Sayfa 397/651 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon
Arama sonucu : 5205 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050

YTD.

2. 1.68 üzerinde kalıcı olmadan, hisse yükseliş trendine girdi denemez. Teknik olarak 1.68 üzerine atmadan güven vermiyor.

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. satış bilgileri:
    Kocaeli /Dilovası/Demirciler Mah.144 Ada , 1 Nolu Parsel 19.999 m2
    Toplam Satış Bedeli: 5.599.720 TL + KDV
    TKGM'den girip yerine bakıyorum. köşe başında ve osb içerisinde bir yer.

sonra;

sahibinden.com u açıyorm. Kocaeli /Dilovası/Demirciler Mah seçiyorum.

* osb dışındaki tarla birim m2 fiyatı 100-300 TL arası.
    * OSb2ler farklı farklı tanımlanmış.... bölgede osb yani sanayi arsası en düşük 800 TL/m2 fiyattan başlıyor.

inşallah yanılmıyorum.

https://www.sahibinden.com/satilik-a...-fiyati-fn_asc

haydi diyelim ilanlarda pazarlık payı vs. olsun.

bu tür satışlarda belediye rayici v.b. olmaz şirket bu. grup firması bile olsa transfer fiyatlamasına girer. ucuza sat karı transfer et gibi birşeydir.

değerleme raporu var mı okumadım.

bu araştırmadan sonra herhalde yanılıyorum diye düşünüyorum. çünkü ortada spk var. halka açık şirket ortakları ve yönetimi var. yönetim kurulu var. benim normal bir vatandaş olarak internet üzerinden yaptığım basit bir araştırma doğru olamaz...
    bu işler çocuk oyuncağı değil ya...bende kendime iş çıkarıyorum. bu ilanlar ne derece doğru olabilir ki.

4.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Bir şablon hazırladım... uygun bulursanız
    Bimer Cimer ve spk ya aşağıdaki yazıyı yazabilirsiniz.. ben yazdım...

----------------------

Merhaba Sayın Yetkili,
    Birikimlerimi küçük yatırımcı olarak hisse senedi alarak değerlendirip ülke endüstrisine dolaylı da olsa tutar olarak az da olsa katkı sağlamaktayım.
    Lakin son yıllarda bistte sanayi firmaları borsaya kote olmayan firmalarına haksız kazanç aktardıklarını görmekteyim.

Maddi Duran Varlık Satımı: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/676839
    iki emlak sitesine baktım hurriyetemlak ve sahibinden olan en önemlilere...
    20bin metre kare köşe başı arsanın en ucuzu (16 milyon tl + KDV ) kadar lakin firma değerleme yapmış düşük fiyat (13,5 milyon + KDV) olarak spk lisanslı değerlendirme firması tarafından tespit edilmiş.

Buraya kadar herşey anlaşılabilir düzeyse firma kap bildirimi ile değerlendirme firmasının tespit ettiği tutarı baz almayarak (5.6 milyon + KDV) olarak pazarlık usulü
    borsaya kote olmayan kendi firmasına çok düşük fiyata satıp küçük yatırımcı olan bizlerin haklarını gasp etmektedir.

Firmanın daha öncede bu tarz yaptığına şahit olduk. Bu ve benzeri uygulamaların iptal edilerek küçük yatırımcıların telafisi mümkün olmayan zararlara uğramasının önüne geçilmesini talep etmekteyim.

Saygılarımla gereğini arz ederim.

önceki sayfaları yorum yazdıktan sonra okudum...

5.  Alıntı Originally Posted by gate Yazıyı Oku
    satış bilgileri:
    Kocaeli /Dilovası/Demirciler Mah.144 Ada , 1 Nolu Parsel 19.999 m2
    Toplam Satış Bedeli: 5.599.720 TL + KDV
    TKGM'den girip yerine bakıyorum. köşe başında ve osb içerisinde bir yer.

sonra;

sahibinden.com u açıyorm. Kocaeli /Dilovası/Demirciler Mah seçiyorum.

* osb dışındaki tarla birim m2 fiyatı 100-300 TL arası.
    * OSb2ler farklı farklı tanımlanmış.... bölgede osb yani sanayi arsası en düşük 800 TL/m2 fiyattan başlıyor.

inşallah yanılmıyorum.

https://www.sahibinden.com/satilik-a...-fiyati-fn_asc

haydi diyelim ilanlarda pazarlık payı vs. olsun.

bu tür satışlarda belediye rayici v.b. olmaz şirket bu. grup firması bile olsa transfer fiyatlamasına girer. ucuza sat karı transfer et gibi birşeydir.

değerleme raporu var mı okumadım.

bu araştırmadan sonra herhalde yanılıyorum diye düşünüyorum. çünkü ortada spk var. halka açık şirket ortakları ve yönetimi var. yönetim kurulu var. benim normal bir vatandaş olarak internet üzerinden yaptığım basit bir araştırma doğru olamaz...
    bu işler çocuk oyuncağı değil ya...bende kendime iş çıkarıyorum. bu ilanlar ne derece doğru olabilir ki.
    Gate aynı işlemleri bende yaptım ve 16milyon artı kdv öldüm fiyatı çıkıyor hem hürriyetemlak hemde sahibindende lakin spk nın ky hakkını hukukunu savunması görüldü mü tarihte ben bilmiyorum...

buna şirket kılıf bulmuş resmen bizim AKLIMIZ İLE DALGA GEÇİYORLAR BU BENİ ÇİLDİRTTI...

yok osb karar almış da yatırım yapmsk getekmişte bıdı bıdı eşşekler sizi çocuk mu kandırıyorsunuz...

kimse buna inanmaz anca spk yol verir....

hak hukuk yok kardeşim.... net...

şimdi bize düşen vergi kaçırma da var onu MASAK MALİYE İHBAR ETMEK... İHBAR EDİN...

GENEL KURULA GELİN VE TEPKİ KOYUN KOYUN OLMAYALIM...

.. Son

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

6.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Gate aynı işlemleri bende yaptım ve 16milyon artı kdv öldüm fiyatı çıkıyor hem hürriyetemlak hemde sahibindende lakin spk nın ky hakkını hukukunu savunması görüldü mü tarihte ben bilmiyorum...

buna şirket kılıf bulmuş resmen bizim AKLIMIZ İLE DALGA GEÇİYORLAR BU BENİ ÇİLDİRTTI...

yok osb karar almış da yatırım yapmsk getekmişte bıdı bıdı eşşekler sizi çocuk mu kandırıyorsunuz...

kimse buna inanmaz anca spk yol verir....

hak hukuk yok kardeşim.... net...

şimdi bize düşen vergi kaçırma da var onu MASAK MALİYE İHBAR ETMEK... İHBAR EDİN...

GENEL KURULA GELİN VE TEPKİ KOYUN KOYUN OLMAYALIM...

.. Son

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb

Sayın DahaFazlaOlmaz aynen katılıyorum.

https://www.kap.org.tr/tr/BildirimPdf/676839

yukarıdaki formu akudum. açıklamalar falan iyi denk getirmişler.

1- Osb tahsis ederken devir konusunda kısıtlama getirir. Ama devire her zaman muafakat eder. Örnekleri çok. Burada olduğu gibi. Burada da 2 ayrı firma..tüzel kişi..

2- Belli sürede yatırım yapmak gerekir. Gentaşın gücü yok, iştirakinin var var demek ki…

3- Eğer yatırım yapmıyor ve osb şerhine göre iadesi gerekiyor ise mertlik yapıp osbye geri devretseydi.

4- 2.192.364 TL maliyetli gayrimenkulümüzü % 155 kar ile 5.599.720 TL + KDV ye satışı yapılmıştır. Bu ne demek paranın maliyetini gentaş yatırımcısına taşıt, piyasa primini 13.500.000 TL-5.599.720 TL =7.900.280 TL aradaki farkı iştirakin cebine koy. Gentaş yatırımcısının hak ettiği piyasa primini yok ediyorsun.

5- Piyasa primi oluşmuş 1.500.000 TL olmuş taksi plaka hakkını bir kenara bırakıp, taksiyi 150.000 TL’ye satmak gibi bir şey.

7. "Gidi sizi gidi ! yaptığımız üçkağıdı anlayıp eleştirdiğiniz yetmediği gibi bir de oraya buraya şikayet edersiniz ha ! bunu size pahalı ödetmez miyim? bunu sizin burnunuzdan fitil fitil getirmez miyim? borsa istediği kadar yükselsin,sittim sene Gentaş'ı buralarda baskılayıp sizi inim inim inletip yaptığınıza pişman edeceğiz."
    Evet kardeşlerim; bunların böyle düşündüğüne kesin gözüyle bakıyorum.

Sayfa 397/651 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •