Sayfa 21/77 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon
Arama sonucu : 609 madde; 161 - 168 arası.

Konu: OZRDN - Özerden Plastik

6 aylık takas.

4. 2017/12.Aylık Vergi dairesi bilançosu

2018/9.Aylık Vergi dairesi bilançosu

2018/12.Aylık Vergi dairesi bilançosu

Karşılaştırmak isteyenlere....Yatırım tavsiyesi değildir....
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

5.  Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    2017/12.Aylık Vergi dairesi bilançosu

2018/9.Aylık Vergi dairesi bilançosu

2018/12.Aylık Vergi dairesi bilançosu

Karşılaştırmak isteyenlere....Yatırım tavsiyesi değildir....
    eline sağlık Ralz.özellikle 2017/12 ile 2018/12 karşılaştırın.ne kadar büyüme odaklı şirket olduğunu göreceksiniz.YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by birşey bilmez Yazıyı Oku
    eline sağlık Ralz.özellikle 2017/12 ile 2018/12 karşılaştırın.ne kadar büyüme odaklı şirket olduğunu göreceksiniz.YTD.
    bu bilançoları sizin enayi tabiriyle ifade ettiğiniz malını kaptırdı enayi dediğiniz spek ve diğerleri acaba bilmiyorlarmı okumuyorlarmı?
    ve bu fiyatlamayı acaba 4 tl'den itibaren piyasa zaten yapmamışmıdır?
    yoksa piyasa bu fiyatlamayı erteledimi?yoksa sümen altımı etti?

kesinlikle yatırım tavsiyesi amacıyla yazılmamıştır.

7.  Alıntı Originally Posted by Tüccar Yazıyı Oku
    bu bilançoları sizin enayi tabiriyle ifade ettiğiniz malını kaptırdı enayi dediğiniz spek ve diğerleri acaba bilmiyorlarmı okumuyorlarmı?
    ve bu fiyatlamayı acaba 4 tl'den itibaren piyasa zaten yapmamışmıdır?
    yoksa piyasa bu fiyatlamayı erteledimi?yoksa sümen altımı etti?

kesinlikle yatırım tavsiyesi amacıyla yazılmamıştır.
    biliyorlar mı bilmiyorlar mı bilemem.çünkü onlara sormak lazım.Ama hisse senedi sseçimi yaparken ''DEGER YATIRIMCISI'' olursan sonunda kazanırsın.haa şu tahta da şu isim var.şu adam var deyip arkasından gidersen sıfırı tüketirsin.Borsa beklentileri önceden satın alınan bir yer.Beklenti gerçekleştiğinde satılacak bir yer.O yüzden şunun bunun bilançonun iyi gelceğini bilmesi veya bilmemesi benim için önemli değil .''benim için öneli olan hisseye alırken biçtiğim kendi kafamdaki vade sonunda nelerde olacak.buda temel analizle olur.zaten geçen sene 2017/12 bilançoyla bu sene 2018/12 verdiği dairesi bilançolarını karşılaştır.%300 her kalemde artışı göreceksin.birde bu artış piyasaların kırık olduğu dönemde çoğu şirketin işçi çıkardığı veya üretime geçeçi süre ara verdiği dönemde oluyor.bakın geçen sene ortalarından itibaren bu sene nin ilk 9 ayıda dahil iç piyasa daralma var.ama bu şirket 2017/12 de 8 trilyonluk yurtdışı satışlarını 22 trilyona çıkartmış.yani bu ekonomik daralmadan kurtuluşu görmüş ve bulmuş.bu yurtduşı satışlar artmaya devam edecektirç.bak eleman arıyor hemde 9 kişi bunlardan 3 ü yurtdışı ihracat elemanı.neyse ben fazla konuştum.herkese iyi günler kalın sağlıcakla.YTD.YTD.YTD.

8. Sayın birşey bilmez
    Yeni fabrika ne zaman tam kapasite faaliyete geçecek,bir bilginiz var mı?Sanırım sektöre yakınsınız onun için sordum.

Sayfa 21/77 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •