Sayfa 25/195 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

1.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Üstadım bu fonlar da vadeli hesap devlet güvencesi altında mı acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım hesablarınızdaki menkul kıymetlerin tamamı yani fonlar ve hisse senetleri MKK'ya kayıtlıdır. Yani tamamı güvence altındadır. Fakat mevduatlardaki devlet güvencesi 100.000 TL ile sınırlıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Yatırım hesablarınızdaki menkul kıymetlerin tamamı yani fonlar ve hisse senetleri MKK'ya kayıtlıdır. Yani tamamı güvence altındadır. Fakat mevduatlardaki devlet güvencesi 100.000 TL ile sınırlıdır.
    Teşekkür ederim dostlar. Mevduattan daha güzel getirisi olursa, kesinlikle vade dönüşü tüm parayı buraya aktarırım. Bugün HLL aldım, ne kadar artış olduğunu nasıl anlarız?

Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim dostlar. Mevduattan daha güzel getirisi olursa, kesinlikle vade dönüşü tüm parayı buraya aktarırım. Bugün HLL aldım, ne kadar artış olduğunu nasıl anlarız?

https://www.halkbank.com.tr/9064-yatirim en aşağıda fon fiyatları

aldığınız fiyat nedir...
    buradaki fiyat...0.049619
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

4. Yanlız bu fonları günlük takip etmekte fayda var.Gün gelir getiriler yavaş yavaş düşebilir faiz düşüşlerinin etkisi olarak.Ne de olsa fonlar da faizli işlemlere yatırıyor parayı.

5.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    https://www.halkbank.com.tr/9064-yatirim en aşağıda fon fiyatları

aldığınız fiyat nedir...
    buradaki fiyat...0.049619
    Evet bu fiyattan 3.929.000 tane aldım ama herhangi bir kar yansımamış görünüyor

Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Evet bu fiyattan 3.929.000 tane aldım ama herhangi bir kar yansımamış görünüyor

alır almaz ne görünecek ki.....pzt sabahı bakın.....
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Yanlız bu fonları günlük takip etmekte fayda var.Gün gelir getiriler yavaş yavaş düşebilir faiz düşüşlerinin etkisi olarak.Ne de olsa fonlar da faizli işlemlere yatırıyor parayı.
    diyelim ki bugün düşük getiri bıraktı. yarın ya da öbur gün tekrar yüksek getirmeyeceğini nerden bilsin vatandaş? genel eğilim olarak mı diyorsunuz? düşmeye başladığı zaman yavaş yavaş kendini belli eder mi?

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    fonların tamamının devlet güvencesi altında olduğu kaçıncı maddede yazıyor? göremedim.

Sayfa 25/195 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •