Sayfa 308/467 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Amasya/Ankara
    Gönderi
    3
    [QUOTE=Hasan Efe;2404492]Genyh hissesini; aynı gün arkadaşa verdim.Yazmayı unuttum.Özür dilerim.

Fetosh da mi cikti isin icinden? Her turlu pislik var. Aglayip zirlama simdi. Sen burdaki en kirli, en pis karakterdin. Herkersi manipule edip durdun para icin. Yalanci, manipulator, iftiraci, karaktersiz, yalaka. Senin siranin gelmeyeegini dusunuyorsaydin cok yanilmistin.

Orda dolandiricidan sus payi koparmak icin kadina bulastin. Pisligi pislige kirdirmak benim isime geldi buyuk pislik temizlenene kadar. Ne zamanki kadinin dolandirici oldugu SPK tarafindan tescillendi, herkes tarafindan anlasildi, senin son kullanma tarihin doldu. Burda yaptiginin aynisini orda da yapmak icin sahneye ciktiginda da fisin cekildi.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Fetosh da mi cikti isin icinden? Her turlu pislik var. Aglayip zirlama simdi. Sen burdaki en kirli, en pis karakterdin. Herkersi manipule edip durdun para icin. Yalanci, manipulator, iftiraci, karaktersiz, yalaka. Senin siranin gelmeyeegini dusunuyorsaydin cok yanilmistin.

Orda dolandiricidan sus payi koparmak icin kadina bulastin. Pisligi pislige kirdirmak benim isime geldi buyuk pislik temizlenene kadar. Ne zamanki kadinin dolandirici oldugu SPK tarafindan tescillendi, herkes tarafindan anlasildi, senin son kullanma tarihin doldu. Burda yaptiginin aynisini orda da yapmak icin sahneye ciktiginda da fisin cekildi.
    sen mi bitiricen beni??

patronlarınız bitiremedi? sen mi bitiricen........

dava açtıklarında zil takıp oynadıydınız? karşıma gelebilen yok adliyede......sizmi BİTİRECEKSİNİZ......

PARA KAZANMAK İÇİN, MİNE KARDEŞİMLE KOL KOLA MANÜPİLASYON YAPTINIZ.....BU HİSSELER 10 LİRA OLACAK....BÜYÜK VURGUN YAPILACAK...BİZDE O ARADA SATAR KAR EDERİZ.....demiştiniz......de.....

ben 30 eylül civarı bi şey demiştim.......

patronunuzu BİTİRECEĞİM.......

sizde İNANAMAMIŞTINIZ BÜYÜK İDDİA YA....BEN KİM, ONLAR KİM demiştiniz.....

2.70 DEN BAŞLAYIP, 80 KURUŞA YOLLADIĞIM, 10 KURUŞ A YOLCULUĞA ÇIKAN MARKAZEDELER

4.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Bir çok kez bana geldiler,görüştük,gelenler enteresan insanlar dünyanın en büyük hukuçusundan(!) tutun elinde bir yığın hisse olup borsa hakkında hiç bir şey bilmeyenler vardı.Hatta ben onlara şirketimi size bedava devredeyim buyrun alın şirketlerimi,sizden para da istemiyorum,kurtarın şirketi ve yatırımcıyı dedim,onlar bana ferdi tayfurdan şarkılar söylediler.
    devam edecek.............
    bugün mster deniz i okuyunca,aklıma daha önce ikinci elden duyduğum ve sizlere paylaştığım anlatımlar geldi...o dönemde Sn.Uslunun büyük hukukçu diye taşakk geçtiği galiba adı geçen beyefendi olacak hahahaaa.üşenmedim,marka holding son yazılanları na baktım.(itiraf edeyim böyle bir hissenin varlığından haberim yoktu...666 paylaşımlarına kadar.)öffff orada mr.deniz döktürmüş,türkiyenin 3. büyük hukukçusu ,pek çok hoca veye savunma avukatı kendisinden destek isterlermiş,,milyonlara hükmediyormuş vs...(sanviç parasına fit olanlar içinde galiba)milyonlar devasa davalar ve Müjdat Uslunun ifadesiyle sandviç parası ile yetinenler içinde olmak.. en önemlisi ve en komik olanda bazı büyük davalarda oturup 2 ay boyunca çalışıyormuş(..)Vah Müjdat vahhhhhhhh....sanada üzülüyorum artık...sandviç paralarına ram olanlarla nasıl uğraşıyorsunuz...kendime üzülüyorum Sn Müjdat usluyu büyük sanayici zannedip hisselerine birikimlerimi yatırdığım dan....altı üstü sanayide herkese borç takan ,,,3. sınıf bir oto tamircisi imiş.

5. sevgili kardeşim Müjdat........

Allahın sevgili kulusun kardeşim.......kuluyuz daha doğrusu.......

AZ KALSIN , SENİ ORDAN KAPI DIŞARI EDİP, CANIM FABRİKANIN TOPLANTI ODASINA, BAŞKALARINI OTURTACAKTIM....

AZ KALSIN, artık sen fabrikanın , önünden içeriyi DİKİZLEYECEKTİN.....bahçedeki arabaları sayacaktın.......

az kalsın BAŞKALARI, İFLAS MASASINDA TEMSİLCİ OLACAK, kalan malları PİÇ EDECEKTİ, dava süresince.....

az kalsın, başkaları, kendi adamlarını, tanıdıklarını maaşa bağlayacaktı..........

çok şükür, İNSANOĞLU AÇGÖZLÜ......ikimizde, KAPI DIŞARI OLMAKTAN SON ANDA KURTULMUŞUZ.......

6. Abiler ablalar üstadlar. Lütfen sunun cevabını yazın. Bu hisse ve kardeşi gnpwr hol. Borsa kotunda dönecek mi. Boyle bir ihtimal var mı. Yoksa elimizde ki lotlar hiç mi oldu. Ben bir ky olarak bunun cevabını öğrenmek isterim. Dolandırmadan beyin fırtınasına maruz bırakmadan cevap verebilecek varsa bi zahmet sebebiyle anlatırsa çok ama cok mutlu olacağım. Saygılarımla

7.  Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    takma kafana güzel kardeşim......

her şey kendi kendine oluyo bu dünyada......

hani siz bi ara zırıldanıyodunuz, bütün hissedarlar, okumuş çocuklar, müşavirler, avukatlar.....müjdat, bizim stoklarımızı eritti...affa sokmuş, ne yapabilirizki diye.......

alt tarafı tek cümle ettik......" o stokların parasını alırım, yemişim stok affını, şahıs şirketinde yaparsın o affı sadece, anonim şirkette yaparsan, diğer hissedarlara parasını ödersin" demiştim........hissedarları ile taşak geçmeye alışmış olan müjdat kardeşime.....

benden öncekilerle biraz eğlnmiş.......

bana şunu demişti...." stok affı kanuni hakkım, yaparım elbet, sizemi sorucam"""......

bende" siz yapabilecğinizi sanın, açacağım ikinci dava bu sebepten olur" demiştim.......

5 haziranda GELMİŞ STOKLARINIZ geriye.......BEN ZIRILDANMAM.....ALACAĞIMI ALIRIM.....

A Grubu payları aldığımda beleşe, bazı arkadaşlar şunu demişti. a grubu payların çağrı zorunluluğu var..deniz bizi kandırıyo.....

bende demiştimki" a gruplarının çağrı zorunluluğu yok zaten, ama BEN ONLARI BÖLEREK ALACAĞIM ZATEN, 2 TANESİ BENDE DURACAK ZATEN, BÖYLELİKLE KİMSE DİĞERİNE KAZIK ATAMAYACAK BİLE, BENDEKİ PAYLAR OLMADAN DA, ZATEN HİÇ KİMSE DİĞERLERİNİ ALMAZ, ÇÜNKÜ BÖLÜNEN A GRUBU PAY Bİ BOKA YARAMAZ, ZATEN HEPİMİZ DAVA ARKADAŞI OLDUĞUNA GÖRE BİR SORUN OLMAZ HERALDE "..........

çağrı zorunluluğu olacak şekilde çok öten arkadaşlar, serve kırtasiye nin a grubu pay devrine baksın..kap açıklamasına......çağrı zorunluluğu olmadığından, çağrı yapmayacağız, demişler.......

BİR BİLENE SORMUŞ, ARKADAŞLAR.....ONDAN Bİ TAVSİYE ALMIŞLAR....

PEKİ BEN BU A GRUBU PAYLARI MÜJDAT TAN ALMAYI NEDEN ÇOK İSTİYORDUM......ELİMDE YÜZDE 30 A YAKINDA B GRUBU PAY VARDI.......HERHALDE SATMAK İÇİN İSTEMİYORDUM....
     Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    sevgili kardeşim Müjdat........

Allahın sevgili kulusun kardeşim.......kuluyuz daha doğrusu.......

AZ KALSIN , SENİ ORDAN KAPI DIŞARI EDİP, CANIM FABRİKANIN TOPLANTI ODASINA, BAŞKALARINI OTURTACAKTIM....

AZ KALSIN, artık sen fabrikanın , önünden içeriyi DİKİZLEYECEKTİN.....bahçedeki arabaları sayacaktın.......

az kalsın BAŞKALARI, İFLAS MASASINDA TEMSİLCİ OLACAK, kalan malları PİÇ EDECEKTİ, dava süresince.....

az kalsın, başkaları, kendi adamlarını, tanıdıklarını maaşa bağlayacaktı..........

çok şükür, İNSANOĞLU AÇGÖZLÜ......ikimizde, KAPI DIŞARI OLMAKTAN SON ANDA KURTULMUŞUZ.......
    sn deniz;hekim değilim ama ;durumunuz pek vahim gibi,çok kesif mitomani semptomları gözüküyor...veya doğruyu söylüyorsunuz(zayıf ihtimal)...hissenizin olmadığı söylüyorsunuz...a gurubu hisselerin bir kısmını ele geçireceğinizi söylüyorsunuz....stok sayımı yapmış gibi(denetçiler yapamamıştı) stokları tekrar yansıtıyorsunuz.Zırıldanmadan alacağınızı nasıl alıyorsunuz....hisseniz yok..3.sınıf.oto tamircisi Sn.Müjdat beye yüklü miktarda borçmu vermisiniz...
    sonra diyorsun ki;Müjdat beyi kapı dışarı edecektiniz,yerine galiba kayyum atayacaktınız(!) başkalarına maaşlar ödenecekti,sonra Müjdatın resmi veya fiili ortağı gibi,"ikinizde kapı dışarı olacaktınız"ifadesi....
    3.SINIF OTO TAMİRCİSİNİN ORTAĞI GİBİYDİNİZ AMA SONRA A GURUBU PAYLARI BU AMAÇLA İSTEDİĞİNİZİ SÖYLEMEK....ve b gurubunda %30 hissen varmış...yani 3 milyon lot....halan 3 milyon lot elinizde demekki,,,,Deniz KARDEŞİM ,GALİBA AĞIR MİTOMANİ YAŞIYORSUNUZ.....ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ .olsun.......Sizi yakında tanıyacağım......sizlerin sohbeti hoş olur......ha birde şu anda cumhurbaşkanımızın dahi sizin kadar yetki ve gücü yoktur....slmlar

8.  Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Abiler ablalar üstadlar. Lütfen sunun cevabını yazın. Bu hisse ve kardeşi gnpwr hol. Borsa kotunda dönecek mi. Boyle bir ihtimal var mı. Yoksa elimizde ki lotlar hiç mi oldu. Ben bir ky olarak bunun cevabını öğrenmek isterim. Dolandırmadan beyin fırtınasına maruz bırakmadan cevap verebilecek varsa bi zahmet sebebiyle anlatırsa çok ama cok mutlu olacağım. Saygılarımla
    hislerimle söyleyim.....ikiside dönecekkk....ikiside iyi olacak.....ama bayağı bir zaman alacak...sıkma canını,tezgah altı hisse alma,,,,,tezgah altı hisse satma,,,,,sabret .....seneye kurban bayramına kalmaz.

Sayfa 308/467 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •