Sayfa 758/932 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 6,057 - 6,064 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1.  Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Kullanmış olduğum bir indikatör var. Haftalık değeri oralarda. 1419 olur 1421 olur oralar. Biraz keyfim yerinde PC açamam şimdi

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.

Değer çok tanıdık geldi de ondan sordum
    Hemen her vadede 1422 çevresinde direnç var bende de.
    Tamamdır. Teşekkürler.

Not: Belki 2017-2018 de olduğu gibi THYAO kaldırır endeksi belli mi olur

https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

2.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Değer çok tanıdık geldi de ondan sordum
    Hemen her vadede 1422 çevresinde direnç var bende de.
    Tamamdır. Teşekkürler.

Not: Belki 2017-2018 de olduğu gibi THYAO kaldırır endeksi belli mi olur

Olabilir abi, alınan mallar ve günlük düzeltme sonrası kalkışı bir ralliye yol açabilir. Bilemiyorum tabii, ama bende 1429 üstü gerekiyor. Cuma ordan dönmüş. 1387 altı olmadığı sürece devam bende böyle.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

3.  Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Olabilir abi, alınan mallar ve günlük düzeltme sonrası kalkışı bir ralliye yol açabilir. Bilemiyorum tabii, ama bende 1429 üstü gerekiyor. Cuma ordan dönmüş. 1387 altı olmadığı sürece devam bende böyle.

Ayde ayrılısı.
    Bende mal olmadığı için geniş konuşuyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Ayde ayrılısı.
    Bende mal olmadığı için geniş konuşuyorum.
    İnsan malda olmayınca daha çok objektif olur genelde. En azından bende böyle. Görüş soranlara yaptığım yorumlar daha isabetli, kendim işin içine girince duygusal yanım baskın geliyor sanırım. Kişilik duygusal yapacak bir şey yok

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    İnsan malda olmayınca daha çok objektif olur genelde. En azından bende böyle. Görüş soranlara yaptığım yorumlar daha isabetli, kendim işin içine girince duygusal yanım baskın geliyor sanırım. Kişilik duygusal yapacak bir şey yok

Aynen katılıyorum.
    SASA' nın büyük çıkışında kredili yakalanıp dayak yemiş biri olarak

6. Sasa normal gitmedi ama . Bir arkadaşımda yüklü vardı. Analizimi istedi yanıldım. İtiraf edeyim Ama dinlememiş arkadaşım Bu da onun şansı.
    Ama 50 üstüne attığında yazdım arkadaşıma sat sat sat yalvardım resmen 51 den vermiş. Bu da ikinci şansı. 3lerden almış 51 den satmış. Güzel bir kazanç yaptı.
    Aynı kişiye şişe için 88x seviyelerden yine yazdım yine dinlememiş 732 den aldirmistim.
    Herşeyi bilmek imkânsız,

Laf SASA'dan açılmışken, 2 lira 10 lu kuruşlardayken bir dostum demişti, "abla, kıyıda köşede, zulada ne varsa al, üç-dört yıl unut, en az 10 lira olur".
    Dinlemedim

8.  Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Laf SASA'dan açılmışken, 2 lira 10 lu kuruşlardayken bir dostum demişti, "abla, kıyıda köşede, zulada ne varsa al, üç-dört yıl unut, en az 10 lira olur".
    Dinlemedim
    Yazık etmişsin abla o arkadaş başka bir şey dedi mi

Sayfa 758/932 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •