Sayfa 56/76 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon
Arama sonucu : 607 madde; 441 - 448 arası.

Konu: EUHOL - Euro Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by brütüs Yazıyı Oku
    0,66 altı uçurum. Aklınızda olsun
    0,70 düşeni kırdırır. 73 sonra 78, 82 dirençleri
    Brütüs hocam 0.63 e kadar verdiler ancak tekrar toparladı.Sanirim herkes malda fazla işlem hacmi yok .Yada bu kağıdın speki çok acımasız sıktıkca sıkıyor.Ama önemli değil Sabırla bekliyecegiz bostaki parayla bir miktar mal attık kenara.Sirket batsada sorun yok.Arkasindan ağlayacağım çok bir para değil zaten başka hisseden gelen kârın yarısını gömdüm YTD

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. fena basıyorlar hala şrfsler...

3.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Brütüs hocam 0.63 e kadar verdiler ancak tekrar toparladı.Sanirim herkes malda fazla işlem hacmi yok .Yada bu kağıdın speki çok acımasız sıktıkca sıkıyor.Ama önemli değil Sabırla bekliyecegiz bostaki parayla bir miktar mal attık kenara.Sirket batsada sorun yok.Arkasindan ağlayacağım çok bir para değil zaten başka hisseden gelen kârın yarısını gömdüm YTD

Yatay destek 66 idi tutunamadı. Uzunda destek 63. Şimdilik tutunmuş görünüyor. 63 alıp 64 2 kez verdim ben dün. Bende mal kalmadı. Kapanışa yakın ekürisi EUKYO ya alım geldi. Spek tahtası bunlar ne yapacakları belli olmaz. Ama beraber hareket ediyorlar. Euholün hareketleri daha sert yalnız. Bir de euhol B grubu hisse daha fazla dikkat ister..63 tutunursa yukarı sağlam atak yapabilir. 62 stop ile denenebilir. Ama siz bilirsiniz riskli tahtalar bunlar..
    Yasal Uyarı....!!!
    yazdıklarımın hepsi kendi hayal ürünüm olup asla ve asla yatırım tavsiyesi ve veya danışmanlığı kapsamında değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by brütüs Yazıyı Oku
    Yatay destek 66 idi tutunamadı. Uzunda destek 63. Şimdilik tutunmuş görünüyor. 63 alıp 64 2 kez verdim ben dün. Bende mal kalmadı. Kapanışa yakın ekürisi EUKYO ya alım geldi. Spek tahtası bunlar ne yapacakları belli olmaz. Ama beraber hareket ediyorlar. Euholün hareketleri daha sert yalnız. Bir de euhol B grubu hisse daha fazla dikkat ister..63 tutunursa yukarı sağlam atak yapabilir. 62 stop ile denenebilir. Ama siz bilirsiniz riskli tahtalar bunlar..
    Teşekkür ederim değerli hocam

5. İlkerss22 arkadaş grafik için teşekkürler.Zamaniniz varsa grafiği yorumlyabilirseniz şimdiden teşekkür ederiz.Saglik ve bol kazanç

6. Yorum yaparak yanlış anlaşılmalara veya yönlendirmelere sebep olmak istemem.

Ancak şunu söyleyeyim; BEYAZ KANAL İÇİNDE KALDIĞI SÜRECE güzel duruyor!!

7.  Alıntı Originally Posted by ilkerss22 Yazıyı Oku
    Yorum yaparak yanlış anlaşılmalara veya yönlendirmelere sebep olmak istemem.

Ancak şunu söyleyeyim; BEYAZ KANAL İÇİNDE KALDIĞI SÜRECE güzel duruyor!!
    Teşekkür ederim değerli arkadaşım.Saglik ve bol kazanc

Sayfa 56/76 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •