Sayfa 906/1044 İlkİlk ... 4068068568969049059069079089169561006 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 7,241 - 7,248 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. ONS buradan tepki vermesi gerekir, kırılırsa altta 1836 civarları var.

2. Nice bayramlara.

3.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Aynı gün bu şekil bir öngörüde bulunmuşum izleyelim bakalım.

Kanal ortası kesikli çizgi 5.900 civarı üzeri haftalık kapanışları izleyeceğiz.

4. İyi bayramlar.

Sn. T/A, Enkai hissesi için günlük, haftalık, aylık AKD grafiği paylaşabilir misiniz?
    Sakıncası yok ise yatırım tavsiyesi içermeyen bir yorum da rica edebilir miyim?
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku
    İyi bayramlar.

Sn. T/A, Enkai hissesi için günlük, haftalık, aylık AKD grafiği paylaşabilir misiniz?
    Sakıncası yok ise yatırım tavsiyesi içermeyen bir yorum da rica edebilir miyim?
    ENKAI...

Günlük AKD...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

ENKAI...

Haftalık AKD...

ENKAI...

Aylık AKD...

ENKAI...

Borsadaki hisselerin bir çoğu aynı formasyonları yapıyor gibi. Eğer bir hareket olacaksa sanki topluca olacak...

Görünen yukarı yönlü olması ama burası Türkiye. O nedenle her an her şeyin olabileceğini hesap etmek gerekiyor...

Şu an direnç geçmekle meşgul. Henüz tam olarak onaylanmış bir durum yok ama yakında kendisini daha net belli, edecek gibi duruyor. Hareketleri ve durumu güzelleşmeye başlıyor...

Sayfa 906/1044 İlkİlk ... 4068068568969049059069079089169561006 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •