Sayfa 580/913 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 4,633 - 4,640 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Arkadaşlar bu hissenin oyuncusunun klasik yıldırma taktiği..
    Bist çıkar bu bakar..bist duser bu duser..nasil olsa az bir hisseyle tahtayı istediği gibi yönlendiriyor.. yatırımcının cogu bu baskı süresinde satar...kalan ilk harekette trede yapacagim diye satar...yillardir takip ederim hep ayni jenerik..

2. Hissenin oyuncusu istediği toplu malı alamıyor. Çok fazla ky cı kaldığını düşünmüyorum. Özellikle elinde yüksek adetli olan bir kaç kişi kaldı. İnat ile dökülmelerini bekliyor ama nafile alamıyor. Çoğu kişimin maliyeti 6,5-7 arasında kopmalar orada olur. Şayet oraya kadar çekip malı toplar ise hisseden para kazanmak için bu seviyelerin yukarsına seve seve çıkarmak zorunda. Bize bu baskının maliyeti varsa ona kat ve kat maliyeti var.

sirketin temel sikintisi yok. bosuna olumsuz algi pompalamayin. ha elimde az var asil 3.99 a verirse 3.75e kadar kademeli fullerim. kaldirirsa elimdekilerden alkar ederim.

4. O halde haydi "gözümüzü kapatıp gündüz vakti..gece olmuş diye bağıralım.." olumlu yorumlar yapalım belki çıkar Bu hisseyi dün almış olanın haliyle psikolojik algısı pozitiftir...Bu hisseyi bir ay önce almış olanın ise negatif...çok daha önce almış olan ise Allah yardımcısı olsun" 580. Sayfanın ilk sayfalarında da yorumum vardır.....bugünde ...yıllar değiştirmedi hissenin hareketlerini..

5.  Alıntı Originally Posted by iboaga59 Yazıyı Oku
    Elinde olmayan kâğıdı kötülüyorsun demesinler diye biraz yatırım yaptım, hayırlı olsun... hayırlı cumalar...ytd...!!!
    İboağa hayrola sen de zarar etmeye mi karar verdin?

6. Hayatta değişmeyen tek gerçek ölüm be dostum. Kutpo da bir gün değişeçektir. Ölmez sağ kalırsak😂😂😂

7.  Alıntı Originally Posted by Levo Yazıyı Oku
    İboağa hayrola sen de zarar etmeye mi karar verdin?
    yokbe sayın Levo hem bilanço diyelim, belki de bu sene temettünün yanında bedelsiz falan açıklar dedim hemde kendimi pozitivist gördüm....ytd...!!!

8. Vay anasına sayın seyriciler, hisse alınca demek ki herkes halüsinasyonlar görebiliyor. 😂😂😂

Sayfa 580/913 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •