Sayfa 625/1004 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: Viop LIII

1.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku

bir iki kulağı kesikten aldığım duyuma göre aslında satışı ağustos 15te yapacaklarmış ancak bişiler yüzünden ertelenmiş. (her ne kadar atmasyon olsa da severim böyle duyumları :D )
    dedim ya, beni sıkıştırmaya çalıştı, shortlarımı kapatmaya zorladı sattığım malları yerine koymaya zorladı- öyle ya, sürekli mal taşıyan biri olduğumu bilmemesi imkansız yapay ziyanın.. en son cuma öğlen ekranı bırakıp dışarı çıktığım için artık dayanamadı, boşaldı aşşalara

ama işlemlerden anladığım, dökülenler toplanmış, shortçu çuvalı da bayaa ağırlaşmış.. direkt mi sıkıştırır, aşşadan başlayıp biraz daha çuval mı yapar, onu pazartesi sabahtan görücez

hafize boğaziçi endsütriyi birinci bitirmiş, bölüme giren 50 kişi öss ilk 500 içinden zaten, bunların arasında birinci olmak boru değil, amerikada ilk 16 bankadan birinde ceo mertebesine ulaştığında henüz çok genç, ümitliyim bu kızdan

2. Tek kafamı kurcalayan yabancının 1 haftadan beri mal çıkması...
    Biz anlaşılan gene eski hamam eski tas devam ediyoruz....
    Hep önden önden işler gene başladı...
    Kkm den çıkanı borsaya zor geçerirsin.. Adam geçmeyi düşünse Twitter a 5 dk baksa cuma satışından korkar...Gene felaket senaryoları başladı..
    Gene dolara, eve, arabaya giderler bir şekilde..
    Şu geçişleri teşvik eder yumuşak yapamıyoruz . Hep paldır küldür...

Biz borsaya devam... Hedef yukarıda..

3.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    espriydi ya fibo muhabbeti. Aralık 2021de, pazartesi KKM çıkmadan önceki cuma satışında yatırım finans açıklaması vardı "insider filan değil fibo 4,236'ya geldi ondan sattık" diye.

şimdi de satış oldu tebliğ düştü. onun esprisini yaptım kendimce fibo direncine geldi diye.

o zamanki satış da fibo direnci değildi tabi, şimdi de değil aslında. ama, insider değildi demek için fiboyu böyle çizerler onlar :D

tabi bu, tepe belli olduktan sonra tepeye uydurmak için çizilen fibo

bir iki kulağı kesikten aldığım duyuma göre aslında satışı ağustos 15te yapacaklarmış ancak bişiler yüzünden ertelenmiş. (her ne kadar atmasyon olsa da severim böyle duyumları :D )
    İstedikten sonra neler çizilir...
    Tv de meşhur bir yorumcu var. Fibocu...Buranın eskilerinden..
    Her satış gelince öyle yerlerden fibo çekiyor ki nokta atışı ..
    İyi de işine gelince son yapıdan ,işine gelmeyince 2-3 yapı önceden atamazsın fiboyu..Neyse eğitim vs almak isteyenler parayı versin öğrensin ondan...

Oh be sonunda beklediğim haber geldi , 42 nin üstünde her faize razıyım , borsada doğru düzgün işlem yapamıyorum abi, nerdeyse bütün hisseler balon, piyasa değerleri saçma yerlerde...

5. 25 temmuzda yazmışız, bu devlet bankalara bir gol atacak. Müslüm Gürses şarkısı, her şeyin bir bedeli var, buraya kadar. 2 yıldır milyar tl elde edilen karlar bu şekilde geri alınacak.

6.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    25 temmuzda yazmışız, bu devlet bankalara bir gol atacak. Müslüm Gürses şarkısı, her şeyin bir bedeli var, buraya kadar. 2 yıldır milyar tl elde edilen karlar bu şekilde geri alınacak.

Siz yazınca aklıma geldi hemen bakayım dedim.
    25 Temmuz misal Akbank kapanış 24.90, sonrasında 33.62 görülmüş.
    Haklısınız bankalar konusunda çekinceniz de ama arada ciddi ataklarda oluyor.
    Mesela OVP öncesi bir şekilde bankalarda pozisyon alınırsa kısa vade iş görebilir.
    Mesajımda yazdığım tahvillerin takası konusu da speküle edildi tavan gününde.
    Ama sizin gibi bir grup insan bankaların rahat bırakılmadığını/bırakılmayacağını belirtip uzak duruyor, alınan kararlarla haklı görünüyorsunuz.
    İyi pazarlar.

7. Bankaların devletten daha büyük sıkıntısı var. Cüzdan meselesi gibi. Firmalar kendi pos ve cüzdanları yaparak bankalardan kopmaya başlayacak ileride. Her firma banka gibi olacak. Büyük ciro getiren petrol şirketleri başladı. Sırayla sirayet edilecek. Çok büyük dönüşüm çalışmaları var henüz emeklemede.
     Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Mesela OVP öncesi bir şekilde bankalarda pozisyon alınırsa kısa vade iş görebilir.
    Mesajımda yazdığım tahvillerin takası konusu da spekülatif edildi tavan gününde.
    Ama sizin gibi bir grup insan bankaların rahat bırakılmadığını/bırakılmayacağını belirtip uzak duruyor, alınan kararlarla haklı görünüyorsunuz.
    İyi pazarlar.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Mesajımda yazdığım tahvillerin takası konusu da spekülatif edildi tavan gününde.
    İyi pazarlar.
    Sayın hocam bu adamları çözmek için makro ekonomi takip edilmemeli. Şöyle ki, varlık şirketleri dışında borsada olan Oyak gibi şirketlerden dahi zaman zaman para alıyorlar. Yerine teşvik veya vergi indirimi veriyor. Para çevirmek zor. Kur korumalı bizi buraya getirdi, yük çok büyük, 3-4 seneye yayılmalı. Bankalar 180 gün %40, 360 güne %70, 2 yıla %200 gibi akıl dışı oranlar verecek. Yeterki dolara geçmeyin.

Sayfa 625/1004 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •