Sayfa 194/446 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 3562 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. sn derinlikler pasta için tşk.ler

2. egpro 12 ay önce keşfettim ve bir 12 ay da burdayım görünen köy klavuz istemez y.t.d

3.  Alıntı Originally Posted by minefe Yazıyı Oku
    İlgine teşekur ederim M.O kardesim
    Bu aralar yeni trent bu herhalde. Vedalaştim deyip 3 gun sonra foruma dönenler gibi yapayim dedim. selamlar.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    haha eywallah minefe abim. ASUZU' daki 1-2 zibidi yüzünden 1 hafta ban yedim. anca döndüm sayfaya.

seans açılmadan teknik analiz çalışayım biraz

4. Egepen, Avrupa’nın en büyük PVC fabrikasını kurdu06 Haziran 2016( dünya gazetesi haberi)

Egepen Deceuninck, Avrupa ve Amerika’nın PVC kapı ve pencere profil üretimi yapan en büyük fabrikasını İzmir’de kuruyor.
    Ahmet USMAN
    İZMİR - EgepenDeceuninck, ağustos ayında Avrupa’nın en büyük PVC fabrikasını İzmir’de faaliyete geçirecek

Egepen Deceuninck, yeni fabrikasıyla ihracat üssü olacak56|Son Güncelleme : 09.05.2017 - 15:57
    45 ÜLKEYE DOĞRUDAN SATIŞ"
    TÜRKIYE PVC ÜRETIMINDE MERKEZ ÜSSÜ
    Dünyadaki PVC sektörü yaklaşık 1,5 milyar dolar büyüklüğe sahip. Türkiye’nin bu pazardaki üretim kapasitesi ise 550 bin ton civarında seyrediyor. Bu rakamlar, Türkiye’nin PVC üretim pazarında merkezi bir rol oynadığının göstergesi. 2015 yılında toplam cirosunun 21 milyon Euro’sunu yurtdışındaki faaliyetleriyle elde eden Ege Profil, yüzde 7’lik bir büyümeye imza attı. Dünya PVC devi Deceuninck’in toplam cirosunun yüzde 20’si Ege Profil’e ait.

5. bütün bu araştırmaları ne için yaptım yukarıda bir arkadaş paylaşmış seviniyor citibank 14000bin lot daha aldı diye seviniyoruz üzülecek halimize elin cavuru gelip elimize vuruyor elimizdeki ekmeği kapıyor. biz hala uyuyoruz satmayın kardeşlerim sat mayın alabiliyorsanız 1 lot dahi olsa alıngelin bbir hesapyapalım2015 yılında bu hisse 4 tl idi.15 temmuz darbe olayını karıştırmıyalım2016 12 aylık bilanço sonunda ne oldu yani 2017 mart ayında 8 tl oldum 1 yıda 2 kat2017 12 aylık bilançoda yani 1 ay sonra 16 tl inşaallah geçecek oldumu 4 kat 2018 12 aylıktan sonra o tarihe kalmayacak bile25 tl oldumu 6 kat 2019 12 aylıktan sonra3035 arası oldumu 8kat gerisini siz hesaplayın satmayın yere düşen 1 lotu bile alın....

6. alın bir başka hesap şimdi 4000 tl'niz var diyelim 4000/12,20=327 lot2-3 yıl sonra327x100=32.700 tl hayal değil hayal olsa bile ne güzel kaldıki spekülatif bir senet değil ki elimdekileri size pazarlamaya çalışayım benden bu kadar...

7. egpro teknik analiz.jpg

bugünlerde biraz geri salabilir EGPRO

RSI değeri 77 seviyesinde. Aşırı alım bölgesinde ve üst çizgiyi yukarı kırıyor.

Bollinger bandına da fiyat çizgimiz üst kanalın dışına kırıyor.
    Pozisyon almak isteyenler fiyat çizgisinin üst kanal içine girmesini bekleyebilir.

Pozitif ve olumlu tarafı bollinger' de daralma olmaması. ağzı açık, yukarı bir grafik çizmiş ki yükseliş trendi devam edecektir. Grafiğin sonuna doğru bir kulp formasyonu da görülmekte.

Yani bu geri salmalar bizim tahtayapıcının tekniği düzgün çizmek istemesindendir. Hayranım tahtayapıcımıza
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

8.  Alıntı Originally Posted by borsaci.broker Yazıyı Oku
    egpro teknik analiz.jpg

bugünlerde biraz geri salabilir EGPRO

RSI değeri 77 seviyesinde. Aşırı alım bölgesinde ve üst çizgiyi yukarı kırıyor.

Bollinger bandına da fiyat çizgimiz üst kanalın dışına kırıyor.
    Pozisyon almak isteyenler fiyat çizgisinin üst kanal içine girmesini bekleyebilir.

Pozitif ve olumlu tarafı bollinger' de daralma olmaması. ağzı açık, yukarı bir grafik çizmiş ki yükseliş trendi devam edecektir. Grafiğin sonuna doğru bir kulp formasyonu da görülmekte.

Yani bu geri salmalar bizim tahtayapıcının tekniği düzgün çizmek istemesindendir. Hayranım tahtayapıcımıza
    12 tl nin üzerinde kaldıkça benim için 2-3 ay beklemesinde sorun yok

Sayfa 194/446 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •