Sayfa 19/77 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon
Arama sonucu : 609 madde; 145 - 152 arası.

Konu: OZRDN - Özerden Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    26 lot işlem adedi
    tamam işlem hacmi düşük o bir gercek.birde şuradan düşün alışlar var.neden aktiften veren yok.YTD.

2. SAHİPLERİ DÜZGÜN İNSANLAR SPEKULATÖRLERLE İŞİ OLMAZ.KENDİ HALİNDE İNSANLAR.
    yukarıdaki cümle size ait değilmi birşey bilmez?

3. sizin bir yazınızdaki dikkatimi çeken bir cümleydi.
    siz yazdığınıza göre ne kadar doğru olduğunu ancak siz bilebilirsiniz
    birşey bilmez bey

4.  Alıntı Originally Posted by Tüccar Yazıyı Oku
    SAHİPLERİ DÜZGÜN İNSANLAR SPEKULATÖRLERLE İŞİ OLMAZ.KENDİ HALİNDE İNSANLAR.
    yukarıdaki cümle size ait değilmi birşey bilmez?
    o sektörde çalışanlara sor.onlara sana söyleyecekler görürsün....sizde sorun araştırın.aksini savunuyorsanız sizde yazın.sektörde herkes herkesi tanır.evet o sözler bana ait.

5. sayın birşey bilmez bey,
    ben aksini iddia etmiyorum,
    anlaşılan bu plastik sektörünü kolaylıkla yakından incelemek imkanına sahipsiniz
    çünkü eğer dedikleriniz doğruysa ve hala sözlerinizin arkasındaysanız bu çok önemli güzel bir özellik şirketin geleceği açısından

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

6. bir yatırımcıda sizin gibi düşünmüş olacakki sayın birşey bilmez sanırım yaklaşık 800.000 lot civarı mal almış değilmi?forumun önceki sayfalarında görmüştüm
    ve o kişi hala satmadı sanırım

kesinlikle yatırım tavsiyesi amaçlı değildir!

7.  Alıntı Originally Posted by Tüccar Yazıyı Oku
    bir yatırımcıda sizin gibi düşünmüş olacakki sayın birşey bilmez sanırım yaklaşık 800.000 lot civarı mal almış değilmi?forumun önceki sayfalarında görmüştüm
    ve o kişi hala satmadı sanırım

kesinlikle yatırım tavsiyesi amaçlı değildir!
    evet aldı.satıp satmadıgını bilmiyorum.sadece şunu söyleyebilirim.satsaydı yine açıklama yapılırdı diye düşünüyorum.YTD.

Alıntı Originally Posted by birşey bilmez Yazıyı Oku
    evet aldı.satıp satmadıgını bilmiyorum.sadece şunu söyleyebilirim.satsaydı yine açıklama yapılırdı diye düşünüyorum.YTD.
    Birşey bilmez hocam buraya yatırım yapacağım ama önce marshall çukurundan çıkmam gerek marshall hakkında bir bilgin var mı?

Sayfa 19/77 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •