Sayfa 200/309 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacı Yazıyı Oku
    Haci mahoney yeni baslik hayirli olsun.

asla ytd deil kendi hayali fikir ve dusuncelerimdir.dogruluk payi olmayabilirde.yazımla hisse alip satan enayidir.

Alıntı Originally Posted by kon42 Yazıyı Oku
    arçelik gibi bir devasa şirket bile finansal açıkladı,bunlar hala oyalanıyor, bakalım neyin peşindeler, açıklanınca ortaya çıkar

CASPER_VIA_M3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Faliyet yada tasviyeden başka secenek yok.yapacagız dedikleri çağrıya spknın onay vereceğini sanmam.olası tasviye hem cok uzun sürer belki 3 yıl ve 3 yıl sonra anel e ye bir hisse icin 7 tl ye mal olur.tek çare kalıyor borsaya tekrar dönmek yani faliyet .sahtekarlar kac yıl oldu para bankada olsaydı katlanmıştı.

Lenovo P1ma40 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    enflasyon oranları;
    2016 - 8,53%
    2017 - 11,92%
    2018 - 20,30%

14 Ocak 2016 haberi - "Anel Telekom Hollandalılara beher hisse fiyatı 1,50-1,70 aralığından satıldı".
    Şimdi adam olan dolar bazında hesap yapar ; 2016 ocak dolar ort. 2,9 şimdi 5,25 o zaman hisseyi 1,7 satacam demişsin yani o zamanki değeri 60 cent - şu anki değeri 3,18TL yıllık 2% dolar enflasyonunu koy 3,34TL. Hadi adam değilsin diyelim, o zaman TL enflasyona göre al o zaman da min. 2,48 TL açıklaman lazım fiyatı. Bu değerlerin altı yatırımcıyı mağdur etmek demektir ve hiçbir şekilde normal bir ülkede kabul edilemez. Ha madem bir korkun falan da yok, o zaman bekle mahkemeyi ve sonucunu hep beraber görelim Verdiğim rakamlar min. YTD.
    Ne güzeL özetlemişsiniz tebrik ederim ve en önemli kelime "hiçbir şekilde normal bir ülkede kabul edilemez" aynen dediğin gibi ama maalesef burası Türkiye ve yapanın yanına kar kaldığı KY hep mağdur olduğu hele ki yasal kumarhaneye dönmüş BIST'te iyimser olmak isterdim ama olamıyorum.

Eğer ki onları amaci Capitaldeki 11M lotu almak ise zaten hesap belli. 12M TL gönüllü çağrı için kaynak ayırmışlardı, 0,91/1,00 TL fiyat açıklasalar Capitalin elindekileri alırlar oltaya 1M-1,5M de düşenden alırlar al sana 12M TL kaynak ile düşündükleri çağrı fiyarı rakamı..?

30.09.2018 M.B. Euro Kuru : 6,9505
    31.12.2018 M.B. Euro Kuru : 6,0280
    Lehimize Kur Farkı : 0,9228 TL

Bakalım faaliyetsiz ve 1 personeli bile olmayan şirkete 17M kur farkı ZARARI diye gösterdikleri 30.09.2018 dönemimdeki zararı'da 31.12.2018 itibari ile her 1 Euro borcumuzda 0,9228 TL pozitif yönde zarar azalacak.

Ama Şeytan'ların aklına başka şeyler gelir FAALİYETİ OLMAYAN ŞİRKETİN zararı azalacağına artabilir de!!!
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    yusuf bey hakimler bu durumda feshe karar vermez.ancakdavacı arkadaşlara değerleme üzerinden rtaklıktan ayrılma hakkına karar verir.bu knuda yanılgya düşmeyin.
    Zaten Hakim'de ilk duruşmada çoğunluğu baz alarak şuan için Tedbir durumunu red etti. Size katılıyorum eğer ki faaliyeti olsa ve normal bir durum olsa idi çoğunluğa bakar ama bu şirket zaten 5 yıldır faaliyetsiz, tek tutunacak dalı Anel Binası ve Markaları fesih'e karar vermez ise adil bir ortaklıktan çıkma veya faaliyete sokma kararları da bizler için olumlu olur.

Hakim son 10 yılın bilançolarını vb bu durumlar icin istedi, bakacak zaten tabela şirketi Devlete bir kuruş Vergi Vermiyor, Zarar açıklıyor, bu durumda da hakim İnşallah gereğini lehimize olacak şekli ile karar verir.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5. Çok basit bir hesap yaparsak;

Bunların yediği cezalar + 12M TL ayırdıkları gönüllü çağrı lot toplama maliyetleri vb ile kabaca cezalar + çağrı kaynağı toplam 20M TL olduğunu farz edelim.

Bunlar şeytanlık peşinde olmadan borsa'da serbest piyasa işlemleri ile şirket kotta iken 20M TL cash ile bu hisseyi spek 2 - 3 TL lere götürmez mi idi?

Bence rahat götürür idi hatta çoğumuz bende dahil maliyete gelince lanet olsun der satar idik, ama onlar şeytanlık yaptılar ve şuan'da da hala yapmaya devam ediyorlar.

Bunlar basit olanı seçmediler çünkü Anel Yapı'yı üç kuruşa elde etme peşine düştüler, binbir türlü alavare dalavere ile karmaşık hale getirdiler ŞİMDİ KENDİLERİ DE ÇIKAMIYOR.

6. Şirket ile arkadaşlarımızın bugün yaptığı görüşme bizi yanıltmadı arkadaşlar...açıklanacak fiyat sadec e capital strategy nin elinde ki aslında kendine ait olan malları toplamaya yönelik olacak...ancak bana kizsalarda benim mezarlık soyguncusu dediğim kişilere tek bir sözüm olacak...hayatınız boyunca bir kez delikanlı olun ve açıklanan fiyata hissenizi vermeyin...bakin bizim davacı guruplar olmasaydı biliyorsunuz ki elinizdeki hisseleri 1/5 oran ile bagirta bagirta alacaklardı...hayatınız da bir kez adam olun bu tuzağa düşmeyin ...hiçbirinizin durumu benden kötü olamaz... bana bunu mazaret göstermeyin...bırakın siz vermeyin sadece capital strategy den alsınlar...spk pusuda bekliyor...bu sefer mutlaka ceza davası icin de harekete geçecektir...hâlâ bu adamlar bu ülkeyi muz cumhuriyeti görüyor...hâlâ hissede OPERASYON CEKMEK PESINDELER...BIZ 55 KISI DAVACI GURUP ILE IZMIR GURUBU RAMAZAN BEYLER KARAR ALDIK...KESINLIKLE SIRKETIN HAKETTIGI DEĞER VERILMEZSE BIZLERDEN TEK BIR LOT ALAMAYACAKLAR...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Dahada ellerine yüzlerine bulaştırma devam ediyorlar yatırımcıyı düşünmeyeni ben hiç düşünmem bu 2 hafta içinde açılacak tazminat davaları var onlarda gelecek ömür billah mahkemelerden ifadeverrmekten çıkamazlar bu bataklıkta yapıda ömürlerini harcarlar arkadaşlar kimsenin ahı kimsede kalmazzz yapacakları hamle küçükyatırımcı için olduğunu düşünmüyorum

8.  Alıntı Originally Posted by Mercimek Yazıyı Oku
    Şirket ile arkadaşlarımızın bugün yaptığı görüşme bizi yanıltmadı arkadaşlar...açıklanacak fiyat sadec e capital strategy nin elinde ki aslında kendine ait olan malları toplamaya yönelik olacak...ancak bana kizsalarda benim mezarlık soyguncusu dediğim kişilere tek bir sözüm olacak...hayatınız boyunca bir kez delikanlı olun ve açıklanan fiyata hissenizi vermeyin...bakin bizim davacı guruplar olmasaydı biliyorsunuz ki elinizdeki hisseleri 1/5 oran ile bagirta bagirta alacaklardı...hayatınız da bir kez adam olun bu tuzağa düşmeyin ...hiçbirinizin durumu benden kötü olamaz... bana bunu mazaret göstermeyin...bırakın siz vermeyin sadece capital strategy den alsınlar...spk pusuda bekliyor...bu sefer mutlaka ceza davası icin de harekete geçecektir...hâlâ bu adamlar bu ülkeyi muz cumhuriyeti görüyor...hâlâ hissede OPERASYON CEKMEK PESINDELER...BIZ 55 KISI DAVACI GURUP ILE IZMIR GURUBU RAMAZAN BEYLER KARAR ALDIK...KESINLIKLE SIRKETIN HAKETTIGI DEĞER VERILMEZSE BIZLERDEN TEK BIR LOT ALAMAYACAKLAR...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şu Capital'in bu "hayırsever, kul hakkı yemez, o.. işadamı ve ailesi" 'nin bağlantısı ispatlansa da bu y.vsk ek, özşen, haselçin'i falan genel kurula çağırıp bi dalga geçsek

Sayfa 200/309 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •