Sayfa 496/1024 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596996 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Bugüne ait değil, 500+, şubeyi söyleyebilirim güncel oran öğrenmek için
    düz mü swaplı mıydı? şube sorun değil özel bankacılıktır herhalde.

2.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    bence icbc icin dusuk bir oran sahibi dunyanın en buyuk bankası olsada turkiyedeki istiraki kucuk....icbc burgan tbank abank anadolu gibi kucuk bankalarda oranlar daha yuksek cunku bunlarda ya bireysel hic yok ya da cok az...kurumsal buyuk firmalarla calısıyorlar genelde...yani bireysel olmayınca para toplamakta zorlanıyorlar....bu arada tbank mt si aradı 100 k ustune 14.70 yeni parayı getir veririm dedi...gecen yıl yogun calısmıstım bana ozel mi degilmi orasını bilemicem.
    icbc küçük bankalar içinde en cimrisi tekstilbankken çok daha iyiydi.hoşgeldin 13.85 ise temdit kesinlikle 0.50 altı ve daha aşağısı veriliyor.Diğer bankalara göre 1 puan daha düşüğe denk geliyor dönüşlerde.

3. bu bankaları başkası satın alınca oranların tadı tuzu kalmıyor.qnb de enparada istikrarı sürdürmedi. çok övmüştüm burada.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    bu bankaları başkası satın alınca oranların tadı tuzu kalmıyor.qnb de enparada istikrarı sürdürmedi. çok övmüştüm burada.
    aynen öyle..beşiktaş merkezde 3 atmsi sürekli arızalı..enparada para çekme yatırmada işkence oldu.

artık faiz açısından tercih edilmiyor.

ama yinede aşağıdaki özellikler önemini koruyor.
    kullanım kolaylığı ,ücretsiz eft,hio olmaması, birden fazla gecelik faizli hesap açılabilmesi.

alternatifi ise cepteteb daha ön planda şuan.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

5.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    aynen öyle..beşiktaş merkezde 3 atmsi sürekli arızalı..enparada para çekme yatırmada işkence oldu.

artık faiz açısından tercih edilmiyor.

ama yinede aşağıdaki özellikler önemini koruyor.
    kullanım kolaylığı ,ücretsiz eft,hio olmaması, birden fazla gecelik faizli hesap açılabilmesi.

alternatifi ise cepteteb daha ön planda şuan.
    araplar faizi sevmiyorlar diye kıllık yapıyorlar diye düşünmeden edemiyorum yoksa günlükte enpara rodeo ile yarışırdı.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

6. rodeo
    50k +
    temdit
    32-40 gün
    faiz : % 14.25
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

7.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    araplar faizi sevmiyorlar diye kıllık yapıyorlar diye düşünmeden edemiyorum yoksa günlükte enpara rodeo ile yarışırdı.
    Rodeo da Arap ama Kıpti soyundan gelen Araplardan sahibi raymond audi
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

dialog part 2

..
    MT: Neden başka bankaya taşıyorsunuz memnuniyetsizlikmi vardır?
    BEN: Insanlar 0.25% fark nedeni ile para tasiyorlar.. (TL icin konusuyorum). Bankamiz bana ne faiz uygulayabilir.
    MT: Aşk olsun X bey 0,25 le mi taşıyacaksınız doları kaç faiz veriyorlar biz ne yapabiliriz? Sizin için hangi bankaya gidecek?
    BEN: Yok TL icin (0.25 i) dedim, USD 4.00% lere geldi 4.50% de olabilir- kontrol edecegim..
    Merak etmeyin; size devam, KK kullaniyorum, faturalar da sizde..
    kisa bi not; artik web uzerinden evadeli orani, sube faiz oranlarina gore hic cazip degil, yani sube avantajli..
    MT: Usd ye %4 faizmi veriyorlar piyasada hiç duymadım çokmuş.
    Genelde usd faizleri %2,5 max dır piyasada hangi banka veriyormuş ?
    BEN: odea burgan fiba icbc tbank etc.

Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Sizi bunca ay ölü faiz oranları ile enayi yerine koydu, tabiki gitmenizi istemez. Ben olsam suratına tükürürüm o mt nin
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 496/1024 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •