Sayfa 500/1527 İlkİlk ... 40045049049849950050150251055060010001500 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Yanlus yaparsin....
    Yabancinin bu satisinda destek aranmaz..satisi kesince bunu soylersen eyvallah
    Adam hergun 6 milyon lot satiyor...

Sent from my iPhone

2. Bu kadar umutsuzluğa şaşıyorum. Citi de hala 70 mil lot durmuyor mu?adamlar hisseyi burada bırakır mı?ha satip alttan alabilirim diyorsaniz bilmem.er geç cikacak bence algıya oynuyorlar tamamen.

3.  Alıntı Originally Posted by selahaddinegeli Yazıyı Oku
    Bu kadar umutsuzluğa şaşıyorum. Citi de hala 70 mil lot durmuyor mu?adamlar hisseyi burada bırakır mı?ha satip alttan alabilirim diyorsaniz bilmem.er geç cikacak bence algıya oynuyorlar tamamen.
    6-7 milyon satmaya devam ederse 10 gunde nerde alir solugu bilemiyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Yanlus yaparsin....
    Yabancinin bu satisinda destek aranmaz..satisi kesince bunu soylersen eyvallah
    Adam hergun 6 milyon lot satiyor...
    Emekleriniz için çok teşekkürler...
    Dünyadaki altın hisselerine bakıldığında son kısa dönemde 10-12% yaptıkları görülüyor...
    Bugün ayın sonuydu, umalım ay sonu ile bir fon satışı noktalamış olsun... bugün satan merryl yarın dönüp agresif alabilir...
    Tabiki bunları sadece umut ederek söylüyoruz... aksi durumda dediğiniz nerede dururlarsa topa orada girmek lazım...

5.  Alıntı Originally Posted by selahaddinegeli Yazıyı Oku
    Bu kadar umutsuzluğa şaşıyorum. Citi de hala 70 mil lot durmuyor mu?adamlar hisseyi burada bırakır mı?ha satip alttan alabilirim diyorsaniz bilmem.er geç cikacak bence algıya oynuyorlar tamamen.
    70 m lot kalmadı hocam 54 m lota düştü 3 günde ...pzt görürüz zaten takaslari hocam

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Kardemir d hakkinda yorum alabilirmiyiz deniz bey..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Teknik olarak satmak isteyen 7.82 geçilmediğinde satmalıydı.Burada ise kabaca 6.60 ın altı görülmeden satılmaz bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. TTKOM da bilanco açıklanmış. Zarar zaten bekleniyordu da yabancının ttkom için bu alışı sizce neden ? Ya da yarın sizce ttkomu ne bekliyor ?

Sayfa 500/1527 İlkİlk ... 40045049049849950050150251055060010001500 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •