Sayfa 354/967 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    bence şirket satmaya hiç niyetleri yok görüşme filan hikaye herhalde şirket alcak olan saf değil ya işgirişim hissesi toplayarak maliyetini azaltır
    bu adamlar patronluğu sevdi eskiden küçük ortaktı karşısında güçlü birileri vardı şimdikiler parasız
    maaşlar primler birde bu şirketlerin yönetim kurulları falan filan çalışanlar için bir sürü gelir kapısı var
    yönetim idare değişmeden zor gibi Türkiye nin büyük bir grubu tarafından fena halde kandırıldık
    Sn Spyro555 size katılıyorum.3 yıl önce işler ve ülkenin ekonomik durumu seçim havasına girmeden elindeki parayı döviz olarak değerlendirememiş bir şirket ve yönetim var. O zamanlar ucacak kaçacak deyip nice ky ve fonlar bu kağıda geldi. Ancak sadece yönetime yakın kişiler bu kağıttan 2,25 li seviyelerden çıktı. bu geçen 3 yıl boyuncada ne dutcheciler, ne citibankcılar nice küçük yatırımcılar geldi. Ancak hepsi zararla ayrıldı. İş bankası bu kağıdın tepesine kabus gibi çöktüğü için kağıt gidicekse bile aşağı basan , yönetim gideriydi pirimdi diye şirketi yemlik gibi kullanan bu yönetim anlayışı gitmeden bu kağıttan bir şey olmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by bilenbiri35 Yazıyı Oku
    ISFIN de aldı başını gitti. Sıra İsgyo da
    İşgüzarların elinde sadece iki sağımlık inek kaldı. İsgsy daha çok Eşşeğe benziyor.
    05 Mart Tarihinde bu yazıyı yazmışım
    05 Nisan durum ortada...
    05 Mayıs tarihinde Allah Kerim

3. Günaydın. Arada bir kademe paylaşabilirmisiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by ALİCAN Yazıyı Oku
    Günaydın. Arada bir kademe paylaşabilirmisiniz.
    Paylaşan olursa iyi olur, işlem hacmindeki artış dikkat çekici.
    Bıkkınlar satıyor, yeniler alıyor.

Geçen günlerde ben de bir miktarını ümitsizlikten sattım.
    Çarklar dönmeye başlamış olabilir.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

5.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Bıkkınlar satıyor, yeniler alıyor.

Geçen günlerde ben de bir miktarını ümitsizlikten sattım.
    kayda değer birşey yok işyatırım 90000 lot almış yatırım 46000 satmış en iyi alıcı satıcı olarak
    merak ettiğim bir konu var an itibariyle işfin piyasa değeri 2.2 katrilyon işfinin aylık yönetim gideri ne kadar acaba bilen varmı

Aslında hissenin gitmemesi değilde ekonomi bozulacak ısgsy de mötü dağıtacak diye korkusu bizi rahatsız ediyor.cözumu basit.sepet yapmak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,829
    Geçen gün de yazdım gene tekrar yazıyorum ya soruma cevap verin yazdığınızı ispat edin , yada bu şekilde yalan haber yada ISYAT ağzı ile yazmayın . KY cıyı tuzağa çekiyorsunuz . Tehlikeli paylaşımlar bunlar .
    Aşağıda ISYAT ın sattığı 120 000 lot (7 günde ) , Global+TSKB 190 000 Lot satışı varken , ve dahi Deniz Yat + Yat Finans ın sattığı 220 000 Lot varken Ne alımından bahsediliyor anlayamadım ?
    ZAman Takas Tablosunu da aşağıda verdim . Hadi anlatın bakalım kimler topluyor .

Gerçekten kim alıyormuş bu tabloda yazın da ben de göreyim .
    Yapmayın arkadaşlar ISYAT ağzı ile yazmayın . ISYAT 90 000 Lot almış . eve götürmüş de milletin haberi mi olmamış . Boş boş paylaşımlar bunlar . En başta satıcı ISYAT zaten adamlar 7 günde 150 000 Lot çakmışlar piyasaya . İsim verin de anlayalım . Şifreli şifreli yazmayın adı sanı ile yazın . Abidik gubidik , yalan dolan paylaşımlardan hiç haz almıyorum .

Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    kayda değer birşey yok işyatırım 90000 lot almış yatırım 46000 satmış en iyi alıcı satıcı olarak
    merak ettiğim bir konu var an itibariyle işfin piyasa değeri 2.2 katrilyon işfinin aylık yönetim gideri ne kadar acaba bilen varmı
     Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Bıkkınlar satıyor, yeniler alıyor.Geçen günlerde ben de bir miktarını ümitsizlikten sattım.
    İşlem hacmi var neden ? Geçiriyorlar da ondan . Pasiften satıyorlar ...
    Malı , yeni mallara pazarlıyorlar . Cinlerim tepemde bari sen yapma noreply .
    ISYAT ve ilk 6 firma ( en çok malı elinde bulunanlar ) göstere göstere piyasaya geçiriyorlar .
    Bıkkın lar kim ? Bizler isek geç bunları bu saatten sonra bıkkın mıkkın kalmadı sadece saplantılılar var .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

8.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Geçen gün de yazdım gene tekrar yazıyorum ya soruma cevap verin yazdığınızı ispat edin , yada bu şekilde yalan haber yada ISYAT ağzı ile yazmayın . KY cıyı tuzağa çekiyorsunuz . Tehlikeli paylaşımlar bunlar .
    Aşağıda ISYAT ın sattığı 120 000 lot (7 günde ) , Global+TSKB 190 000 Lot satışı varken , ve dahi Deniz Yat + Yat Finans ın sattığı 220 000 Lot varken Ne alımından bahsediliyor anlayamadım ?
    ZAman Takas Tablosunu da aşağıda verdim . Hadi anlatın bakalım kimler topluyor .

Gerçekten kim alıyormuş bu tabloda yazın da ben de göreyim .
    Yapmayın arkadaşlar ISYAT ağzı ile yazmayın . ISYAT 90 000 Lot almış . eve götürmüş de milletin haberi mi olmamış . Boş boş paylaşımlar bunlar . En başta satıcı ISYAT zaten adamlar 7 günde 150 000 Lot çakmışlar piyasaya . İsim verin de anlayalım . Şifreli şifreli yazmayın adı sanı ile yazın . Abidik gubidik , yalan dolan paylaşımlardan hiç haz almıyorum .

İşlem hacmi var neden ? Geçiriyorlar da ondan . Pasiften satıyorlar ...
    Malı , yeni mallara pazarlıyorlar . Cinlerim tepemde bari sen yapma noreply .
    ISYAT ve ilk 6 firma ( en çok malı elinde bulunanlar ) göstere göstere piyasaya geçiriyorlar .
    Bıkkın lar kim ? Bizler isek geç bunları bu saatten sonra bıkkın mıkkın kalmadı sadece saplantılılar var .
    Geçirme var mı bilmem, hemen herkesin satıcı olduğundan eminim, kimi yarın satmaya hazır kiminin 2- 3 yıl dayanacak vizyonu ve cesareti var.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

Sayfa 354/967 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •