Sayfa 54/747 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 5973 madde; 425 - 432 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Vallahi sabırlı insanım Tüpraş ta zararda 6 ay bekledim bu 2 ay oldu yine beklerim ama gerçekten çok sığ hisse..
    Hareketleri çok yavaş ve haftalık trade yapsak kesinlikle daha çok kazandırır dı...
    Düşerken iyi düşüyor çıkarken çok nazlı..
    Ortalama iyi dediğim seviye de sanıyordum hala oraya bile gelemedi..
    Bu hissenin ekmeğini yiyecem inat ise inat

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Vallahi sabırlı insanım Tüpraş ta zararda 6 ay bekledim bu 2 ay oldu yine beklerim ama gerçekten çok sığ hisse..
    Hareketleri çok yavaş ve haftalık trade yapsak kesinlikle daha çok kazandırır dı...
    Düşerken iyi düşüyor çıkarken çok nazlı..
    Ortalama iyi dediğim seviye de sanıyordum hala oraya bile gelemedi..
    Bu hissenin ekmeğini yiyecem inat ise inat

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    arkadasim su LG muhabbeti ciddiye binerse bence bu hisse fuze olur fuze. Banvit de aynisi olmusdu. yatirim tavsiyesi degildir.

3. arkadaşlar ağa vesteli banvit gibi satacak adam değil
    bence
    1 ihtimal vespenin kapasite artırımı ile oluşan üretim hattında lg ile ortak üretim olabilir
    2. bu pil işine girdikleri gsr capital agaya güven vermemiş olabilir 2 temmuzda nissan araç pili üretimini bu firmaya satmaktan vaz geçmişti sebepte 1 milyar doları verebilme kapasitesinin olmayışı demişti bu adamlar 1 milyar dolar ı toplaymadılarsa pil içinde 4.5 milyar doları yeterli sermayeyi sağlıyamıyacagını hissetmiş olabilir bu sebeple lg chem ile pil işini konuşmuş ihtimalleri bana mantıklı geliyor

4.  Alıntı Originally Posted by koraz Yazıyı Oku
    arkadaşlar ağa vesteli banvit gibi satacak adam değil
    bence
    1 ihtimal vespenin kapasite artırımı ile oluşan üretim hattında lg ile ortak üretim olabilir
    2. bu pil işine girdikleri gsr capital agaya güven vermemiş olabilir 2 temmuzda nissan araç pili üretimini bu firmaya satmaktan vaz geçmişti sebepte 1 milyar doları verebilme kapasitesinin olmayışı demişti bu adamlar 1 milyar dolar ı toplaymadılarsa pil içinde 4.5 milyar doları yeterli sermayeyi sağlıyamıyacagını hissetmiş olabilir bu sebeple lg chem ile pil işini konuşmuş ihtimalleri bana mantıklı geliyor
    abi pil isini bence karistirma adamlar daha yeni arsa bakdilar bandirmada. LG vestele elektronik kismi icin talip olmustur aga satarsa tv vs kismini satar. Bence zorlunun gelicekdeki hedefi maden ve bu batarya isi olur. Arti GSR dedigin firma cok buyuk firma nerden cikardin 1 milyar dolar toplamama isini. sirf vestel devletden 7 milyar euro tesvik aldi. Valla arkadaslar bu bilgilerle karistirmayalim insanlarin aklini. yatirim tavsiyesi degildir.

Vatan gazeteside LG vestelle ilgileniyor haberini yapmış bugün

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by helal para Yazıyı Oku
    abi pil isini bence karistirma adamlar daha yeni arsa bakdilar bandirmada. LG vestele elektronik kismi icin talip olmustur aga satarsa tv vs kismini satar. Bence zorlunun gelicekdeki hedefi maden ve bu batarya isi olur. Arti GSR dedigin firma cok buyuk firma nerden cikardin 1 milyar dolar toplamama isini. sirf vestel devletden 7 milyar euro tesvik aldi. Valla arkadaslar bu bilgilerle karistirmayalim insanlarin aklini. yatirim tavsiyesi degildir.
    http://www.thedrive.com/tech/21917/n...as-gsr-capital

7. Kafa karıştırıcı, doğrulanması lazım.
    may the force be with you

8. Dün ve bugün çok agresif sert hareketleri var . yönde karar veremiyor bir anda 5 kademe kaldırıp indiriyor. sık rastlanır bi durum değil Vestel için bekleyip görecez ne kararı verecek

Sayfa 54/747 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •