Sayfa 389/999 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    ŞOK da patlıcan 4.5tl geçen hafta 19 idi
    Biber 6 tl geçen hafta 14 idi.
    Hayrola?

Zararına mı satıyorlar..?

Nedense kabzımal dendi mi aklıma şu geliyor benim yaa..

Dün akşam Soyak Yenişehirdeki ŞOK markete uğradım böyle değildi...Bugün mü indi ? Akşama bi daha bakacağım...

Dün akşam uğradığımda soğan-patates hala 3.45...Biber 12 tl...patlıcan hala 8-9 tl...Kabak 8 tl idi...

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Dün akşam Soyak Yenişehirdeki ŞOK markete uğradım böyle değildi...Bugün mü indi ? Akşama bi daha bakacağım...

Dün akşam uğradığımda soğan-patates hala 3.45...Biber 12 tl...patlıcan hala 8-9 tl...Kabak 8 tl idi...
    Artık oranlar diğer başlığa yazılacağına göre ben de muhabbete katılayım..Bugün migros 3-5 kalemde fiyatları indirmiş..Patates-soğan 2'den patlıcan 4,5^den aldım...
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

3. Tanzime gitmesek bile seçici olmak lazım demekki artık marketlerde de...Ama kalite sorunu olmasın bu sefer de ürünlerde (ezik, büzük, çürük. çarık, saman gibi tatsız, susuz vb.)

4.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Artık oranlar diğer başlığa yazılacağına göre ben de muhabbete katılayım..Bugün migros 3-5 kalemde fiyatları indirmiş..Patates-soğan 2'den patlıcan 4,5^den aldım...
    Başka türlüsü olamaz zaten sıkı ise patlıcan 19 de..
    Basarlar
    Hır gür çıkar
    Çiftçinin hakkı olan fiyat mafya bozuntusu halci aracı komisyoncu türü adamlara gidiyordu..
    İlla zorla devleti sahaya sokturdular..
    Ama ben yine başka yolla da olsa soyguna devam edileceğini düşünüyorum..
    Bilenler bilir
    AKP bir arada ilaç fiyatlarına saldırdı idi
    Ciddi oranlarda da düştü idi..
    Eczeneler batacaz edecez ilaçsız kalacaksınız diye attılar tuttular..

Alıntı Originally Posted by İsa Talayman Yazıyı Oku
    2009-2012 Yunanistan krizinin sebepleri; 1-Döviz kurlarındaki istikrarsızlıklar.2-Genişleyen bütçe açıkları nedeniyle mali baskınlığın artması. 3-Özel sermaye akışlarının büyük oranda terse dönmesi. 4- Konut piyasalarının ve finansal piyasaların çöküşü. 5- Borç stoklarındaki artışlar.
    Bir banka müdürü arkadaş anlatıyor: "Borç verme faizlerini zoraki düşürttüler bize. Fakat Vadeli mevduatlara yüksek faiz vermeye devam ediyoruz. İnsanlar diğerine göre nispeten düşük olan orandan kredi çekip bizim bankaya geri vadeli faize yatırıyorlar. Kendi silahımızla vuruluyoruz. Bankanın içi boşalıyor. Daha ne kadar dayanabiliriz bilemiyorum" Tüm bu filmin özeti bu arkadaşlar!... (alıntı dır)

6. Millet pahalı marketleri yağmalamaya başlar mı ? Tanzim satışındaki fiyatından almak isteyip hır gür çıkarır mı ? Sebze-meyve kısımları dışarda oluyo bazı marketlerin...Alıp paralarını (tanzim satıştaki fiyatından) bırakıp giderler mi ? Siz teröristsiniz CB öyle dedi der mi ?

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Başka türlüsü olamaz zaten sıkı ise patlıcan 19 de..
    Basarlar
    Hır gür çıkar
    Çiftçinin hakkı olan fiyat mafya bozuntusu halci aracı komisyoncu türü adamlara gidiyordu..
    İlla zorla devleti sahaya sokturdular..
    Ama ben yine başka yolla da olsa soyguna devam edileceğini düşünüyorum..
    Bilenler bilir
    AKP bir arada ilaç fiyatlarına saldırdı idi
    Ciddi oranlarda da düştü idi..
    Eczeneler batacaz edecez ilaçsız kalacaksınız diye attılar tuttular..
    2005-2006^da ucuz ilaç uygulaması başladığında enflasyonu ilaç fiyatlarına sabitleselerdi şu an çakma enflasyonu - %1000 çıkartılardı...Bu ülkede yıllardır fiyatı düşen tek şey var..O da ilaç
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

8.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    2005-2006^da ucuz ilaç uygulaması başladığında enflasyonu ilaç fiyatlarına sabitleselerdi şu an çakma enflasyonu - %1000 çıkartılardı...Bu ülkede yıllardır fiyatı düşen tek şey var..O da ilaç
    Bişi olmaz..
    Sağlık ocakları dendi
    Hastanelerde eczaneler yasaklandı
    Yeni eczane açılamıyor dendi..
    Karşımdaki eczacı halinden gayet memnun..
    Tek sıkıntısı hemen karşısında açılan sağlık ocağındaki doktor ile anlaşamaması..
    Ya yazacağın ilaçları önceden bana söyle hatta anlaşalım diyor şunu şunu yaz da bende stok yapim
    Yanaşmıyor diyor..
    Olmaz ki böyle yollu yükleniyor..

Zaten ilaç dışı birşeyler alırsan da sn sinde yüzde yüz geçiriyor..
    Diş ipi şok da 7 tl eczane de en son 15 idi
    25 yapmıştır..Bakmadım..

Bir ara eczanelere optik işinide vereceklerdi deee..
    Kaldı sanırsam..

Devlet sahaya inerse fil gibi siler süpürür sonra etraf durulur
    yeni yeni metotlarla soygun devam eder..

Sayfa 389/999 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •