Sayfa 786/993 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836886 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 6,281 - 6,288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan, emeklilerin bayram ikramiyesinin 1.100 TL olarak yatacağını açıkladı./Haber Global
    Bu kararı kıymetli emeklilerin bayramda fazla çikolata , şeker , baklava benzeri ürünler satın alamayip ,böylelikle hastalanmamaları için bir önlem olarak değerlendiriyorum.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

2.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bu kararı kıymetli emeklilerin bayramda fazla çikolata , şeker , baklava benzeri ürünler satın alamayip ,böylelikle hastalanmamaları için bir önlem olarak değerlendiriyorum.
    Ayrıca gözü emekli ,memur ,işçi maaş artışında olan Simitçi , Kahveci ,Gazozcu , Dondurmacı , fiyatlara şinanay çekme fırsatını bulamayacak kendilerine tutulan mikrofona ,"abi zararına satıyoruz , turan çarpsın sermayesini kurtarmıyor , veya abi bunlar dolarla geliyo hep zarar tarzında konuşmaya devam edeceklerdir .Son 50 yıldır olduğu gibi hep zararına çalışacaklardır.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    bir aşkı besteledik ikimiz
    çalındı söylendi de, bitti mi
    kök topraktan ayrılamaz derdin
    söküp attın mı yoksa sevgimi

gidiyorsun bir yabancı gibi
    elinde paramparça anılar
    bir yanda hiç yaşanmamış sanki
    harcanan savrulan yıllar

hasret yakınca içini belki
    gözlerinde bin pişmanlık seli
    döneceksin ergeç bir gün geri
    o eski sevgili gibi......

Şenes'lerin Fikret...

bu james webb başımıza türlü türlü işler açacak. demedi deme .... daha dünyada keşfedilmemişlikler öylece dururken , uzayı kurcalamak... kendi kendimize kaşınıyoruz...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

4. Bayram sadece emeklilere mi? Diğerlerinin başı kel mi?

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

5. Gazeteci Rüstem Batum hakkında Cumhurbaşkanına hakaret suçlamasıyla açılan davanın 17. duruşması 41. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görüldü.

Mahkeme heyeti, Batum un beraatına karar verdi. Batum hakkında şu sözleri nedeniyle dava açılmıştı: Cumhurbaşkanı denilen kişi gezi olaylarında 8 kişi vuruldu, adam çıktı şey dedi, ya emrini ben verdim dedi. Sokakta silahsız vatandaş vurmak suç kardeşim dünyanın her yerinde. Bir polis içeri mi girdi? Bundan gurur duyan bir bir adamı cumhurbaşkanı seçip oraya getirdiniz.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...t-etti-1927878

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    hawking'lerin stephen'ı da ikaz etti , aramayın , bulaşmayın , kurcalamayın , dikkati üzerimize çekmeyin diye. bu inat niye.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

7.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    bir aşkı besteledik ikimiz
    çalındı söylendi de, bitti mi
    kök topraktan ayrılamaz derdin
    söküp attın mı yoksa sevgimi

gidiyorsun bir yabancı gibi
    elinde paramparça anılar
    bir yanda hiç yaşanmamış sanki
    harcanan savrulan yıllar

hasret yakınca içini belki
    gözlerinde bin pişmanlık seli
    döneceksin ergeç bir gün geri
    o eski sevgili gibi......

Şenes'lerin Fikret...

bu james webb başımıza türlü türlü işler açacak. demedi deme .... daha dünyada keşfedilmemişlikler öylece dururken , uzayı kurcalamak... kendi kendimize kaşınıyoruz...
    şarkı çok yahşı Lucy abi
    teşekkür ederik.

ceymis veb teleskobuyla akşam tül perde ardından ne zifaflar gözlüyodur o kuffar sen bilemen
    şey mey hikaye yani uzay muzay

uzay dedin gi uzay heparı yı anıcan ..

fikir hazır gelceek işte bele
    biz onu nereye yerleştiriceğmizi düşünece
    hiçbi bi mantık kurmadan

3 Dene 1.5 litrelik alıp bayram yaparız derkenem, 3+1 aldık.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 786/993 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •