Sayfa 65/187 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 1489 madde; 513 - 520 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    valla ne yalan söyleyim öyle eşşek yüküyle param olsa bende basar giderdim. şu fetöcüymüş derler tüm mal varlığına el koyarlar, ağzını açana kadar 2 sene geçer ortada mal falan kalmaz
    İhracat bedellerinin yüzde onunu yurda getirmeyerek uzun süre yurt dışında biriktirdiler, tedbirliler.
    Bu yıl görülmesi olası 7 - 9 lira dolar kuruna dayanamayız. kaotik komplo teorilerini de sadece biz okumuyoruz.
    +
    Dış borç ödemeleri.
    +
    Demokratik sistemi olmayan ülkelere yabancı sermaye girmiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    İhracat bedellerinin yüzde onunu yurda getirmeyerek uzun süre yurt dışında biriktirdiler, tedbirliler.
    Bu yıl görülmesi olası 7 - 9 lira dolar kuruna dayanamayız. kaotik komplo teorilerini de sadece biz okumuyoruz.
    +
    Dış borç ödemeleri.
    +
    Demokratik sistemi olmayan ülkelere yabancı sermaye girmiyor.
    evet sayın jako aynen katılıyorum.

mevcut durumda yabancı için inanılmaz ucuz hisselerimiz var ama paranın dini dili ırkı yok. hele ki yaklaşan küresel kriz muhtemelen dünya tarihinin en kötü krizlerinden biri olacak belkide. böyle bir durumda kimse parayı riske atmak istemiyor. dünyanın en güvenli ülkelerine bile yatırım yapmaktan çekiniyorlar, bütün adaletin 1 adamın iki dudağının arasında olan ülkeye hiç yapmazlar. hele hele bu ülke dediğiniz gibi böyle bir dış borç gerçeğiyle yüzleşirken. sonumuz hayır olsun. elbet çıkacak bu borsa ama "yok artık buda batarmı" diyeceğimiz bir çok şirkette batacak maalesef. o nedenle şuan yatırım yaparken özellikle bizim çok dikkatli olmamız lazım diye düşünüyorum.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

3. Yabancıya toprak satışının yanlış olduğunu anlattık, "aldılar da götürdüler mi" denildi.
    Mümtaz Soysal hocadan nefret ettik, çünkü anayasa mahkemesinde özelleştirme iptali davaları açtığı zaman borsa düşüyordu.
    Türkiye'nin G10 ülkelerinden biri olacağına inanan birileri bunun nasıl olacağını hiç düşünmediler.
    Dolar 7 lira ve üzerinde bir rakama yerleşince ekonomi kalmaz, bu memleket bu kuru kaldırmaz.
    Dış borç kamunun borcu değil özel sektörün borcu diyen biri, Sabancı ve başka köklü sanayi gruplarının vergi ödeyen grupların başka ülke yurttaşlığına geçeceklerini hiç akıllarına getirmemişlerdir.
    Türkiye'de vergiyi ilk bin firma öder ötekiler hiç ödemezler. Hatta ilk yüz dersek daha doğru deriz.
    Onlar kurumsallaşmış firmalardır. İnşaat devi Ali Ağaoğlu hiç vergi rekortmeni olmuş mudur?
    Ülker ve onun eksenindeki firmaların vergi ödediklerini rekortmen olduklarını gördünüz mü?
    Parası olanlar ve beyni olanlar göçtüler.
    Ne için?

4. https://www.yenicaggazetesi.com.tr/z...ek-219597h.htm

ziraat bankası spor kulüplerinin borçlarını yapılandıracak, bu borsadaki spor kulüplerini hareketlendirebilir, borsa için güzel bir bahane olabilir.

Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/z...ek-219597h.htm

ziraat bankası spor kulüplerinin borçlarını yapılandıracak, bu borsadaki spor kulüplerini hareketlendirebilir, borsa için güzel bir bahane olabilir.
    spor kulüplerinin yöneticilerine şahsî yasal maddî sorumluluklar gelmesi gerekir.

aksi halde kulüp yöneticileri üç günde yeni ek borçlar oluşturur
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

6.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Şaşmaz dji analizleri bile şaştı, yıl sonu için yükseliş öngörümüz de yalan oldu, çakılmamayı başarı sayar olduk.
    imkb yüz endeksi için 2019 Temmuz sonuna kadar 70.000 - 90.000 puan aralığında hareket edileceğini tahmin ediyorum. Temmuzdan sonra yükseliş beklerim.
    analizi yenilemeye gerek var mı zira 92000 görüldü.......

7. Önümüzdeki hafta perşembe günü, abd için tepki yükselişinin son günü.

8.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    analizi yenilemeye gerek var mı zira 92000 görüldü.......
    17 Ocak 2019 gününe kadar tepki olarak elinden ne gelirse...

Çıktığı çıkacağı, yükseldiği yükseleceği odur.

2019 yılı için borsamızın yaratabileceği bir beklenti belki bir bedelsiz hareketi olabilir.
    Türkiye 7 lira ve üzerinde dolar kuru ile çok zorlanır. 2019 bu tehlikeyi uzaklaştırabilirse belki..

Sayfa 65/187 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •