Sayfa 193/446 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Sayın reaktör siz bshev deki Don Kişot musunuz :-) sizinle o yıllarda bir ortaklığımız olmuştu eğer nick benzerliği değilse. Halen egpro da iseniz kağıda daha bir ısındım sayenizde.

C6903 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Reaktör Yazıyı Oku
    11,70 ve üzeri 2 gün kapanış yaptırırsa daha rahat bir seyir halini alacaktır. Kardeşlerin bahsettiği gibi 12 aylık blançonun rüzgarını hissettirmek gerekli. Blanço ve sonrasında temettü. Tahta halen pimaş birleşmesinin sinerjisini fiyatlamadı. Ağırdan alıyorlar. Kontrol ve dümen onların ellerinde. Biz gerçeklerin peşindeyiz.

C6903 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. egpro candır işte böyle azar azar hafiften seviyorum seniiiii

3. iyi basacaklar gibi bi hali var

4. yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesidir. SakınMalınızı kaptırmayın.Hiç kimse bu şekilde risk alıp tanımadığı insanlara tavsiyede bulunmaz. ben bu riski alıyorum ve tavsiyede bulunuyorum.Yanlız beklemeyene çorba yok bekliyeceksiniz en az 2 veya 3 yılüç heneli rakamlara gittiğini göreceksinizkron 3 yılda 1 tl den 20 tl ye gltti. logo2 tlden 60tl'ye4-5 yılda gitti egeendüstri 3 tl den 300 tlye12 10 yılda gitti.

5. Ege Profil Genel Müdürü Ergün Çiçekçi, Hindistan, Brezilya, Şili ve Portekiz gibi ülkelerdeki satış hacminin 21 milyon avro civarında olduğunu belirtti. Bu haber2016 yılının haberiEge profilonun kendi sitesine girin haberler başlığına girin okuyun daha sonra şirket kendi satıilarını revize etti ihracat hacmini fabrika tamamen bitince, yine bir yerde okudum ege bölgesi ihracatçılar birliği yayın organından olmuş olabilir sizde araştırın ihracat rakamının çok afaki gelecek ama 800 milyon avro olarak revize etti son olarak ergün çiçecinin 1 milyar ciro hedefi iç piyasa.sonra pişman olmayınelinde 5000 lotu olanın 2 veya 3 yıl sonra 500 bin tlsi olması çok uzakta değil...

6. şayetacil ihtiyacınız yoksa bekleseniz ne kaybınız olur. birde bunun hesabını yapın öyle karar verin karar yinede sizin hoşçakalın....

7. 1 aylık takas mümkün mü derinlikler

Sayfa 193/446 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •