Sayfa 653/967 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon
Arama sonucu : 7730 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Kral 35 Yazıyı Oku
    5 yıldır reel olarak o kadar çok kaybımız var ki bu seviyeler bizi hiç kurtarmaz.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen öyle 2013 fiyatına gelemedik daha enflasyon+fırsat maaliyetini de ekledin biz uzuncuların daha çok beklemesi lazım
    The man who passes the sentence should swing the sword

2. Sabah açılıştan aldım 2.04 verdim içim yanıyor .ama ilgin saolsun günümüzü kurtardı allah bol kazançlar versin ;)

3.  Alıntı Originally Posted by murolli Yazıyı Oku
    Sabah açılıştan aldım 2.04 verdim içim yanıyor .ama ilgin saolsun günümüzü kurtardı allah bol kazançlar versin ;)
    İsfin akşam üstü patladı bakalım bu ne zaman uyacak ona

ALP-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hisse ky nin elinde gidiyor çok ilginç. alışlara bakıyorsun 2 günlük takasta kayda değer alım yapan kurum yok. yarın %4-5 açılıp taban yiyebilir. Dikkatli olunmalı. Tavandaki alış lotları yanıltıcı

5. Hisseyi dün şeker götürdü biz görmeyeli galipin cirit attığı şekerde ky nin olmuş !! bugünün takaslarına bakmak gerek bakalım kim almış satmış ama takaslara ne kadar baksanda adamlar her kurumu kullanıyor dikkatli olmak gerek
    1.73 te elim gitti geldi almadım bu saatten sonra anca izlerim vermeye başlayınca risk alıp hisseye girenler ağlamasın yeter
    2.17 tavan kapamış yarın neler olacak fırsat buldukça bakarız gün sonuna herşeye gebe bir tahta bugünde acayip gaplı açmış
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

6. Gunun pastasini paylasabilirmisiniz

HUAWEI G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by zhero Yazıyı Oku
    İsfin akşam üstü patladı bakalım bu ne zaman uyacak ona

Seans 5 dakka daha uzasa tabana yetistireceklerdi 10 kademe blok basıyorlardı gap kapanıyor diye bende daldım baktım düşüyor hemen kaçtım benden sonra 15 kademe daha bastı
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Galip aga gsdho Piyasa fiyatindan fazla doviz kâri ile hemde Sadece 6-9 ay arasi siz

Alıntı Originally Posted by zhero Yazıyı Oku
    Bende geleyim bari oraya buradan aldık babayı

is galip agayi getirmek.daha once gsdho da galip agayi carpmislar.hazir doviz kâri beklentisi yuksek iken guzel operasyon cekilir.galip agada intikamini alir.😀bizde arada nasipleniriz. 🤗🤗🤗🤗Galip agam cook yasa🤗🤗

Sayfa 653/967 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •