Sayfa 277/520 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

Alıntı Originally Posted by koreli0627 Yazıyı Oku
    yazınzan fazla bir şey anlamadım ben hisse alın demiyorun beklersek belki kar edebiliriz diyorun sen de kimseye inanmayın zararına satınmı diyorsun
    Ben sana demedim guzel kardesim ibereta icin dedim kendisi her hisse basliginda pazarlamacilik yaparda. Yukaridan almissan gecmis olsun Allah sabir versin. Ama su var galipte 50milyon kagit duruyor onun ne dusundugu onemli.satmaya devam ederse aşağılar gelebilir. Fiyat 6dayken kapa aciklama göndermişti elimizdeki bütün hisseleri 6 tlden elden çıkardık diye,algi yaptilar o ara. pastaya bakan anlamistir o hisseleri kendi grup firmalarina virmanladi cunku pastada hala metro grubunda olduğu görünüyordu.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Devretmez hiçbirşey..zaten artık öteki de devralmaz..herkesin malı kendine..
    Kavga var zaten o yönde.

Yönetimi bi ele gecirsin bak neler oluyor.
    Öz derici pes eder mi? Şu an böyle bişey yok.

Para ile galip terbiye edilmeye çalışılıyor.
    Şu an galip kaçtı gözükmekte.

Ozderici bedelli yaparken açik verirse galip boşluğu doldurur.

3. Loxos isine giþ sacmiyorsun

4. Portfoyun 20 de biri burda diyorum mal pazarliyormusum....10 tl iken pazarlamadim 95 kurusken ozderici parA verdi bana mal pazaliyorum ...z.......s.....

5. hisse 12 Ekim 2009 200,00 bedelli ile başlamış 0 günden bu güne kadar +500 bedelli daha var. 0.60.krş 0.70 krş yazanlar neye göre yazıyorsunuz sermayesi 0 günden bu güne kadar 0/0.700 bedelli olarak yükselmiş hala 60-70 krş bahsediliyor maliyetlerde en kötüsu 1.tl diyorum 0 da hayalde yinede 1.tl diyelim. burada bir şey doğru yazılıyor filler tepişiyor yazısı gerisi hikaye maliyetler ortada hissede kim top koşturuyor o da ortada 6 ay önce takaslarda kim var şu an kim var tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanı derler ya hisselerde dönüyor dolaşıyor galip ve işlem yaptığı aracı kurumlarda nokta.

6. Simdi dusunun 4-5-8 tl iken 20 olacak zanniyla alanlar ki allah yardimcilari olsun ....burdan 90 kurustan maliyetlenmeyi sindiremiyor elbette...o nedenle benyandim sen de yanma modunda ....yersen

7.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    Simdi dusunun 4-5-8 tl iken 20 olacak zanniyla alanlar ki allah yardimcilari olsun ....burdan 90 kurustan maliyetlenmeyi sindiremiyor elbette...o nedenle benyandim sen de yanma modunda ....yersen
    Al kardeş al sana alma diyen yok senin amacın başkalarına burdan mal kakalamak üç hafta sonra 0.55 lerden panikle milletten mal alacaksın.sende şu anda mal yok kimseyi kandırma

8. Bu isin sonu gozalti pazari ve kottan cikmaya kadar gitse sasirmam. Zenginler kaybetmez lakin siz kaybedersiniz. Zengin hep kazanir. Bu iste ben en basindan beri soyluyorum galip falan yok. Burda yazanlar ucacak kacak diyen kimse serefsizdir. Ozgyo sahipleri bir iflas bayragi acarsa 20 kurustanda toplarim diyen varsa kendi bilir. Lakin operasyon oldu bitti. Sirkelenenin ve kendinize gelin. Bukadar kazanma hirsi sizi bitirir.

Sayfa 277/520 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •