Sayfa 474/817 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    bu tahtayı yapan şahsiyetleri bize akinonya da ders diye okuturlar.

2.4 lerde iken ilk maliyetlerde bizi takip edeceklerini zannetmiyordum.

biz adam yerine koyduk temettü dediler bedelli ile uyandık.
    düzeltecez düze çıkacaz dedi ne olacak belli değil şimdilik . Bura borsa değilmi kim kime dum duma.

en nihayetinde karşımızda koç ve bunun başında başarılı olacağına inandığımız Gökhan Erün var.

Güzel baktılar alıcı gelmişken basalım demiş olabilirler bizim gibi on keklik bulmuşlarsa güzel iş yapmışlar.
    YANLIZCA O MALLARI GERİ ALIRSALAR GÜZEL İŞ YAPMIŞ OLCAKLAR.PEHHH

2.00 altında 0.01 e kadar kim ne olacağını bilemez demiştim nitekim de o yaşanıyor.
    adam %25 mal boşaltıyor ama tahtadan vazgeçemiyor ne hikmetse
    Varsa bir bildikleri uygulasınlar ne güzel domalmışız bekliyoruz nede olsa.

Temettü işler iyi gidiyor üstüne bir bedelli daha iyi gider pehh.

Ben 2 usd den 2007 den çaktığım malı 11 yıl sonra 0.45 usd ortalama geri alıyorumda bu tahtayı yapanlar ne yapıyor anlamış değilim.
    Abi 4-5 ay önce 2.30 a tepki verdiğinde keşke yapıştırsaydın diye yazmıştım. Sen de 2.30 dan satmak için almadım demiştim. Aylardır 1.60 ama garan maşallah füze. Çok uzun yazmaya gerek yok aslında; düştükçe alıcı gelmiş düştükçe vermişler. Dünyaları satmışlar dünyaları. tepki bile vermez mal düşmeden

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
     Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Abi 4-5 ay önce 2.30 a tepki verdiğinde keşke yapıştırsaydın diye yazmıştım. Sen de 2.30 dan satmak için almadım demiştim. Aylardır 1.60 ama garan maşallah füze. Çok uzun yazmaya gerek yok aslında; düştükçe alıcı gelmiş düştükçe vermişler. Dünyaları satmışlar dünyaları. tepki bile vermez mal düşmeden
    orası hiç belli olmaz.
    kimseden de mal düşmez büyük mal tahtaya vermez.
    eşşek gibi anıra anıra çekerse yukarı belki maliyetine gelen korkaklar verir.

bizim için değişen tek şey ortaklık oranımız düştükçe daha çok aratacak olması

75 yıllık yapıkredi bankasının binde biri bir daire dükkan fiyatına gelmiş.

eşşekliğinde ayılığında sonu yok. düşürmeye devam edebilirler.

0.01 ila 3.94 arası her yer aynı fiyat bizde.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,922
    banka endeksi dünyada şu şekilde cidden sorunlu isen yapın piyasaya bakmaz çöp olur fiyatın
    bkz deutchebank almanya grafiği
    İtalyan ortak grafiklerine bakın 100 lerden 6 lara düşmüş 8 lerde tepiniyor.
    Herkes banka kağıdı taşıyamaz.Yürek ister.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,922
    tahta total değeri 2.5 milyar dolar
    yani dolaşımdaki pay en baba 500 milyon usd tamamı
    buda demektir ki ışığı gören ve cebinde 300 milyon usd olan bir yatırımcı grubu ykbnk istediği yere çekebilir.
    300 milyon -500 milyon usd de leopar fonlar içinde çerez parasıdır.

çerez olduğunu yatırımcı dipte algılayamaz ne zaman maliyetinin üç kademe üstünden mallarını çerez çitlembik gibi yerler

bundan bir sene sonra anlarlar. ahh be çerez fiyatıymış pehhh pehh gibi.

batıyor çok kötü bankalar sıçtılar kredi patlağı dolu deyip kağıdı ve topiği takip etmek de ayrı bir tez konusu.
    sıkınt yok alırız sadece zoruma giden bari usd kuru şöyle 8 tl üstünde olsada mermileri ucuza sıkmasak.

6. kredi krtlarını kurtarılması ile kart sektörünün önemli pazar payına sahip yapı krediyi takibe alıyoruz proleterya olarak. olası enerji şirketlerini kurtarmada ağırlık artır olarak düşünüyoruz. 100 milyon dolar kredi bulursam arap dünyasından 5 yıllık yatırım olarak güzel bir projeksiyon

7. 1.58 destegi uzerinde kalamadigi takdirde endeksle beraber 1.3xlu rakamlari testedebilir...gibi...yukarda kisa yonlu 5 aylik dusen 1.68 cizgisine kafa atsa bari; ustunde kapanislar yeni bir ivme olur...volum sermaye bolunmesinden sonra cok artmis...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. yatırım projeksiyonu 4-5 yıl kullanılacak kredi 100 milyon dolar yıllık faiz gideri 10 milyon dolar dan 50 milyon dolar faiz geri ödeme 5 yıl sonu 150 milyon dolar. getiri 500 milyon dolar tahmini net kar 350 milyon dolar.

Sayfa 474/817 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •