Sayfa 451/999 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    %13.875 USD faiz getirisi ile YKB eurobondu satın alsak. İyi olur mu bilemiyorum? YKB eurobondu sağlam mı?

https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kr...r/detay/140447
    Ykb sağlamdır sonuçta Koç demek yatı Türkiye demek ..
    Ancak gecen hafta işyatırımla görüştüm eurobondlar nasıl dedim .O krizin tepe yaptığı vakit alan çok karlı çıktı ancak şu an çok avantajlı değil dedi ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    %13.875 USD faiz getirisi ile YKB eurobondu satın alsak. İyi olur mu bilemiyorum? YKB eurobondu sağlam mı?

Yüzde 13 kusur ?? P.tesi arastıralım bunuda ama bu kadar olacağını pek sanmıyorum

3.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Yüzde 13 kusur ?? P.tesi arastıralım bunuda ama bu kadar olacağını pek sanmıyorum

Sn. Omega Sanirim bu konu konusulmustu niteliklileri birakin sadece banka ortaklari alabiliyordu diye hatirliyorum koc gibi nitelik lazim anlayacagimiz :D

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku

Hocam, açıklamada "Yurt dışı piyasalarda gerçekleştirilen, her 5 yılda bir geri çağırma opsiyonu bulunan ve Koç Holding ile UniCredit’in de alım yaptığı ilave ana sermaye niteliğinde tahvil ihracı yüzde 13.875 olarak belirlenen getiri oranıyla gerçekleşti." deniyor. Yakın bir orandan yurtiçi alış imkanı var mı?
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

5. Zorunlu karsiliklarin dusurulmesinin dolar uzerinde nasil bir etkisi olur haftaya sizce?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Dolar artar, faiz düşer, borsa yükselir, beklenti bu ama her zaman beklentiler gerçekleşmez...

7.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Dolar artar, faiz düşer, borsa yükselir, beklenti bu ama her zaman beklentiler gerçekleşmez...
    Ozellikle de herkesin beklentisinin ayni oldugu durumlarda gerceklesmeme ihtimali daha yuksek oluyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,071
     Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Ykb sağlamdır sonuçta Koç demek yatı Türkiye demek ..
    Ancak gecen hafta işyatırımla görüştüm eurobondlar nasıl dedim .O krizin tepe yaptığı vakit alan çok karlı çıktı ancak şu an çok avantajlı değil dedi ..

Ama dolar da dustu bu arada.
    Karin bir kismini eritmistir dolar bazinda dusunmeyenler icin.
    Bu nedenle ortalik sakin iken once gorece ucuz fiyatlardan dovizi biriktiriyoruz.
    Ortalik toz duman iken cdsler de ciddi bir spike yapinca eurobondlari aliyoruz.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 451/999 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •