Sayfa 160/211 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: Varant 24

1. Bugün nasiplendik uzun süredir işlem yapmıyordum.Baktım 113 bin altı gelip gidiyor tepkiye alım yaptım.Araştırma vaktim yoktu.Sizin seçtiklerinizden UZDCN 0.32 alış 0.37 satış.Güzel gündü vur kaç.Yarına bakacaz.

GT-I8552 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    Bugün nasiplendik uzun süredir işlem yapmıyordum.Baktım 113 bin altı gelip gidiyor tepkiye alım yaptım.Araştırma vaktim yoktu.Sizin seçtiklerinizden UZDCN 0.32 alış 0.37 satış.Güzel gündü vur kaç.Yarına bakacaz.

GT-I8552 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bakın ben bu varantları, doğru alınan bi karara anında tepki verceği için paylaşmıştım. çünki çok yanlış varantlarda işlem yapanların olduğunu tahmin ediyorum. önce doğru varant..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

3.  Alıntı Originally Posted by mavipenguen Yazıyı Oku
    yok fake değil üstadım kardemirden çıkıp halka geldi... yatırımcı işlemi...
    Bu kadir gecesi doğmuş adamı bi takip etsek penguen usta. Kardemirden çık kardemir göçsün. Süper iş
    Milliyetçilik, milleti olmayanlar için faşizmdir

4. halk devam ediyor hesap ısrarla halk alıyor....

5.  Alıntı Originally Posted by Ruşen Ali Yazıyı Oku
    Bu kadir gecesi doğmuş adamı bi takip etsek penguen usta. Kardemirden çık kardemir göçsün. Süper iş
    an itibariyle HAIKK 3 milyon 300 bin lot 0,44,5 maliyet

6.  Alıntı Originally Posted by Ruşen Ali Yazıyı Oku
    kardemir le ilgili de ruşen hocam dolarla arasında ciddi bir kolerasyon var aşırı döviz borcu resmen kardemiri artı bir dolar hareketinde diğer hisselerden fazladanprim yada düşüş yaptırıyor...

7.  Alıntı Originally Posted by mavipenguen Yazıyı Oku
    an itibariyle HAIKK 3 milyon 300 bin lot 0,44,5 maliyet
    Ne yaptin hocam sen ya bu kadar para varanta bağlanır mi ki gecen gunlerde garanti takasından alan sizmiydiniz. Dun çiksaydiniz birazinini

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    Toplam kaç tl yapıyor

Sayfa 160/211 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız