Sayfa 188/467 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. 120.000 liram batarsa(alış malıyetimin yüksekliğinden) ve Müjdat bey tüm dolambaçlı yollardan kaçırdıkları ile çıkar, paralar kazanırsa,ben 120.000 liramı 3 yıllık faiziyle ondan tahsil ettiririm.Şayet oda varlıklarını kaybederse zaten sorun kalmaz...hep beraber batmış oluruz.ytd...ve başkalarına tavsiye dğildir

2. Batık şirketi,300.milyar karlı gösterip,stokları 500 milyar gösterip yayınlayıp,beni kandırmasını yanına bırakırmıyım.....ytd

Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    120.000 liram batarsa(alış malıyetimin yüksekliğinden) ve Müjdat bey tüm dolambaçlı yollardan kaçırdıkları ile çıkar, paralar kazanırsa,ben 120.000 liramı 3 yıllık faiziyle ondan tahsil ettiririm.Şayet oda varlıklarını kaybederse zaten sorun kalmaz...hep beraber batmış oluruz.ytd...ve başkalarına tavsiye dğildir
    Hadi ya. Uzuldum kardesim. Bosver, umarim baska bir yerlerden gelir.

Yahu Murat ne kizip duruyorsun, kaciyorum diye tehdit ediyorsun. Bu hisseye emeginin oldugunu biliyoruz. Bir da sirke cevirmeden alsan satsan hisseleri be kardesim.

5. Çoktan beri takip edememiştim bizde üye olalım takip edelim istedik son durum nedir sayın yatırımcılar.. Böyle bir markanın batmasına nasıl izin verdiler halen şoktayız... Yakın bir arkadaşımın eşi bu fabrikada çalışmıştı oradan biliyorum az bir şey. .

ünal Guest

Red face

Alıntı Originally Posted by PİA Yazıyı Oku
    Çoktan beri takip edememiştim bizde üye olalım takip edelim istedik son durum nedir sayın yatırımcılar.. Böyle bir markanın batmasına nasıl izin verdiler halen şoktayız... Yakın bir arkadaşımın eşi bu fabrikada çalışmıştı oradan biliyorum az bir şey. .
    Böyle bir marka hiç olmadı. Bir balon üfledi birisi. Sonra bilerek çok üfledi patlattı. YKB dan 32 milyon dolar kredi alıp kurduğu şirketten 329 milyon vurdu gitti. Ha belki 15000 yeşil jeneratör yaptı sattı. Tatmin oldu. Masal bitti. Devlete Millete iteledi işte.

7. teşekkür ederim sayın ünal... Şimdik şunu merak ediyorum benim diyelimki 77.000 lotum var 110.000 tl maaliyetli spk bunun ne kadarının parasını bize Yatırımcı Koruma Fonundan ödemesi için ne yapmalı ? dilekçe yazsam Ödeyebilir mi... acaba

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by PİA Yazıyı Oku
    teşekkür ederim sayın ünal... Şimdik şunu merak ediyorum benim diyelimki 77.000 lotum var 110.000 tl maaliyetli spk bunun ne kadarının parasını bize Yatırımcı Koruma Fonundan ödemesi için ne yapmalı ? dilekçe yazsam Ödeyebilir mi... acaba
    Efendim siz bir deneyin. Sonucu da buraya yazın. Böylece bu Müjdat a bizi mahkum eden devletimize gereğini maledelim. Böylece Müjdat sadece devleti hal etsin. Biz de bir daha Müjdat dan uzak duralım. Yatırımcı koruma fonu mevzuatını bir inceleyin. Olmaz mı. Selamlar efendim.

Sayfa 188/467 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •