Sayfa 402/464 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. Tadilat madilat işleri yapılsın bakalım bu yaz turist daha fazla gelir kardan bize de bir şeyler düşer

2. Hali hazırda kiracı tarafından yapılacak olan çatı katı tadilatına ve otel tadilatına şirket menfaatleri de düşünülerek onay verilmesine ve bu amaçla Uçsa Turizm Otelcilik İnşaat Sanayi ve Ticaret İthalat İhracat Ltd. Şti. (kiracı) ile 09.01.2017 tarihli kira sözleşmesine ek bir sözleşme imzalanmasına.. Tamam işte bu senenin kârına dokunulmuyor kiradan düşülmüş, yapılmış çatı işi.. Bu seneki kârı ile ilgili bir açıklama yok. Temettü verebilir yâni.. ya da bedelsiz..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    twitter da yayınlanan tobo yanlış peşin peşin söyleyim, düşer çıkar orasını bilemem
    Neresi yanlış bakalım söylesenize :D Tobo çalışmazsa iptal olacak çalışırsa misler gibi tobo olmuş olacak. Düşerse iptal ya da yanlış çıkarsa tobo doğru yani. Böylesi formasyonlar (obo ve tobo) süresi uzun olduklarında çalışırlarsa etkisi bir o kadar da sağlam olur. Demedi demeyin. Olmazsa size yükselen üçgen de verebilirim bu arada yetmediyse bu ya da bullish flag (bayrak).

Formasyon süresi 100günü geçiyor. Formasyon düz bir boyunda oluştuğu için bana sağlam alıcılı hissi verdi. Boyun çizgisi: 1.23. Baş: 0.95. Çalışırsa hedef: 1.51 civarı. Daha yüksek ya da düşük her zaman olabilir. Yüksek kazanç sevenler yani hissede olanlar stop koymalı formasyonun çalışmaması halinde. Ayrıca, hissedeki risk oranının yüksek olduğu düşünüldüğünde ilgi çekici hedeflere de sahip olabilir. Temel olarak iyi bir hisseye benziyor. C grubu olduğu için kredili işleme izin verilmiyor olması tek taraflı kazanç sağlayabilir sadece. Yani, sadece çıkışa oynayabiliyorsunuz. Neyse, takibimde ilginç bir hisse. Yakın zamanda yönü belli olur. Sağlıcakla kalın. ytd.
    Son düzenleme : anothername53; 12-01-2019 saat: 19:53.
    Ne demiş bilge: Satan yoksa almayacaksın, alan yoksa satmayacaksın!

4. Ee ne olacak simdi 1.50 diyen arkadaş bence daha makul 0.50 yi hedef gösteren sahtekar

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by anothername53 Yazıyı Oku
    Neresi yanlış bakalım söylesenize :D Tobo çalışmazsa iptal olacak çalışırsa misler gibi tobo olmuş olacak. Düşerse iptal ya da yanlış çıkarsa tobo doğru yani. Böylesi formasyonlar (obo ve tobo) süresi uzun olduklarında çalışırlarsa etkisi bir o kadar da sağlam olur. Demedi demeyin. Olmazsa size yükselen üçgen de verebilirim bu arada yetmediyse bu ya da bullish flag (bayrak).

Formasyon süresi 100günü geçiyor. Formasyon düz bir boyunda oluştuğu için bana sağlam alıcılı hissi verdi. Boyun çizgisi: 1.23. Baş: 0.95. Çalışırsa hedef: 1.51 civarı. Daha yüksek ya da düşük her zaman olabilir. Yüksek kazanç sevenler yani hissede olanlar stop koymalı formasyonun çalışmaması halinde. Ayrıca, hissedeki risk oranının yüksek olduğu düşünüldüğünde ilgi çekici hedeflere de sahip olabilir. Temel olarak iyi bir hisseye benziyor. C grubu olduğu için kredili işleme izin verilmiyor olması tek taraflı kazanç sağlayabilir sadece. Yani, sadece çıkışa oynayabiliyorsunuz. Neyse, takibimde ilginç bir hisse. Yakın zamanda yönü belli olur. Sağlıcakla kalın. ytd.

Sn. anothername53 forumdaş, bahsettiğiniz formasyon bizi 09 Temmuz 2018 tarihinde bıraktığı GAP i kapatmaya kadar götürür mü ? ne dersiniz ? ( bu arada KAP ta yazmayan veya şirketin internet sayfasındaki haberlerde de yazmayan olayları uydurup TADİLAT PARASINI SANKİ ULAŞLAR ÖDEYECEKMİŞ GİBİ YAZIP bunun da üzerine TEKNİK BİLGİSİ ÇOK YÜKSEKMİŞ GİBİ YOOK OBO TOBO DİYEN vatandaşın foyasını ortayan çıkardığınız için kendim ve Sn. ZAFKANKA adına teşekkür etmek isterim)

6.  Alıntı Originally Posted by hkn71 Yazıyı Oku
    Sn. anothername53 forumdaş, bahsettiğiniz formasyon bizi 09 Temmuz 2018 tarihinde bıraktığı GAP i kapatmaya kadar götürür mü ? ne dersiniz ? ( bu arada KAP ta yazmayan veya şirketin internet sayfasındaki haberlerde de yazmayan olayları uydurup TADİLAT PARASINI SANKİ ULAŞLAR ÖDEYECEKMİŞ GİBİ YAZIP bunun da üzerine TEKNİK BİLGİSİ ÇOK YÜKSEKMİŞ GİBİ YOOK OBO TOBO DİYEN vatandaşın foyasını ortayan çıkardığınız için kendim ve Sn. ZAFKANKA adına teşekkür etmek isterim)
    Tabiiki sayın hkn71, bahsettiğiniz boşluğu kapatmak gibi bir amaca da hizmet edebilir. Sizinle benzer şeyi düşünüyoruz. Zamanla göreceğiz. Grafik güzel duruyor şuanda. Ayrıca, bu hisseyi açığa satış olmadan 50 kuruşa getirmeleri zor gibi görünüyor. Kendi şahsi görüşüm. ytd.
    Ne demiş bilge: Satan yoksa almayacaksın, alan yoksa satmayacaksın!

7. hala 50 kuruş diyor. neyse bekleyen bekler beklemeyen beklemez banane. kıçımdan haber de uydurmuyorum. 10 lira olacakmış ulaş son gün 20 mart. daha da yazmam

normalde oturup konuşuruz tartışırız ama üslup yanlış. zaten burası forum sitesi. ben kimseye ne alın ne satın diye tavsiyede bulunuyorum. yeri geliyor en yakın arkadaşıma bile bir hisse tavsiyesinde bulunurken çekiniyorum burada hiç söylemem. banane sizin batmanızdan zengin olmanızdan. üslup önemli üslup. grafik dersi verecek kadar bilgim yok ama o grafiğe tekrar bakın.
    hadi eyvallah
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

8. hahahha yok yav 20 lira olacak ucacak kacacak oyle boyle degil fezaya cıkacak ...yok kar etmimmis yok kasada parası varmıs mıs yok oteli bilmem neymis . alyag ya da bazı birimlerini sattıklarında 3-4 lira olcacak diyorlardı ve sirketin icini bosattılar bugun nereye dustugu belli....ulas ın ne farkı var alyag dan kasada parası varda noluyor kar ediyor da noluyor hep fos hep fosssss ..snkron gibi sirket 1 liradan 10 gunde 3 lira olmus sizin neyin hesabını yapyorsuuz madem o kadar olumlu aylardır niye 1.26 gecemiyor ...0.50 de bekliyorum ...cıkamayan duser o kadarrrrr hadi byeeee
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

Sayfa 402/464 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •