Sayfa 538/967 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    100 günlük ortalama 1.66,da 200 günlük ortalama 1.65 de 50 günlük ortalama 1.68 de bu fiyatlar da debelenmesi bundan.dikkat edilirse ortalamalar da bir kesişme var ve yukarı fiyatı zorluyor uzun vadeli yükseliş trendi başlayabilir
    6 yıldır bu fiyatlar da , enflasyon hesabı yaparsak 3 TL üzerinden bir fiyata denk gelir eğer yükseliş trendi başlarsa o rakamlara kısa sürede gelir,belki arkadaşlar bana kızar iştirakler zararda, borçlu diyebilir haklılar,ama borsa geleceği satın alır ya geleceği gören birileri bu hareketi çekebilir.herkesin güzelliği gördüğü vakitte hisseler yeni emanetcilere verilir.bir 6 yılda onlar bekler

2.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    6 yıldır bu fiyatlar da , enflasyon hesabı yaparsak 3 TL üzerinden bir fiyata denk gelir eğer yükseliş trendi başlarsa o rakamlara kısa sürede gelir,belki arkadaşlar bana kızar iştirakler zararda, borçlu diyebilir haklılar,ama borsa geleceği satın alır ya geleceği gören birileri bu hareketi çekebilir.herkesin güzelliği gördüğü vakitte hisseler yeni emanetcilere verilir.bir 6 yılda onlar bekler
    Fiyatı tutanlar kaliteli, işten anlayan insanlar olsaydı size hak verirdim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,832
    Asfalt ın nasıl döküldüğünü silindirin üzerinde nasıl gezdiğini görmek gerek .
    8 yıl bu şekilde asfalt olduk ve 3-4 yıl daha var eminim .
    Dikkatli olun bu yolda yolcu olmak isteyen çok istekli var ortalıkta .
    Temmuzda zarar bilanço geldiğinde göreceğim herkesi .
    Zaten bu çok konuşanlar erken kaçar
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

4. Takas çok ilginç döşe bank 500 bin üzerinde çıkış yapmış

ALP-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    ...........
    Zaten bu çok konuşanlar erken kaçar
    çok konuşan ben oluyorum sanırım 😙😙😂 Zarar gelecek bende kaçacak,iyide 6 yıldır bu hisse neyi fiyatladı , gelecek olan zararı değil mi? Teknik olarak tüm ağırlıklı ortalamalarin kesiştiği yerdeyiz. Bu fiyatta bir kırılma olacağının göstergesi. Her iki yönde %50 benim tahminim yukarı, aşağı kirilirsa şahsım adına alım fırsatı sonuçta işbank adını kullanıyor.bir 6 yılda ben beklerim öyle bir zararla kaçmam.ha uzun süre yazınca yazacak birşey kalmaz bende sizin gibi susar az yazarım şimdiden söylemiş olayım. Bu ara Royal îyi halı

6. 22 ...4....2......sallayin kalede kimse yok.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kıyamet senaryoları 92 bin endekse kadar konuşuldu yani satan satmış olmalı.hissede duranlar zararı göze almış ,belkide borsadan zerre anlamayan kişiler.bu fiyatlar da hissenin durması anlamsız yeni alıcı gelir başlarına bela olur, fazla vakit yok.

Aras kargo satıldığı zaman nerede ise fiyat kazanç bir olmuştu.bukadar olumlu habere rağmen gitmemişti.o tarihçe yaklaşık 30 bin lotum vardı bukadar olumlu habere rağmen gitmiyor ise bir iş var bu işte diye olan lotu satmıştım.o iş demekki 6 yıl hisseyi 1.6 ya sabitlemekmis demekki.yani bu geçen 6 yıl planlı.bu planı yapan şimdi boş duruyor mu dur

Sayfa 538/967 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •