Sayfa 335/385 İlkİlk ... 235285325333334335336337345 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

Genellll

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Genellll

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    BİZİM DEKİ 20 MİLYON LOTA DİKKAT. MKK YA KAYDETTİRİLEN LOTLAR.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. grafik 75 dakikalıktır

Alıntı Originally Posted by MMGG Yazıyı Oku
    BİZİM DEKİ 20 MİLYON LOTA DİKKAT. MKK YA KAYDETTİRİLEN LOTLAR.

Dostum bu basit ky mantığından kurtulmak lazım.Olanı, sizin gördüğünüzü herkes görür görüyor.Borsada her zaman görünmeyen ve ters mantık işler.
    Patron buralardan mal satmaz.Şayet öyle bir niyeti varsa bulur bir spekülatör, hisseyi %100 yukarı çektirir prim yaptırtır,basar olumlu haberleri, bol olumlu haberlerle satacaksa oradan satmaya başlar.
    Bu şirkette bu fiyatlardan mal verilmez.Kime verecek. Şirketi 6 yıl önce 3.20 den halka arz etmişler.Hisse değeri halka arz değerinin altın da şu an.Şu an da hissede de yukarı yönlü bir hazırlık var.Önce nereye kadar gidecek bir görelim.Spekülatörü daha sert hareketlerine başlamadı bile.Yukarı yönlü hacimli sert hareketler başlasın, peşinden olumlu haberler pompalanmaya başlansın,hisse o hızla biraz daha gitsin düşündüğün belki o zaman olur niyetleri varsa.
    Korkma,korku ile borsa yatırımcılığı bir arada yürümez.

5.  Alıntı Originally Posted by İSMİRA Yazıyı Oku
    Dostum bu basit ky mantığından kurtulmak lazım.Olanı, sizin gördüğünüzü herkes görür görüyor.Borsada her zaman görünmeyen ve ters mantık işler.
    Patron buralardan mal satmaz.Şayet öyle bir niyeti varsa bulur bir spekülatör, hisseyi %100 yukarı çektirir prim yaptırtır,basar olumlu haberleri, bol olumlu haberlerle satacaksa oradan satmaya başlar.
    Bu şirkette bu fiyatlardan mal verilmez.Kime verecek. Şirketi 6 yıl önce 3.20 den halka arz etmişler.Hisse değeri halka arz değerinin altın da şu an.Şu an da hissede de yukarı yönlü bir hazırlık var.Önce nereye kadar gidecek bir görelim.Spekülatörü daha sert hareketlerine başlamadı bile.Yukarı yönlü hacimli sert hareketler başlasın, peşinden olumlu haberler pompalanmaya başlansın,hisse o hızla biraz daha gitsin düşündüğün belki o zaman olur niyetleri varsa.
    Korkma,korku ile borsa yatırımcılığı bir arada yürümez.
    Dostum ben de biliyorum yukseltmeden 20 milyonluk mali çalışmayacağını. Benim dile getirmemdeki amaç yükseltip sattiklarinda yuksek fiyatlardan alacakları bilgilendirmek, yoksa zaten 6 TL lerden gelmiş buralara, dediğin gibi arz fiyatı 3,20 TL. Basit ky mantigi ise benim düşünce aynı düşünüyoruz yani. İkimizde basit ky mantigindayiz. Selamlar

6. öncelikle merhaba düşer çıkar orasını bilemem ama ufak birşey de ben eklemek isterim. eğer bu mantıkla düşünürseniz çok büyük yanılırsınız. bende o zaman size şunu derim. bu adam 6 lirada tüm iyi haberleri sıraladı. yok tanıtekle ortak olucaz, yok afganistan havalimanı ihalesi, yok bilmem ne falan 6 lirada satabildiğini sattı. kaldıki halka arz fiyatı 3.2 olması demek bir hisseye o kadar para koyarak kurdu demek değil. 1 tl nominal değer olarak hesaplayın. şuan belkide önceki sattıklarından atıyorum 6 liralarda 5 milyon adet satmış olsa neredeyse şirketin parasını çıkarıyor. bundan sonraki sattığı her hisse zaten kar adamın cebine giriyor direk. isterse 2 liradan satsın. isterse gitsin 10 kuruştan satsın. safi kar.

tekrar tekrar belirteyim. iner çıkar artık karışmıyorum. son birkaç sayfadır bilgim dahilinde şirketin ne durumda olduğu kendimce anlattım. isteyen kulak asar isteyen hisseyi alır. sonuçta para sizin, seçim sizin. benim ki ufak bir uyarı. ister deli saçması deyin geçin.

herkese bol kazançlar dilerim.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

7.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    öncelikle merhaba düşer çıkar orasını bilemem ama ufak birşey de ben eklemek isterim. eğer bu mantıkla düşünürseniz çok büyük yanılırsınız. bende o zaman size şunu derim. bu adam 6 lirada tüm iyi haberleri sıraladı. yok tanıtekle ortak olucaz, yok afganistan havalimanı ihalesi, yok bilmem ne falan 6 lirada satabildiğini sattı. kaldıki halka arz fiyatı 3.2 olması demek bir hisseye o kadar para koyarak kurdu demek değil. 1 tl nominal değer olarak hesaplayın. şuan belkide önceki sattıklarından atıyorum 6 liralarda 5 milyon adet satmış olsa neredeyse şirketin parasını çıkarıyor. bundan sonraki sattığı her hisse zaten kar adamın cebine giriyor direk. isterse 2 liradan satsın. isterse gitsin 10 kuruştan satsın. safi kar.

tekrar tekrar belirteyim. iner çıkar artık karışmıyorum. son birkaç sayfadır bilgim dahilinde şirketin ne durumda olduğu kendimce anlattım. isteyen kulak asar isteyen hisseyi alır. sonuçta para sizin, seçim sizin. benim ki ufak bir uyarı. ister deli saçması deyin geçin.

herkese bol kazançlar dilerim.
    Sakın yanlış anlamayın beni ama bu iş maliyet meselesi. Sizin maliyet sanırım 5 TL lerde. Şimdi alan adam 2,20 TL lerden alacak. Düşse bile riski çok az. İnşallah zararinizi cikarirsiniz. Ama bu hisseyi 1,80-2,20 TL arasından alanların da kaybedeceğini sanmıyorum. Bol ve hayırlı kazançlar...

8. valla sayın @mmgg benimkisi bir uyarı. tekrar belirtmekte fayda var çıkar düşer orasını bilemem. ama benceler ile olmaz. lütfen yanlış anlama. bence ile yatırım yaparsanız borsada çok kaybedersiniz. (inşallah kaybetmezsiniz bunu en içten dileklerimle söylüyorum). borsa bir yatırım işi. özellikle bist çakallar yuvası. "ben buradan alayım 10 kuruş yukarıdan satarım", "şuraya çıksın karı cebime koyayım sonra ne yaparlarsa yapsınlar" derseniz bugün olmasa da bir gün batarsınız. tek uyarım atıyorum kendinizce hedefiniz %50 mi ? bir dünya bacası tüten şirket var %25-30 alayım ama garanti olsun demeniz.

maliyetim 5 lira değil daha düşük. lanet olsun aldığım güne. yaptık bir hata. şuan ki kafam olsa başka bir şirketten afedersiniz kazanacağım %1 i buradan kazanacağım %100 e tercih ederim. olacakmış. edecekmiş. çok düşmüş buradan dönermişler ile birden ne olduğunu anlamadan benim şuan ki durumuma gelirsinz. (inşallah öyle bir şey olmaz) bu konudaki son yazımdır. yanlış anlamalara mani olmamak adına bu konuda bir daha yazmayacağım. durduk yere kötü olmayayım. inşallah çıkar.

bol kazançlar dilerim.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Sayfa 335/385 İlkİlk ... 235285325333334335336337345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •