Sayfa 400/983 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by murat6982 Yazıyı Oku
    Hisse devri sonlansana kadar glokal digital pazarlamanın payları hürriyet gazetesine dahil olucak ama bu payı zaten fiyatın içine dahil etmişlerdir .. tekrar fiyat değerlenmesini nereden çıkarıyorsunuz
    o satış fiyatına dahil deyildir deger biçilip dohol alır zaten yüzde 80 onun demir örene gazete bölümü çıplak satılmıştır anladıgım oyle

2. Ak koyun kara koyun pazartesi belli olacak bakalım düşecek diyen arkadaşlar sürekli yazıyor. Eğer yükselir tavan yaparsa bu hafta 1,80 ni geçerse düşer diyen arkadaşlar artık yazmasın buraya bence, eğer düşerse ben yazmayacağım. Ytd. Ama içimden bir his yükselecek diyor ama tersi oluyor benim içimden geçenin bakalım ne olacak borsa Bi açılsa off hafta sonunu sevmiyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by kosta Yazıyı Oku
    Tursusunu kurmam heralde satmak icin alirim okadar basit /sabah alirim aksam satarim...
    Hastayim sana ya😂😂

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kosta kac nikin var dogru soyle kimseye demicem...cesur kosta bugunde bisi vardi😂😂😂

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yeni sahip yeni beklentiler getirecek.Hürriyet hisselerinin doğandan demirörene satış rakamlarına odaklanmayın.Bundan sonra kamu reklamları Hürriyete akacak.Dolayısı ile sizin cebinize yani ortakların karına kar katacak.

Yazdıklarım kesinlik içermez.Beklenti ve tahminlerimden oluşur.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

6. Inşallah düşmez ama bende 1.24 e gelecek kanısındayım.Pazartesi ilk seans satmayı düşünüyorum.Herkese bol kazançlar.

7.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Yeni sahip yeni beklentiler getirecek.Hürriyet hisselerinin doğandan demirörene satış rakamlarına odaklanmayın.Bundan sonra kamu reklamları Hürriyete akacak.Dolayısı ile sizin cebinize yani ortakların karına kar katacak.

Yazdıklarım kesinlik içermez.Beklenti ve tahminlerimden oluşur.
    3. Ve son kez sorayım sizce hürriyet emlak işi hisseye nasıl yansir. Biz çağrı yi 1.47 + emlaktan gelen para olarak görüyoruz da.. Ytd teşekkürler

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Haftalık Hisse Yarışmamıza Kurallara uygun 3 hisse seçin
    Bir hafta yarışalım.
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...89#post1985989
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 400/983 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •