlış olur ...O zaman ne doğuş , ne ülker ne de bilem kim borcu ödeyemiyoruz -yapılandırın , ya da Arapların yaptığı gibi borcu ödemiyorum alın malınızı geri dememişti....

Yani bilançolar da ciddi makyaj var , banka batma işi birazda siyasidir...Özsermaye yetmez ise bedelli yapar kasaya para koyarsın... Mesela Pamukbank YKB birleşmesini onaylamamışlar ve adamın YKB sininde satılmasına ,Tcell inde hissedar yapısının değişmesine neden olmuştu....YKB de 1 tl ye kadar düşmüştü....

Sayfa 15/1252 İlkİlk ... 5131415161725651155151015 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •