Sayfa 381/605 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon
Arama sonucu : 4837 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Siz ne zamandır ve ne sebeple CMBTN'dasınız bilmiyorum ama özellikle CMBTN hissesinde MACD, grafik, Teknik Analiz sayesinde ben burdayım. Kim haklı kim haksız önemli değil. Ancak cevabını yakında görmek nasip olur sanırım. Herkese bol kazançlar...
    Saygıdeğer Yalvaçlı Hemşerim,
    Her şey kitaplardaki gibi olmuyor. Ben bu hisseye 2009 yılı Ekim ayında bulaştım. 2019 yılı Ocak ayında 10.000 lot Cmbtn hissemi 29,00 TL ortalama fiyat ile zararına satarak kurtuldum. 1 ay içinde Nibas hissesinden tüm zararlarımı da telafi ettim. Diyeceğim şudur ki değerli hemşerim, Cmbtn hissesinde Spekülatör ne derse o olur. MACD, Grafik, Sermaye Artışı, Kar/Zarar vs. bunlar yalan yanlış ve boş şeylerdir. Bu kağıt yükselecek belki, ama bizim hiç tahmin bile etmediğimiz bir zaman ve Spek istediğinde yükselecektir. Bu da ne zaman olur, ben bunu görebilir miyim bilmiyorum. Ancak şunu biliyorum ki, bu hisse 28,xx li seviyelere düşerse, ben buradayım, bekliyorum ve inadına tüm paramı bu hisseye yatıracağım. Çünkü bu hissede boşu boşuna 10 yılımı, çoluğumun ve çocuğumun nafakasını boşu boşuna heba ettim. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Herkese bol kazançlar dilerim. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. Bakalım bilanço nasıl gelecek..İzocam gibi eksi bilanco gelmeli

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Bakalım bilanço nasıl gelecek..İzocam gibi eksi bilanco gelmeli

Sayın SPK Kardeşim,
    Zaten Danışmanlık Giderleri, yönetim kurulu maaşları, tanıtım vb masraflar nedeniyle, bilanço eksi gelecek. Ancak İzocam gibi Cmbtn hissesi de 1 ay içinde yüzde 20 - 25 prim yapabilecek mi? Sorgulanması gereken esas soru bu. Ben Cment hissesinden pozitif bir bilanço, Cmbtn hissesinden ise eksi bir bilanço bekliyorum. Herkese bol kazançlar dilerim. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. 17 milyona satılan arsa bir şekilde buharlaşır bilanço eksi gelmeli artı geldiğini gören var mı düzenli olarak eksi geliyor diye biliyorum..babaların hayrına calışiyorlar........

5. Bu bilanço arsa ile artı gelirde

Üç aylıkda eksiye devam eder

6.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Bu bilanço arsa ile artı gelirde

Üç aylıkda eksiye devam eder
    Cmbtn hissesinde, bu haftada da düşük hacimli, sıkıcı ve küçük yatırımcıyı bıktırarak, elimdeki hisseyi sattırma seansları devam edecek gibime geliyor. Çünkü bu ay sonu bilanço açıklanacak. Bilanço öncesi, küçük yatırımcının elindeki ufak yedek lotlari da almak istiyor spek efendi sanırım. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

*çimbeton'un vergi dairesine sunduğu tabloda 2018 yılı dönem net karı 5.896.938 tl

(18/02/2019 - 17:53:38)

6 dk 22 sn içinde bilançoyu değerlendirememişler mi?

Sayfa 381/605 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •