Sayfa 495/999 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Sen benim sahip olduğum altını taşıyamazsın bile abicim senin gittiğin bu yollardan biz 2000 lerde dönüyoduk.. Ege bank ta tanıdığın varsa sor batan bankadan para nasıl çıkarılır kim çıkarır bizi tanırlar
    ben dışarda biryere gittiğimde altınla bişey alamam, arapda değilim, güvenli limanmış felan bunlar benim umrumda değil altın benim nezdimde geçerli birşeyde değil, altını durduk yere geçen madenlerin olduğu günlerde oldu.

2000lerde ne ailemin nede benim ufak birikim hesaplarımın hiçbiri batan bankalarda off shorelarda felan durmadı, oralara para koyacak kadarda bilgisiz değildik,

Asıl mevzu faiz başlığında şu aile yahudiymiş şu aile museviymiş şu aile zerdüştmüş gibi boş konulara girmen, bahsettiğin aileden tanıdığım akrabam hiçkimse yok fakat böyle boş karşılıksız bugunlerde yaşadığımız krizin zihniyetiyle birşeyler edersen insanlar sana cephe alır, o ailelere yahudi dedin diye değil, tonlarca altın sahibi olan bir mülayim olarak boş muhabbetlere girdiğin için.

2.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Evet son günlerde yazılanları okuyorum PPF ile ilgili yazılanları...Bu seferlik te böyle olsun...Bilemedim hangisini alacağımı sabah biraz baktım da...Halkbank internet sitesinden...Hangisini önerirsiniz ? Takip edeyim ben de...
    Pff Konusunu takip edebilirsiniz hocam
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...=32168&page=78

ANL GÜNLÜK MK%24,32

3.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    ben dışarda biryere gittiğimde altınla bişey alamam, arapda değilim, güvenli limanmış felan bunlar benim umrumda değil altın benim nezdimde geçerli birşeyde değil, altını durduk yere geçen madenlerin olduğu günlerde oldu.

2000lerde ne ailemin nede benim ufak birikim hesaplarımın hiçbiri batan bankalarda off shorelarda felan durmadı, oralara para koyacak kadarda bilgisiz değildik,

Asıl mevzu faiz başlığında şu aile yahudiymiş şu aile museviymiş şu aile zerdüştmüş gibi boş konulara girmen, bahsettiğin aileden tanıdığım akrabam hiçkimse yok fakat böyle boş karşılıksız bugunlerde yaşadığımız krizin zihniyetiyle birşeyler edersen insanlar sana cephe alır, o ailelere yahudi dedin diye değil, tonlarca altın sahibi olan bir mülayim olarak boş muhabbetlere girdiğin için.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

4. neyse,
    afyon oruçoğlunda özel termal havuza giriyorum, sıcaklık 42 derece. hareket ettikçe derin yanacak gibi hissediyorsun o derece sıcak.
    adamın biri girdi, bir ileri geri geldi. demesin mi bugün çok soğuk bu ne böyle gidip konuşacağım diye. bunu söylerken bütün vücudu pişmiş gibi kızarmıştı.
    ne diyeceğimi bilemedim. 42 derece sıcak suyun sıcak olup olmadığında bile mutabakat olamıyor.
    farklı düşüneceğiz tabi, ama kırmadan dökmeden

5.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku

İnsanlar bana Tuncay özilhana, İbrahim yazıcıya söylediğim söylemler için cephe alacaksa buyursun alsın.. BURADA FAİZ DIŞINDA KONUŞAN SIRF BEN DEĞİLİM!!! BİZ YATIRIMCININ SESİYİZ!! YATIRIMCILARDAN ÇALDIKLARINI GİDİP GENEL KURULLARDA BU İNSANLARIN SURATLARINA SÖYLEMEK BENİM BORCUM!! KİMSENİN ARKASINDAN KONUŞMUYORUZ!!

6. Altın konusuna gelince!! Eşşek hoşaftan ne kadar anlarsa sende altından o kadar anlarsın.. Elindeki kağıt para Bi gün tedavülden kalkar ama altın her yerde her zaman konuşmucam.. Senin gibi finansal okur yazarlığı sıfır bir insana da daha da başka sözüm yok muhatap olma!!

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Altın konusuna gelince!! Eşşek hoşaftan ne kadar anlarsa sende altından o kadar anlarsın.. Elindeki kağıt para Bi gün tedavülden kalkar ama altın her yerde her zaman konuşmucam.. Senin gibi finansal okur yazarlığı sıfır bir insana da daha da başka sözüm yok muhatap olma!!
    Sana altın alma diyen oldumu ? olmadı. Altına güvenme diyen oldumu ? olmadı.

Altın benim nezdimde en çok rezerv sahibi olan ülkenin aynı zamanda petrol kaynaklarıda çok olduğu için uluslararası arenada yasa dışı işler yapabilmesi için öbür güçlü yardakçıları tarafından üretilmiş deposit olarak kullanılabilecek şişirme bir enstürmandır.

Sen belki altını çok seversin aile geleneğindir, belki kuranda geçiyor diye dini vecizelerini yerine getirirken altın üzerinden hesaplama yapmak sana daha kolay geliyordur altıncısındır saygı duyarım.

geçtiğimiz 10 yıl içerisinde bir gece altını geçen bir maden vardı ben ismini unuttum adını sen getir daha böyle çok olaylar var, yarın toprak altından kum halinde çıkan altının ayrıştırılmasıyla ilgili daha yeni teknolojiler ortaya çıkar bir gecede değersiz bir maden haline gelir, yani hakir gördüğün merkez bankası bonoları olan banknotlar gibi beş para etmez hale gelebilir,

Zaten o madeni benim yerime bu konu için maaş alan portfoy yöneticileri merkez bankası kasasında alıyor ve satıyor. Dolayısıyla özel bir uğraş vermiyorum. Altınla işim yok, bu durum beni finansal cahil ettiyse finansal cahilim evet.

8.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    İnsanlar bana Tuncay özilhana, İbrahim yazıcıya söylediğim söylemler için cephe alacaksa buyursun alsın.. BURADA FAİZ DIŞINDA KONUŞAN SIRF BEN DEĞİLİM!!! BİZ YATIRIMCININ SESİYİZ!! YATIRIMCILARDAN ÇALDIKLARINI GİDİP GENEL KURULLARDA BU İNSANLARIN SURATLARINA SÖYLEMEK BENİM BORCUM!! KİMSENİN ARKASINDAN KONUŞMUYORUZ!!
    Özilhanlarla derdin varsa git onların hisse topiclerinde yaz bance.

Sayfa 495/999 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •