Sayfa 35/999 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ben bu haberi anlamadim. Belediye baskanin soyledigi sey yanlis degil ki. Bu yil bile 12 bin suriyeli secmen var Hatayda. Toplam secmen sayisi 1 milyon 78 bin. Kirikhan ise 70 bin civari secmen var.

Baskan burada tehlikeye karsi uyarmis. Bu adamlar bu hizla dogurursa zaten 20 yilda nufuslari 10 milyonun uzerine cikar.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Açıklmada suç yok zaten. Suç yaratılıyor keyfi olarak.

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ilk firsatta gecerim beni kimse tutamaz. Tahminince ing bu hafta 100 baz daha dusurecek fark baya cogalmis oluyor.
    Kor seytan kademeli dolara gec diyor. Pazardan geldim kabak 8 tl
    Kereviz 7 tl
    Domates 7 tl
    Sove sove ciktim...

Bilgilendirme icin tskler
    Migrosta 5,75 ufak domates. Ayrıca yarından itibaren 4 gün tüm sebze meyvelerde %25 indirim var. Bugün 2.süte %50 indirimin son günüydü. Maximum mobil temassız ödemeden gelecek puanlarla da combo yapıyorum.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Açıklmada suç yok zaten. Suç yaratılıyor keyfi olarak.

geçen gece k.kore ile ilgili bir belgesel izledim
    sunucu ülke liderini eleştirebilmek bir özgürlüktür diyor k.koreli mihmandara
    o da bu sizin özgürlük anlayışınız diyor, beyin tamamen gitmiş, resmi propagandadan ütülenmiş
    ülke liderinin adını söylerken ismin önüne en az 6 adet övücü sıfat koymadan anmak saygısızlık diyor..!!

4.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Migrosta 5,75 ufak domates. Ayrıca yarından itibaren 4 gün tüm sebze meyvelerde %25 indirim var. Bugün 2.süte %50 indirimin son günüydü. Maximum mobil temassız ödemeden gelecek puanlarla da combo yapıyorum.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    migros pahali bir avm!

5. Arkadaslar tarihte Turkiyede boykot diye bir sey olayi olmusmu hic buyuk toplumda?

6. Mevduatın tadını kaçırdılar.Mevcut faizler ile bankalar kar ederken yatırımcılara avucunuzu yalayın diyorlar.Fonlari inceleyen oldumu özelllikle orta vadeli tahvil ve bono fonlarının performansları mevduata göre gayet iyi görünüyor.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    migros pahali bir avm!
    Kampanyaları yakalarsanız pazardakinden bile daha ucuza alabilirsiniz bazı ürünleri.

8. Enflasyon var diyorlar ama kaymak aldığım yerde fiyat hiç artmıyor 🤣🤣🤣

Kampanya denk gelirse herşeyi iyi fiyata alırsınız ben Kığılı dan 4.90 da iki tane sweat aldım yılbaşında mesela

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 35/999 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •