Sayfa 686/997 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 5,481 - 5,488 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by hophop Yazıyı Oku
    hala merkeze kızan arkadaşları anlamıyorum. bence kendinize kızın. adamlar sizin ne olursa olsun değişmeyen tl seviciliğinize güveniyorlar. bu tl lerle biraz daha yandaşlara betonculara kaynak transferine devam. valla siz buna razı olsuğunuz sürece bu sürer.

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne diyeyim her halde Tl cilerde TÜKENMİŞLİK sendromu oluşmuş.

2.  Alıntı Originally Posted by hophop Yazıyı Oku
    hala merkeze kızan arkadaşları anlamıyorum. bence kendinize kızın. adamlar sizin ne olursa olsun değişmeyen tl seviciliğinize güveniyorlar. bu tl lerle biraz daha yandaşlara betonculara kaynak transferine devam. valla siz buna razı olsuğunuz sürece bu sürer.

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben full dolara geçtim. Artık hakkımızda hayırlısı. MB anlamadı piyasayı, yapacak bir şey yok. Hedefim powerc gibi 4.50 ler kısa vadede, daha sonra 7.00 lar demişti. MB bu kuru kabul ediyor artık düşmesi imkansızdır, buralar tabandır bence. Ayrıca enflasyon 12.98 den daha fazla en az 18-20 arası. Bu konjektürde TL de kalmak mantıksız.
    Dolarda en azından pozitif faiz var.

Bu arada Akbank özel bankacılık bugün için Milyon üstüne verdiği 15.15 tepe tepe kullanın.

Alıntı Originally Posted by ozziem Yazıyı Oku
    Ben full dolara geçtim. Artık hakkımızda hayırlısı. MB anlamadı piyasayı, yapacak bir şey yok. Hedefim powerc gibi 4.50 ler kısa vadede, daha sonra 7.00 lar demişti. MB bu kuru kabul ediyor artık düşmesi imkansızdır, buralar tabandır bence. Ayrıca enflasyon 12.98 den daha fazla en az 18-20 arası. Bu konjektürde TL de kalmak mantıksız.
    Dolarda en azından pozitif faiz var.
    Aramıza hoş geldiniz , zararın neresinden dönülse kardır derler hayırlısı olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Aramıza hoş geldiniz , zararın neresinden dönülse kardır derler hayırlısı olsun.
    Pahalıdan aldım 3.88 , acaba zarar edermiyim diye korkmuyorum değil ama mantıken düşmesi imkansız artık. Her düşüş alım fırsatı olur zaten . Artık dolarım var diye düşünüp TL fiyatına bakmayacağım bile. Hakkımızda hayırlısı.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
    14.90 Denizbank verdi sube
    şu özel bankacılık denizden oran alan varsa paylaşabilirmi ?
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    En az 1 puan arttirmaliydi.bence pazarlık yapıldı.yarida mutabık kalındı.mb da mantık yok.eksi reel faize devam dendi.hayirli olsun.
    Kur 2 hafta onceki yerinde kalabilsyedi 100 gelirdi 3.80 de yarisi geldi .sadece enflasyon acisindan kötü oldu yoksa 50 bp normal bu kurda .

8.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Faiz artışı olmayacağına inanıp Tl mevduatta kalmayı hemde uzun vade bağlamayı düşünmeniz kusura bakmayın bana biraz tuhaf geldi. İnsanın bunu yapması için tükenmişlik sendromuna yakalanmış olması gerek diye düşünüyorum. Bol kazançlar...
    Tüm birikimimi tl'de değerlendirmiyorum elbette.Daha önce açıklamıştım TL mevduat çocuklarımın eğitim masraflarını karşılamak için değerlendiriyorum.Aslında önemli bir kısmını kredi çekmiştim çok düşük faiz oranlarıyla.Tl mevduat'ta enflasyona çok takılmıyorum bu yüzden.Borsa ve başka yatırım araçlarında da paramı değerlendiriyorum.Geçen yazmıştım belki size ilginç gelecek ama bu yıl bir kaç kere borsada alım varantı aldım iyide kar ettim.Tl mevduatla ilgili de sizin düşündüğünüz gibi karamsar değilim 500.000 tl olsa (bende o kadar yok sadece örnek) 10 ay vadeli yapsa 55-60 bin tl faiz geliyor aylık 6000 bin tl civarında.Ama sepet sadece tl ise dediğinize katılırım.Full dolar derseniz onu da tehlikeli bulurum.

Sayfa 686/997 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •