Sayfa 399/1024 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    sitesinden mi baktınız
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

2. Cuma günü (düz mevduat):
    Odea - 13.90
    Burgan - 14.30
    Fiba - 13.75

3.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    öncelikle teşekkür ederim. hoşgeldin faizi daha yüksek olur o zaman. 100k üzerini görüşmek için yarın şubelerine gideceğim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    bangkok/köln/antalya
    Gönderi
    234
    odea cuma günü bana yine 13.40 önerdi.işin ilginç tarafı oksijen hesap sizin için daha avantajlı olur dedi müşteri temsilcisi.bende parayı burgana eft yaptım.odeanın davranışı hiç hoşuma gitmedi.

5. burgan odea icbc gibi bankaların şube sayısı çok az faizlerden faydalanmak için parayla şehirden şehire dolaştırmak gerekiyor.

6. Daha önce bahsetmiştim, ING bank'a USD havalesi yapmıştım.

Bugün bir mesaj geldi, ABD de vergi mükellefi olup olmadığınızı şubenize giderek beyan etmeniz gerekmektedir.

Halbuki hesap açılışı başvurusu sırasında ABD de mükellef değilim diye işaretleme yapmıştım.

Eğer ING bankın elektronik bankacılığını seçecekseniz ve dolar havalesi yapacaksanız yine şube'ye gitmek durumu karşınıza çıkıyor. Fazla şubesi olmadığı gözönüne alınırsa büyük şehirde yada merkeze yakın yaşamayanlar için gidip gelmeyi hesaba katarsanız, bildirim yaptığınız halde gereksiz bir imza için saatlerce yol katetmeniz anlamına gelebilir.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Daha önce bahsetmiştim, ING bank'a USD havalesi yapmıştım.

Bugün bir mesaj geldi, ABD de vergi mükellefi olup olmadığınızı şubenize giderek beyan etmeniz gerekmektedir.

Halbuki hesap açılışı başvurusu sırasında ABD de mükellef değilim diye işaretleme yapmıştım.

Eğer ING bankın elektronik bankacılığını seçecekseniz ve dolar havalesi yapacaksanız yine şube'ye gitmek durumu karşınıza çıkıyor. Fazla şubesi olmadığı gözönüne alınırsa büyük şehirde yada merkeze yakın yaşamayanlar için gidip gelmeyi hesaba katarsanız, bildirim yaptığınız halde gereksiz bir imza için saatlerce yol katetmeniz anlamına gelebilir.
    Sayın Turnike, şubeye gitmek için hiç zahmet etmeyin. İng'nin otomatik olarak gönderdiği bir sms, gittiğinizde müşteri temsilcisi de bunu söylüyor.

Ruble ye %8,5 ve %10 gibi faiz uyguluyorlar acaba USD lari ruble yapip, gomsek mi, biraz da bunu da ilave eder misiniz sube ile sohbetinizde..........

Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    öncelikle teşekkür ederim. hoşgeldin faizi daha yüksek olur o zaman. 100k üzerini görüşmek için yarın şubelerine gideceğim.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 399/1024 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •