Sayfa 160/326 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Yeni dustu kapa satanlara gecmis olsun karini yuzde 200 artirmis gelsin 3 ler insalah

2. Hadi insalah bakalım. Son anda satış yedi herhalde 1.06 dan kapatt

3. Burasi eukyo formu

4. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Hacı1984 Yazıyı Oku
    Yeni dustu kapa satanlara gecmis olsun karini yuzde 200 artirmis gelsin 3 ler insalah
    O kadar da değil dostum biraz yavaş. Çok gördük kârını 3-5 e katlayip geri giden hisseleri. Bugün ben de bir miktar aldım ben de isterim 2 yi 3 ü ama öyle kolay değil bu işler. Yalnız 3 olmasa da 2 leri haftaya görebileceğini daha önce de belirtmiştim. P.tesi düşüşle açar ise aldığım kadar tekrar alırım gzl olur. Ytd

6. Pardon etyat a yazacağıma buraya yazdım. Farketmez oda 600 kat olmuş. Keza ikisindende var. Bol kazanclar

7.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Gzl tahmin . Gerçi görünen Köy klavuz istemez değil mi? Şimdi bu aynen ıcbct daki gibi oldu. Ordada o gün brutun geleceğini tahmin ederek kapanışta 6, 50 den zararına vermiştim. Şimdi ise pişman oldum. Oraya göre hesap yaparsak yarın açılıştaki sert bir düşüş alım fırsatı olur bence. Örneğin 1, 30 larda alım fırsatı verirse bu sefer ben affetmem. Çünkü dediğim gibi ıcbct da ki gibi olursa eğer ki bence olur haftaya tekrar 2 leri görme ihtimali çok yüksek. Tabiki bu benim fantazim herkesin aklı kendine.ytd
    Evt affetmedim ama çok da yuklenmek istemedim. Zaten benim alışları görünce yukarı atmak zorunda kaldığını düşünüyorum. Eee ben de öyle topyekün girecek kadar acemi değilim. Kaptırdığını almak için tekrar 1, 30 lara düşerse yine affetmem. Ytd

8. Pazartesi arti acar aor ustunde bi kapanis yapti ve alimlar guzeldi bu daha isinmaydi bence hedef yukarilar tabi temkinli olmakta fayda var ytd herkese mjtlu hafta sonlari

Sayfa 160/326 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •