Sayfa 950/1001 İlkİlk ... 4508509009409489499509519529601000 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,593 - 7,600 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Sosyal yaşamımızı etkileyen dini anlayışa ve bu anlayışın yönlendirdiği insan davranışa olumlu etkisi olacaksa adına fıkıh deyin güncelleşme deyin önemli bir gelişmedir.

Ama hemen her konuda o kadar çok yalan söylüyorlar ki, bu konuda bir gelişme olmazsa söylediklerinin pek bir kıymeti harbiyesi yok demektir.

2. Maalesef bende inanmıyorum. Laiklikten ders almalıyız. Amma onu da ters yapıyoruz ve yaptık. Gerçek kimsenin kimseyi rahatsız etmediği hürriyet olmalı. Mütedeyyin denilen müslümanı veya modern dediğimiz müslümanı herkes birbirini rahat bıraksa bezirganlar ortaya çıkamaz. Her kesimden. Ben biraz Atatürkçü oldum bile. Bu yaşananlardan sonra O na hak vermek gerek. Muhakkak yanlışı olmuştur. Ama bu ülkeye bu Coğrafyaya baktıkça haklılığı ortaya çıkıyor.

3. Manevra alanı yaratmaya çalışmaktan başka bir anlamı yok. Hala bu tongaya bu yeme düşecek insanlar var. %001 gelse ki çok daha fazlası atlar bu yeme ( hayatın gerçekleri doğru yola getirdi vs.vs. diyerek )

Pragmatizm-i Ekber Hazretleri

4. ABD nin ekonomik baskısı üzerimize çöküyor,ekonomik yanlışlarımızı kullanıp bizi bitirecekler. dünkü not işi bunun bir parçası. acı çektire çektire yönetimi değiştirecekler.bakalım yeni piyon kim olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    kim almanya mı
    başkan;
    Sam Amca için hedef tüm diğerleri diye düşünüyorum.
    adamların kitabı bu
    BEN ve diğerleri
    Bunun Çini AB si Rusyası yok
    Alayı
    Çin Kuzey koreye dedi gideceksin G.kore ile yelkenleri suya indireceksin, arkadaş olacaksın adam olacaksın
    Kuzey Kore denileni yapmaya başladı.
    Liderlerin öpüşmesi için az kaldı.
    Sam Amca gıcık oldu.
    Biliyor çünkü Tüm Dünya Sam Amcaya karşı. Çarşı herşeye karşı.
    Kudüs oylaması.
    Sam Amca ve yalakaları
    ve diğerleri
    Hamle hamle üstüne
    Sadece Rusyanın ikili oynadığını düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    ABD nin ekonomik baskısı üzerimize çöküyor,ekonomik yanlışlarımızı kullanıp bizi bitirecekler. dünkü not işi bunun bir parçası. acı çektire çektire yönetimi değiştirecekler.bakalım yeni piyon kim olacak.
    piyasada dolar cok , toplayamadilar istedikleri cok suzuluyor, normalde euro bu seviyede iken dolarin 4.10 civarina coktan yerlesip tabani 4 yapmasi gerekliydi lakin nerde cokluk orda bkluk hesabi inanilmaz baski yiyor;
    3.8350 civari ustu tutunursa 3.8555 noktasina temas edecek..ytd
    bu aralikta saticilar cok olsa bari , millette biz gibi dusunuyorsa isimiz uzun daha..ytd

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    ABD nin ekonomik baskısı üzerimize çöküyor,ekonomik yanlışlarımızı kullanıp bizi bitirecekler. dünkü not işi bunun bir parçası. acı çektire çektire yönetimi değiştirecekler.bakalım yeni piyon kim olacak.
    piyasada dolar cok , toplayamadilar istedikleri gibi cok suzuluyor, normalde euro bu seviyede iken dolarin 4.10 civarina coktan yerlesip tabani 4 yapmasi gerekliydi lakin nerde cokluk orda bkluk hesabi inanilmaz baski yiyor;
    bu aralikta saticilar cok olsa bari , millette biz gibi dusunuyorsa isimiz uzun daha..ytd

8.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    piyasada dolar cok , toplayamadilar istedikleri gibi cok suzuluyor, normalde euro bu seviyede iken dolarin 4.10 civarina coktan yerlesip tabani 4 yapmasi gerekliydi lakin nerde cokluk orda bkluk hesabi inanilmaz baski yiyor;
    bilader bizim piyasayada yapıcı TEK diye düşünüyorum
    onu da herkes biliyor zaten
    bis deki 2017 de toplam işlem hacmi kaç milyar usdmiymiş bir bak bakalım.
    10 milyar usd ile bu pazarda istediğin gibi at oynatırsın
    her enstrümandan bu güçle para yaparsın
    oynar durursun
    karşında zaten oyuncu yok. istediğini baskılar, istediğini x3, x4, x5 yapar durursun.
    önemli olan şu;
    Markette senin malları sattığın birim fiyatlar önemli değil,
    Bu malların tedarikçilerinden sana geldiği fiyatlar.
    Tedarikçilerin sana fiyatlarda yapacağı güzellikleri sen markette müşterilere nasıl yansıtacaksın.

Sayfa 950/1001 İlkİlk ... 4508509009409489499509519529601000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •