Sayfa 300/1030 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Miktar ne kadar üstad? Bir de mevduat eşleneği kaça geliyor? Stopaj oranı bu 90 gün içinde ya %5 e düşerse, ekimde enflasyon yüksek çıkaacağından ekim de mb tekrar arttırım yapar mı sorularını sormuşsundur kendine.

Yazılarım tavsiye niteliğinde değildir
    Merkez bu yil kolay kolay artik faiz falan arttirmaz...%33 guzel oran...mevduat karsiligi %29.70 nete gelir...aktifteki miktar 300 k....ekimde enflasyon yuksek gelsede oranlarda iyi kumaşi buldunmu terzide dikdirmek gerekli...yoksa kumaşi bit pazarinda bulabilirsin....en azindan aralik blanco donemine kadar...zaten aktifte 90 gun baglamami tavsiye etti daha uzun yapma dedi...eski musterileri ve opsiyon musteriside oldugum icin oranlarda maximum neyse bana onu verirler...bende meblaga bakmazlar...

Chucky...............yeşil parkali bebek

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    ICBC 27 yi ON mi veriyor?
    Aylık. Henüz gecelik hesap yok.

3.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/b...e-mevduat.aspx burada hesap hakkında herhangi bir bilgi yok , ayrıca mevduat hesabındada hiçbir pasif bakiye bırakarak hesaplama yapmıyor . Sizin hesabınız var oradan biliyorsunuz galiba pasif bakiyeyi ?
    "500 - 250.000 TL Arası Mevduatlar İçin Faiz Oranları" yazdigi icin oyle dusunmustum ama tekrar bakinca sizin dediginiz dogru gibi. Hesabi kullanan varsa en net bilgiyi verebilir.

4. En para o kadar düşük kaldı ki, 100 bin altına günlük 18 veriyor, vakıfbank arı hoşgeldin bitince bile 18.50 verir oldu. En paranın hiçbir cazibesi kalmadı.

5.  Alıntı Originally Posted by memocan21 Yazıyı Oku
    İste benim paraya yakin biri sonunda.. arkadaslar 200k 500k 700k 1mil diyosunuz hep.. bu formun zügürtü benmiyim diyodum hep.. buraya girdikce canim sıkılıyodu.. 50k ile.. bu kadar parayi nasil buldunuz siz!!
    2 milyon+ ile halkb 29.5

Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Hocam her fırsatta puan vermek istiyorum. Sistem izin vermiyor. Varol, emeğin çok.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

vakıfbank 15k dolara 4.5- 5 kadar faiz verebiliriz dedi

8. Bunlar OVP de kendilerini bağlayıcı tasarruf rakamı vermezlerse, tayyip eleştiriye devam ederse faizlerin %40 lara gideceğine bende inanmaya başladım, maalesef.
    piyasayla inatlaşılmaz .

Sayfa 300/1030 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •