Sayfa 582/761 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1.  Alıntı Originally Posted by eaydin2003 Yazıyı Oku
    Bunlar hep dogru ve guzel bilinmesi gereken norsanin anayasa maddelerinden. Hatirlatmaniza sahsim adina tesekkur ederim. Ama hatasiz kul olmuyor malum. Selamlar.
    Hepimiz hata yapıyoruz hata yapmamak Yaradana mahsus...Önemli olan hatalardan ders çıkarıp tecrübe edinebilmek ama ilk kural borsaya uygun yatırımcı profili bunu başaramıyorsan hiç bulaşmayacaksın.25 yıl oldu borsa ile tanışalı hayatımın her döneminde hep risk aldım çok kazandım da kaybettim de ilk borsayla tanıştığımda bir cogumuz gibi kazandım Ne tatlı gelmişti o kazanç ögrenciydim daha gittim kendime o zaman en cok istediğim seyi aldım sonra dedim ki ne kadar kolaymış burda kazanmak ben başka iş yapmam Hoş sonra mesleğim oldu da Sonrasında tabi ilk paramı batırışım var onu da unutamam Uzun lafın kısası çelik gibi bir irade sabır ve risk alabilme gücü doğru noktalarda alım satım yapabilmek ve en önemlisi piyasanın kötü olduğu kriz dönemlerinde çok az yorum okumak...Borsa psikolojik bir savaştır.Amerika ile Rusyayı savaştırdılar 2 gündür neler yazıldı 60 binler 70 binler havada uçuştu herkes özellikle yeni başlayanlar bir panikle mal çıktı.Hoş sıkıntı bir süre daha devam edecek endekste dikkatli olmakta fayda var...Büyük oynuyorlar üzerimize...

Evet kuresel sermaye, dediginiz gibi bizim ve bizim gibi ulkeler uzerinden surekli kazanc sagliyor. Calisiyoruz kazaniyoruz borclaniyoruz, birde bakiyoruz ki donem donem erimisiz, ya da yeteri kadar zenginlesememisiz. Bazen kuresel sermayenin inatla ve israrla buyuk bir istahla somurdugu zavallilar gibi hissediyorum kendimi. Bu vesile ile tum forumdaslarimizin kandilini kutluyorum. Hayirli cumalar. Allah dogruyu guzeli bulmak isteyenlerin yolunu aydinlatacak imkanlar versin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Bol Şanslar..............iyi hafta sonları olsun......

şu yazıların üzerine tıklayın linkler var :

buradan formu doldurun :

YARIŞMA >>> KATILIM LİNKi

buradan da doldurulan form sonucu liste var hem sizin hem de rakiplerinizin.
    İZLEME >>> TAKİP LİNKi
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

4. http://www.finansgundem.com/haber/ru...osuyor/1296663

ürkiye'nin 2018'in ilk üç ayında Rusya'ya gerçekleştirdiği ayakkabı ihracatı, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 188 artarak 53 milyon dolara çıktı.
    Türkiye'den Rusya'ya yılın 3 aylık döneminde yapılan ayakkabı ihracatı, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 188 artarak 53 milyon dolara ulaştı.

Ege İhracatçı Birliklerinden (EİB) yapılan açıklamaya göre, ayakkabı üretiminde önemli bir yere sahip olan Türkiye'nin bu sektördeki ihracatı artıyor. Türkiye'nin 2018'in Ocak-Mart dönemindeki ayakkabı ihracatı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 27'lik artışla 281 milyon dolar oldu.

Bu dönemde Rusya'ya gerçekleştirilen ayakkabı ihracatı dikkati çekti.

Sektörün en önemli pazarı olan Rusya'ya 2017'in ilk 3 ayında 18,4 milyon dolarlık ayakkabı ihracatı gerçekleştiren Türk iş adamları, bu rakamı 2018'in aynı döneminde yüzde 188 artırarak ülkeye 53 milyon dolar döviz kazandırdı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Jak Galiko, sektörün 2002'de 131 milyon dolar seviyesinde olan ihracatının 2017 sonu itibarıyla 769 milyon dolara ulaştığını belirtti.

Deri sektöründe yapılan ihracatın büyük çoğunluğunun ayakkabıdan oluştuğunu aktaran Galiko, "Türk ayakkabı sektörü 2018 yılı sonunda tek başına 1 milyar dolar ihracat rakamına ulaşabilecek güçte" ifadesini kullandı.

5. zaim efendi rusyada herşey mükemmen diyordu bu 53 milyon dolardan her halde derimoda bir ekmek cıkmıştır 3 aylıkta bu durumda rekor kırması lazım görecegiz iyi niyetlimi bilanco yoksa kötü niyetlimi bilanco bilanco gelene kadar beklemede kalacagım üc kuruş kazandık kaybetmiyelim ytd.

6. forum bugün çok sessiz. Fırtına öncesi sessizliktir inşallah

7. Genel kurul tarihi ne zamandı bilen var mı?

Alıntı Originally Posted by a_ozdemir34 Yazıyı Oku
    Genel kurul tarihi ne zamandı bilen var mı?
    04.05.2018 saat 11'de

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 582/761 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •