Sayfa 709/1006 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 5,665 - 5,672 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Bu ay sonu etraf öyle böyle kızışmayacak. Habersiz para basılıyor olabilir mi? İnsanlar bankamatiklerden hiç olmadığı kadar gıcır para aldıklarını söylüyorlar. Ben özellikle 50 TL lerin yeni olanlarına denk geliyorum.

Alıntı Originally Posted by demir113 Yazıyı Oku
    Flaş haber
    Bugun beni İş Bnk MT. aradı. 250 K TL ye 17,10 teklif etti. 32 gün ve üzeri. Şok geçirdim doğrusu hiç beklemezdim İş ten böyle bir faiz teklifi.
    Oltanın iğnesine susam tanesi geçirerek sazan balığı avlamaya çalışmak gibi!

Alıntı Originally Posted by Orko Yazıyı Oku
    Bu ay sonu etraf öyle böyle kızışmayacak. Habersiz para basılıyor olabilir mi? İnsanlar bankamatiklerden hiç olmadığı kadar gıcır para aldıklarını söylüyorlar. Ben özellikle 50 TL lerin yeni olanlarına denk geliyorum.
    Kontrolsüz güç her zaman suistimallere açıktır.

2013 yılından itibaren son beş yıldır kurlarda ve resmi istatistiklerden çok fazla ayrışan hissedilen enflasyondaki giderek hızlanan artışlar dikkat çekici.

4. Yanlislikla oldu
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by Orko Yazıyı Oku
    Bu ay sonu etraf öyle böyle kızışmayacak. Habersiz para basılıyor olabilir mi? İnsanlar bankamatiklerden hiç olmadığı kadar gıcır para aldıklarını söylüyorlar. Ben özellikle 50 TL lerin yeni olanlarına denk geliyorum.
    Bayram öncesi PTT ve vakıftan iki farklı emekli maaşı çektim. ikisinin de "yarısı" yeni basılmış seri paralardı.
    Bayram için ayrıca verilen 1000 TL'de aynı şekildeydi.

Ama sorsan TL'nin değerini ben düşürmedim "miki" düşürdü.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

6.  Alıntı Originally Posted by hissebey Yazıyı Oku
    sayın memorex banka bonosunda garanti yok ,hazine bonosunda 100k garanti var diye biliyorum doğrumu acaba?
    Hazine bonosu ve devlet tahvilleri 100k garanti kapsamında değil sadece mevduatlarda 100k garantisi var.

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Bayram öncesi PTT ve vakıftan iki farklı emekli maaşı çektim. ikisinin de "yarısı" yeni basılmış seri paralardı.
    Bayram için ayrıca verilen 1000 TL'de aynı şekildeydi.

Ama sorsan TL'nin değerini ben düşürmedim "miki" düşürdü.
    Banknotlar 100'lükmüydü sn. djoz..serileri hangi harf ile başlıyordu, bakabildiniz mi?

Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    banka bonosunda garanti yok ve iflas halinde de kalan paranın en son dağıtılacağı kısımlardandır bu bonolar.
    hazine bonosu ve devlet tahvili ise tamamen devlet garantisinde. en kötü ihtimalle devlet parayı basar ödemeyi yapar.
    Devlet tahvili,hazine bonosu , eurobond(yabancı para cindinden devlet tahvili) banka üzerinden alırsanız ve banka batarsa IMARBANK ta olduğu gibi iktidar partisi ödemem diyebilir , dedi de , mahkeme falan insanlar paralarını zor kurtardı....

Borsa aracı kurum üzerinden alıp MKK da görünürse ve siz bloke ederseniz ,devlet batmadığı sürece paranız ve faizi garantidir....

Sayfa 709/1006 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •