Sayfa 548/967 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon
Arama sonucu : 7729 madde; 4,377 - 4,384 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Vtv Yazıyı Oku
    95 e tepki bekliyorum zaten2000 puan stopum var. karı aldım 95 den tekrar acarım. 10000 puandan cok karda şansı zorlamaya gerek yok.
    88(bu gunun dip) yada 86 dan gelcek tepki diye bekliyorum bilg basında degilim diye kusuratları tam yazamadım.

tepkide long olmuyorum sadece hisseler kalıyor elde long manasında
    Tahmin ediyorum iyi bir işlemcisiniz.

Dün sabah kabine sonrası Garanti'yi açığa satmak için çok kuvvetli bir dürtü içindeydim. Ne VIOP ne açığa satış tarafında işlem yürütmediğim için kendimi kıstıladım. Esasında borsada özellikle illikit kağıtlarda uzun pozisyonda olanların mutlaka VIOP da short seçeneklerini cebinde tutması lazım.

İşlem yapmıyorum ama tahmin yapabiliyorum.

Endeksin aşağıya doğru epey bir yeri var. 2 yıllık tahvil getirisi %20 nin altına gelmiyor. F/K olarak bakarsak borsadaki 5.0 oranına karşılık gelir.
    Üstelik borsa şirketlerinin büyük bir kısmı enflasyonu fiyatlarına yansıtamayacakalrı iin bu yılki karlarını da elde edemeyecekler.

F/K oranı 7-8 lrde duran Tüpraş, Eregli , Kardemir gibi şirketlerde neden satış geldiğini kimse merak etmesin. THYAO da durum farklı usd ve eoro2nun yen e karşı kuvvetli pozisyonu nedeniyle şimdilik idare ediyorlar.

İş Girişim'e gelince, iştirakler için felaket bir yıl olduğunu tahmin etmek zor değil.
    Buradaki joker faktör Galip.

VİOP'ta gidip satış yapıp burada Galip'in kuyruguna takılmayı başaranları işlemcilik kabiliyetleri nedeniyle kutlarım.
    Ben eski kafadaki yatırımcıyım. Yatırım yaptığım yerde ot bitmiyorsa başka çayırlara giderim.

Yorumlar müthiş ama borsada olduğunuzu unutmussunuz 6 yıl herşey iyiydi ne oldu.hisse yerinde saydı.simdi görünüş kötü ne olacak kapıya kilit mı vurulacak.borsa birazda kumardır gerekirse bir zar atıp üstünü cizemiyorsan en garanti hisseler bire kabusun olur.

3.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Yorumlar müthiş ama borsada olduğunuzu unutmussunuz 6 yıl herşey iyiydi ne oldu.hisse yerinde saydı.simdi görünüş kötü ne olacak kapıya kilit mı vurulacak.borsa birazda kumardır gerekirse bir zar atıp üstünü cizemiyorsan en garanti hisseler bire kabusun olur.
    Kumar seviyorsanız sırasıyla Tüpraş, Arçelik, Turkcell, Ereğli hisselerini ilk turda, Sasa, Aselsan, Zoren hisselerini ikinci turda açığa satın.

İlk gruptakilerin ilk tur için %20- %30 ikinci gruptakilerin aşağı yönlü %40-50 potansiyeli var.
    Yatırım tavsiyesi olarak görmüyorum.

O olasılık,isgyo 0.3 defter değeri ile aldım 18 yıl artmamis, imkansıza oynayıp aşağı bastılar,0.25 defter değerine geldi.yani güç para babasında , yarın %100 aşağı gelmesi gereken borsa bir bakmışsın yukarı çıkmış.senin el hareketinin tersine şekilleniyor.benim kumarda kastım yapılan yatırımlar,bana göre Aras kargo batiktı. Ama 1 e 5 getirdi bunun gibi.bakarsin nevotek 1 milyar dolar olmuş bunun gibi.😁 tamam tamamen dolar yerine TL olsun 😂😂😂😂

5.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Kumar seviyorsanız sırasıyla Tüpraş, Arçelik, Turkcell, Ereğli hisselerini ilk turda, Sasa, Aselsan, Zoren hisselerini ikinci turda açığa satın.

İlk gruptakilerin ilk tur için %20- %30 ikinci gruptakilerin aşağı yönlü %40-50 potansiyeli var.
    Yatırım tavsiyesi olarak görmüyorum.
    ford otoyu yazmamışsın potansiyel diyince aklıma geldi :D düşer düşmez zaman gosterir.

6.  Alıntı Originally Posted by Vtv Yazıyı Oku
    ford otoyu yazmamışsın potansiyel diyince aklıma geldi :D düşer düşmez zaman gosterir.
    İhracat şampiyonunu ayıp olmasın diye yazmadım.
    Bu hafta sakin geçerse malum kişi maharetini gösterir.

Takipçilerine bol kazançlar

7.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    İhracat şampiyonunu ayıp olmasın diye yazmadım.
    Bu hafta sakin geçerse malum kişi maharetini gösterir.

Takipçilerine bol kazançlar
    takipçim yada sosyal medya hesabım yok açmayı düşünmüyorum.denk gelip kar eden olursa;
    1- hayrını gorsun
    2- taşıma suyla degirmen donmez, kendilerini geliştirsinler. başkasının yorumuyla para kazanmak yolda para bulmaya benzer gün gelir sen cebindekini düşürürsün.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,086
    oyuncak oldu onun bunun elinde minaki
    http://share.matriksdata.com/share.a...07161242382924
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 548/967 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •