Sayfa 457/790 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Bizim duruşumuz belli seninkide belli... patron sevici olmam elimden gelirse patronu s.....kapana sıkışan yok.. elimdeki malın maliyeti (00000) kendine dikkat et sngyoda patlama sadece uyarı sen bilirsin ....badi yi hafife alma derim selametle....
    ben patronu sevmem şahsen tipim değil ve aynı cinsede eğilimim yok. demek istediğim adam hayatta bir yol çizmiş yoktan var etmiş eşşek gibi biriktirmiş 10 numara iş yapmış keşke tırnağı olsak aynı adam gerçekten deden olsa hersabah gidip traşını ellerinle yapardın konuşup durma. ikide birde yok sngyo patlama matlama demene gerek yok topu topu 100bin lot patlasa ne olur ? patlamasa ne olur ? ama hala akıl yoksunu olmana üzüldüm SNGYO patlarsa ülke bütün inşaatçılar patlar sonra ne olur biliyormusun ? bence bilmiyorsun bilseydin zaten böyle çocukça yazmazdin zaten

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,423
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    ben patronu sevmem şahsen tipim değil ve aynı cinsede eğilimim yok. demek istediğim adam hayatta bir yol çizmiş yoktan var etmiş eşşek gibi biriktirmiş 10 numara iş yapmış keşke tırnağı olsak aynı adam gerçekten deden olsa hersabah gidip traşını ellerinle yapardın konuşup durma. ikide birde yok sngyo patlama matlama demene gerek yok topu topu 100bin lot patlasa ne olur ? patlamasa ne olur ? ama hala akıl yoksunu olmana üzüldüm SNGYO patlarsa ülke bütün inşaatçılar patlar sonra ne olur biliyormusun ? bence bilmiyorsun bilseydin zaten böyle çocukça yazmazdin zaten
    Patronuna eşşek demende bir gelişme benim öyle karaktersiz ve para için her şey mübah diyen bir dedeyi dedelikten red ederim... akıl yoksunu sensin batak firmada debeleniyorsun yeşil patladı ne oldu Bolu'da Araplara yapılan villalar elde kaldı ne oldu sana laf yetistiricek zamanın yok ilerde istişare ederiz ...

3. Kış kışlığını puşt puşluğunu yapar. Su akar yolunu bulur. BUCİM i bir hisse senedi olarak değil bir gayri menkul olarak düşünün. Fiyatına takılmayın. Tahtayı yapan iyi aile çocuğu görevini çok güzel yapıyor. Ama sonunda gerçek değerini bulacak. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Patronuna eşşek demende bir gelişme benim öyle karaktersiz ve para için her şey mübah diyen bir dedeyi dedelikten red ederim... akıl yoksunu sensin batak firmada debeleniyorsun yeşil patladı ne oldu Bolu'da Araplara yapılan villalar elde kaldı ne oldu sana laf yetistiricek zamanın yok ilerde istişare ederiz ...
    karekterli insanın para ile işi olmaz hadi oldu diyelim sermaye piyasası ile asla işi olmaz. çünkü burdaki şirketlerin işin doğası gereği alayı karaktersiz. sngyo hangi yone patlarsa patlasın görüşeceğiz bakalım, bay çok bilmiş

5.  Alıntı Originally Posted by Hasanoğlan Yazıyı Oku
    Kış kışlığını puşt puşluğunu yapar. Su akar yolunu bulur. BUCİM i bir hisse senedi olarak değil bir gayri menkul olarak düşünün. Fiyatına takılmayın. Tahtayı yapan iyi aile çocuğu görevini çok güzel yapıyor. Ama sonunda gerçek değerini bulacak. Ytd
    aman gayrimenkul deme adamı hemen patlatıp batıranlar var

burasi niye kufur dolmuş? sakin olalim...

7. bucım,i sadece bir çimento şirketi gibi görmeyin bence orta ölçekli bir holding olarak bakmak lazım ...?
    bunun başındada İ.T ve G var ortak hareket edip karar aldıklarından diger ortaklardan muhalif sesler çıksada yaptırım güçleri olmadıgı için herşey mubah deniyor..herhalde bu iki zatı muhterem de bekledikleri veya gerçekleştirmek istedikleri bir amaç olmalı,ki hisseyi sürüm sürüm süründürüp hem diger ortaklara hemde bucım yatırım yapanları bıktırmak ..
    bunlardan biride YK olan irfan ünür oldu kahretsin diyip 2.00 tl almadıgı cemts 6.70 tl den aldı ordanda zarar etti ..yani hiçbirşeyden haberi olmayan ky gibi düşünün irfan kardeşimizi ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,921
     Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    bucım,i sadece bir çimento şirketi gibi görmeyin bence orta ölçekli bir holding olarak bakmak lazım ...?
    bunun başındada İ.T ve G var ortak hareket edip karar aldıklarından diger ortaklardan muhalif sesler çıksada yaptırım güçleri olmadıgı için herşey mubah deniyor..herhalde bu iki zatı muhterem de bekledikleri veya gerçekleştirmek istedikleri bir amaç olmalı,ki hisseyi sürüm sürüm süründürüp hem diger ortaklara hemde bucım yatırım yapanları bıktırmak ..
    bunlardan biride YK olan irfan ünür oldu kahretsin diyip 2.00 tl almadıgı cemts 6.70 tl den aldı ordanda zarar etti ..yani hiçbirşeyden haberi olmayan ky gibi düşünün irfan kardeşimizi ..
    holding fikrini katılıyorum.
    diğeride nuh çimento.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Sayfa 457/790 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •