Sayfa 155/467 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. gerçekten üzüldüm

[

değerli kardeşlerimiz,Murat doğan ve Deniz nickli beyefendilerin ruh hallerine gerçekten üzüldüm..Sizlerde eskiyi bırakın son 2 günlük paylaşımlarına bakarsanız,eminim sizlerde üzüleceksiniz.
    İşte borsa da küçük yatırımcı olup,elindeki bir miktar parayıda kaybedince gelinen durum bu oluyor.Bu iki değerli kardeşimizin bence gidecekleri yer,ruh sağlıklarını yeniden kazanacakları teşekküller veya uzunca bir süre çok iyi dinlenebilecekleri ucuz tatil beldeleri olmalı.Allah yardımcıları olsun.
    Sn.MURAT beyin yazdıklarından 2 örnek vereyim;
    1-Murat Doğan,Ankara da 2500 jeneratörü yerinde ziyaret etmiş...insan jeneratörü neden ziyaret ederki,hemde 2500...hadi diyelim gitti onlarla sohbet etti,ve bunu günde 5 jeneratörle yaptı...en az 3-4 yılını bu işe vermesi gerekiyor...veya şu da olabilir aynı jeneratörü 2500 kere ziyaret etmiş olabilir(bu şekil daha akıllıca).
    2-İki gün önce istinafa kendisinin gitmeyeceğini yazmıştı...biraz önce istinafa bizlere acıdığı için gideceğini yazmış...bir karar verse .Bence istinafa filan gitme Murat bey....boşver ....istinafın davayı geri çevirme durumu varsa ,sizi dinleyince iflası hemen onaylarlar.
    Deniz nickli Hocamın durumu M urat beyden de daha vahim,sadece bir cümle yazayım,baksanıza GENPOWERİ BEN BİLE KURTARAMAM...diyor....herkese slm.

Amma sirke cevirdiniz burayi yahu.

Murat Dogan, GAMA ile ilgili ne gorduysem yazdim. Bu aklandigin, oteki konularda burada cozutmadiginiz anlamina gelmez. Yok borsdadan anlamayan mali musavir 10 liraya satacakmis, yok gece aradilar 4 liraya alacaklar hepsini. Ne bileyim sen elindeki hisseye gore burda fiyati manipule edip kazanc saglamadigini. Sagliyorsundur da. Saglamiyor olsaydin o mali musavirin yakasina yapisirdin hikayesine seni de vaktinde inandirmis diye. Sonra satip cikmissin, burda bir sekilde kazanc sagliyorsun, o yuzden hala kankasiniz.

Benim burda anlamadigim, burda milyon lotu olan bu insanlarin yakasina niye yapismiyorsunuz.

Defalarca yazdim, milyon liralari olan insanlar, bu kadar saibeli hisselere bulasmazlar diye. Borsagundemin hikayesi 2014 tarihli, fisli sahtekara yurt disi yasagi 2013'te gelmis. Niye bulassin milyonlari olan buna 2015'ten sonra? Bulasmissa kumarbazin tekidir. Birsey bildiginden degil. Sadece sizde var zannetmeyin milyon liralar. "El yumrugu yemeyen, kendi yumrugunu balyoz sanarmis" misali.

Olaydaki mantiksizlik silsilesini bir turlu anlayamadim. Dusunuyorum da elimde milyon lirami bagladigim, 2 sene her allahin gunu topladigim bir hisse kapandi. Bu isle ugrasmak isteyen bir arkadasimiz var. Anlasmasini yaparim 30 bin lira veririm takip etsin adima diye. Bir de anlasmaya bonus sarti koyarim: "Hissede istedigim su sonuc alinirsa, 100 bin lira da bonus verecegim" diye. Olay biter. O sahsin da ne gidip forumlarda para toplamasina, ne hisse ticareti yapmasina gerek kalir. Cunku 100 binin hayaliyle gece gunduz ugrasir.

Bunu birak... Hadi elimdeki hisselerin onemi yok diyelim (ki mumkun degil bu 2 sene her allahin gunu vakit harcamissam). Ben 6 ay KAP'a haber yollayip kac kisinin kanina girmissem, utancimdan butun masraflarini ustlenip bu yukarda dedigimi yaparim herkesin adina.

Ozetle, sizin amaciniz nedir, niyetiniz nedir anlamak mumkun degil. Yanliz ben bir yatirimcisi olsam, sizlerin yazdiginin hicbir satirini kaale almam.

Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    [

değerli kardeşlerimiz,Murat doğan ve Deniz nickli beyefendilerin ruh hallerine gerçekten üzüldüm..Sizlerde eskiyi bırakın son 2 günlük paylaşımlarına bakarsanız,eminim sizlerde üzüleceksiniz.
    İşte borsa da küçük yatırımcı olup,elindeki bir miktar parayıda kaybedince gelinen durum bu oluyor.Bu iki değerli kardeşimizin bence gidecekleri yer,ruh sağlıklarını yeniden kazanacakları teşekküller veya uzunca bir süre çok iyi dinlenebilecekleri ucuz tatil beldeleri olmalı.Allah yardımcıları olsun.
    Sn.MURAT beyin yazdıklarından 2 örnek vereyim;
    1-Murat Doğan,Ankara da 2500 jeneratörü yerinde ziyaret etmiş...insan jeneratörü neden ziyaret ederki,hemde 2500...hadi diyelim gitti onlarla sohbet etti,ve bunu günde 5 jeneratörle yaptı...en az 3-4 yılını bu işe vermesi gerekiyor...veya şu da olabilir aynı jeneratörü 2500 kere ziyaret etmiş olabilir(bu şekil daha akıllıca).
    2-İki gün önce istinafa kendisinin gitmeyeceğini yazmıştı...biraz önce istinafa bizlere acıdığı için gideceğini yazmış...bir karar verse .Bence istinafa filan gitme Murat bey....boşver ....istinafın davayı geri çevirme durumu varsa ,sizi dinleyince iflası hemen onaylarlar.
    Deniz nickli Hocamın durumu M urat beyden de daha vahim,sadece bir cümle yazayım,baksanıza GENPOWERİ BEN BİLE KURTARAMAM...diyor....herkese slm.
    Genpower Jeneratörün Ankara Ostim deposu , Gölbaşı Deposu , Fabrika Deposu buralara yapılan ziyaretlerde hepsi hazır olup beni karşıladılar zaten bu depolarda 1500 yakın hali hazırda bekleyen 2016- 2017 üretimi jeneratörler vardı.. kalan diğer jeneratörler Ankara Büyükşehir Belediyesinin 2005 ile 2011 arası ihale ile aldığı 750 jeneratörden ibaret. kalan 250 adet jeneratörde Belediye , Kaymakamlıklar ve sağlık ocaklarında bulunan Üretimlerdi Ben bunları neden dolaştım anlatıyım mı;

Üretim yılı tarihi stok numarası, parti numaralarını aldım Kırcı jeneratördeki dolandırılan jeneratör lerle aynı mı diye sorguladım karşıma ne çıktı biliyormusun... İşte bunu senle paylaşmam GİZLİ bilgidir.. çok merak edersen İstanmuldaki Hukuk Mahkemelerinde Kırcı Jeneratör Davasının Dosyasının içinde var .. ... ben birşey yapmışsam vardır bir nedeni sayın yatırımcı yapılmayan hiç bir şey tarafımızdan anlatılmaz yazılmaz ... Sizinde bizi bir deli olarak yada ruh halimizin bozuk olduğumuzu düşünmüşsünüz ruh halimizin bozuk olduğu doğrudur. En kısa zamanda dediğinizi yapacağım Tatile gideceğim özeleştiriniz için teşekkürler tamda size yakışır yaklaşımlar ve yorumlar !!!
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 10-11-2017 saat: 12:02. Sebep: imla
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Üretim yılı tarihi stok numarası, parti numaralarını aldım Kırcı jeneratördeki dolandırılan jeneratör lerle aynı mı diye sorguladım karşıma ne çıktı biliyormusun... İşte bunu senle paylaşmam GİZLİ bilgidir.. çok merak edersen İstanmuldaki Hukuk Mahkemelerinde Kırcı Jeneratör Davasının Dosyasının içinde var .. ... ben birşey yapmışsam vardır bir nedeni sayın yatırımcı yapılmayan hiç bir şey tarafımızdan anlatılmaz yazılmaz ...
    Ne yapmissin yani? Bunlar ta 2014 yazilarinda anlatildi. Kirci de Mujdat da beraber is yapan sahtekarlar.

Tabloda da görüleceği üzere, Kırcı'nın 2013 yılından satıcısı Genpower olan 161 milyon dolar tutarlı leasing kredilerden, 171 milyon lira ve 9 milyon 999 bin dolar Genpower tarafından aynı gün veya birkaç gün içerisinde tekrar Kırcı’nın hesaplarına transfer ediliyor. Genpower ayrıca söz konusu kredilerden sonra Kırcı'nın yanı sıra EOVİ Mülk. Yön. Hiz. Tic. Ltd. Şti. ( EOVİ) hesaplarına da 61 milyon lira ve 3 milyon 750 bin dolar tutarında transfer gerçekleştiriyor. EOVİ'nin banka hesaplarının incelenmesi neticesinde 2013 yılında EOVİ ile Kırcı'nın yoğun bir para hareketi içerisinde olduğu ortaya çıkıyor.

Ayrıca söz konusu firmanın yöneticisinin, Kırcı’nın operasyon yetkilisi olan Yılmaz Ergün Dursun olduğu ve aynı şahsın eşinin şirket ortağı olduğu tespit ediliyor. Genpower tarafından Kırcı ve EVOİ’ye aktarılan toplam tutar 232 milyon lira ve 13 milyon 749 bin doları buluyor.

5. Eee para transfer etti diye illa dolandırıcı veya sahtekar mı olması lazım? İddialarla olmuyor bu iş.
    Hele bi gerçek gün yüzüne çıksın...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    Eee para transfer etti diye illa dolandırıcı veya sahtekar mı olması lazım? İddialarla olmuyor bu iş.

Transfer ettiği parada sorun yok sayın mesud ama o para genyh konsilede ettiği bilançoyu ilgilendiriyorsa gün geldiğinde adama sorallar... Görevi neden kötüye kullandın diye değil mi....
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

7. o dönemde satılan jenaratörlerden alınan 250 milyon tl hesapalarında görülmüyor genpower jenaratörün sorun bu ya bu malı satmadı stoklarında hala var yada sattı parayı ne yaptı borç ödemesi gerekirdi 250 milyon bu boru değil o parayla 10 tane fabrika açılırdı düşünün yani

Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    Eee para transfer etti diye illa dolandırıcı veya sahtekar mı olması lazım? İddialarla olmuyor bu iş.

Mahkeme davalari var bu isi Kirci ile beraber yapmislar diye be kardesim. Ortada jenerator falan yok, cogunu boyle hayali yapmislar iste. Kirci aldim gostermis, bu sattim gostermis. 3-5 jeneratoru ordan buraya aktarip durmuslar. Bankalardan para toplamislar.

Adam donuna kadar soymus herkesi. Yani ne gerekiyor adamin sahtekar oldugunu anlatabilmek icin?

Sayfa 155/467 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •