Sayfa 323/385 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373 ... SonSon
Arama sonucu : 3073 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. Halka açıklık oranı %41 pozitif+++
    defter degeri 2,66 pozitif++++
    fk 10,98 sektörel bazda pozitif+++
    piyasa degeri 76 milyon yıllık hasılat 300 milyon ++++
    2017/6 bilançosuna göre özkaynak artışı %45+++++
    net döviz pozisyonu 1,545 milyon artı++++
    bana göre sonuç yatırım yapılabilir seviyede.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

2. hoşgeldin sayın fener1907

teknikte iyi ama haberler kötü :)
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

3. kötü bir şey göremedim borsaya kote olan 10 milyon lotu düşünerek söylediyseniz siz patron olsanız ne yaparsınız.ben olsam bu temel analizle saglam yukarı çekerim.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    Halka açıklık oranı %41 pozitif+++
    defter degeri 2,66 pozitif++++
    fk 10,98 sektörel bazda pozitif+++
    piyasa degeri 76 milyon yıllık hasılat 300 milyon ++++
    2017/6 bilançosuna göre özkaynak artışı %45+++++
    net döviz pozisyonu 1,545 milyon artı++++
    bana göre sonuç yatırım yapılabilir seviyede.
    Tamam kardeş herşey mükemmelde 2 yıl süre ile kamu ihalelerine girmesine yasak getirilmesine ne diyeceksin...

5. 1,5 m dolarlık ihale hisseyi uçurdu kaç kez gir çık yapmıştık bu kez yakalayamadık alta verir diye düşünürken almaya çalıştıkça o gitti.elinde olana bol şans

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    İyi gitti,takipteydim,binemedim trene,elinde olana bol şans
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

7.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    1,5 m dolarlık ihale hisseyi uçurdu kaç kez gir çık yapmıştık bu kez yakalayamadık alta verir diye düşünürken almaya çalıştıkça o gitti.elinde olana bol şans
    Bu ülkede zihniyet değişmedikçe cumhurbaşkanı ve bakanlar istediği kadar dolarınızı altınlarınızı yastık altından çıkarın piyasaya sürün diye çağrıda bulunsunlar herşey boş, Aynı parti kapanmasın suç işleyen kimse ona ceza verilsin gibi bir olay kardeşim halka açık bir şirkete enerji ve tabi kaynaklar bakanlığı ceza uyguluyor. Sen kimsin ya ceza vereceksen yöneticilere ver. 5. ci ayda çok düştü daha düşmez deyip 3,20 den aldığım hisseyi 2,20 den apar topar sattım ne olacak şimdi dolarımı altınımı piyasaya mı süreceğim. Kİm verecek zararımı 4,20 den sattığımdolarda almış başını gitmiş...

8. Vay be yükselen kağıttaki izleyici sayısına bak gün boyu 3-5 kişi. Yatırımcı bu kadar küstürülür. Vay a...

Sayfa 323/385 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •