Sayfa 476/602 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Olaya bak... An itibari ile tl nakitte olanlar, kağıtta olanlardan daha fazla kayıpta...

2.  Alıntı Originally Posted by balkara Yazıyı Oku
    Olaya bak... An itibari ile tl nakitte olanlar, kağıtta olanlardan daha fazla kayıpta...
    Nasıl böyle düşünüyorsunuz ? Mantığını bilmek isterim hissede olanlar hissede zararda birde dolarda zararda nakitte olan sadece dolarda ayrıca fırsatta var önünde .

3. Aylardır kenarda bekliyordum, perşembe günü bir portföy oluşturup 10-15 kağıt aldım, ilk gün düştü, cuma biraz daha düştü bugün komple düştü, aynı şey pandemi döneminde olmuştu, aylardır bekledim halbuki 150 binden kağıt alınmaz elbet düşecek diye yine sabredemedim, oysaki beklemiş olsam değer kaybeden TL ile şimdi daha çok kağıt almış olacaktım, şimdi bekle ki aldığım kağıtlar çıkacak diye, bir türlü akıllanmadım.

4. Tekniğe bak otur çalış biraz kâr et sonuç....

5.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Aylık ema 133 bine kadar düşeriz düşüş 3 hafta sürer net analiz
    yorumsuz...

6.  Alıntı Originally Posted by Quanticode Yazıyı Oku
    Pardon bist100’ün palasımısınız bu kadar kesin ifadeler yatırım önerisine girer. Eğer öyleyse bir kaç taahhüt alalım sizden
    yorumsuz...

7.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Yaşayıp görelim o halde benim takipçim yoktur free takılırım burayı sevdim rahatsızlık vermek istemem ama piyasada dediğim olur bu konuda iddiaaliyim 3 hafta borsa düzeltir.
    yorumsuz...

8.  Alıntı Originally Posted by emir77 Yazıyı Oku
    Nasıl böyle düşünüyorsunuz ? Mantığını bilmek isterim hissede olanlar hissede zararda birde dolarda zararda nakitte olan sadece dolarda ayrıca fırsatta var önünde .

Hep birlikte düşünelim. Haklı olabilirsiniz...
    100 tl lik kağıdım %10 düştü... Nakit Türk Liram %12 eridi... O yazıyı yazdığım an itibari ile.. Kağıdımın bir ederi var, satmadıkça dolar bazlı ederine er ya da geç ulaşacak... Lakin elimdeki tl eridiği hali ile kalacak... Sizin karşı argümanınız varsa bilmek isterim.

ilave not.. :D siz nakitte olan herkesin dövizde olduğunu varsaymışsınız.
    ilave not 2... Çalıştığım bankanın uygulaması çökmüş vaziyette... :DDDD

Sayfa 476/602 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •